Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Delcas_Samp

Pasiūlymas GP darbui.

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Delcas_Samp
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.
  • Kokia tai sistema?: /sekti ir /rasti
  • Kodėl tai yra naudinga?: GP turėtu lygias komandas kaip ir teisėsauga.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Siūlau gražinti komanda /sekti ir /rasti į GP darbą. Kadangi teisėsauga visą laiką naudoja prieš mus tas komandas, o mes kažkodel neturim jų. Mūsų darbas irgi yra veiksmo, ir mes kažkodėl neturim visų komandų kad galėtume kovotiu ligiom teisem.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš. Pripratai, kad viskas lengva ir paprasta :D parodyk ką moki be komandų, parodyk kokį veiksmą susukti gali. Davai davai

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš , smitas teisingai pasakė ,,Pripratai, kad viskas lengva ir paprasta'' rimtai tau viskas turi būt lengva paprasta . Buvai SP direktorius irgi rašiai įdėjas , kad viskas būtų lengva ir paprasta. PRIEŠ DIDŽIULIS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai o dabar galima būtu pamatyti ne tik A.C.A.B klano narių nuomonė? (mano priešu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Gerai o dabar galima būtu pamatyti ne tik A.C.A.B klano narių nuomonė? (mano priešu)

Aš Crewas ne ACABAS xdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku, galėtu ir ,klanams būti tokia komanda, nes dabar nesąžiniga. Teisėsauga turi PD, ARAS, SPD ir visur yra ne po 10 žmonių visi getinasi bendrai ir dar ima ginklus bendrai o klanai ar nusikalstomos gaujos liek nuskriaustos nes veikiam vieni. Nepagalvota apie nieka tai bent komanda duotu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...