Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arvydas_Torresas

Arvydas_Torres atsiliepimas.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, esu kaip ir naujokas, savo naujus metus nusprendziau pradeti sampe, todel nieko nelaukdamas parsisiunciau sampa ir uzsiregistravau siame serveryje. Labai patiko registracijos Teaser, toks awesome kad net supratau, jog dali likusio gyvenimo praleisiu sampe. Ziauriai patiko riesutavimo sistema ten kur reikia vykt y salamandziaros dykuma riesutatut radioaktyviu riesutu, ziauriai patiko dar kasyklos sistema ten zjbs galima craftint kaip per minecraft, tik reikia praplest ideja kad npc zombiai vaiksciotu ir bandytu tave padet y vieta, o tau reiketu priesintis, aisku cia labiau ideja, bet manau administracija skaitydama sy atsiliepima su dideliu uzsidegimu igyvendins sia ideja, kadangi sis serveris pasizymi kazkuo ko neturi kiti servai. Taipogi patiko pokerio sistema, ten galima easy get and easy lost everything, so keep going fellas bet everything and lost everytnhing included houses, vehicles, business and anything else. Zodziu serveris paliko ispudi, patiko forumas, ask.fm puslapis ir visa kita kas apsiriboja ties LV projektu. Take it easy lads.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko daugiau galima tikėtis iš Arvydo :D Atsiliepimas mano manymu padarytas gauti dėmesio. Sėkmės nelinkėsiu, nes žinau kas per asmenybė esi ir šiame projekte nežaidi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On Fri Feb 02 2018 at 10:59, Dwayne_Evans rašė:

 šiame projekte nežaidi.

Ar tikrai aš šiame projekte nežaidžiu? Per televiziją mačiau reklamą, jog nuo kitos savaitės optikos salonuose -70% nuolaida akiniams tai va pabūsiu geras ir pasiūlysiu tau įsigyti akinukus, kadangi kaip ir abi pusės mato, jog vienam iš mūsų tikrai prastai su regėjimu, tačiau tikrai ne man, tad išvadas pasidaryk pats :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Arvydas_Torres rašė:

Ar tikrai aš šiame projekte nežaidžiu? Per televiziją mačiau reklamą, jog nuo kitos savaitės optikos salonuose -70% nuolaida akiniams tai va pabūsiu geras ir pasiūlysiu tau įsigyti akinukus, kadangi kaip ir abi pusės mato, jog vienam iš mūsų tikrai prastai su regėjimu, tačiau tikrai ne man, tad išvadas pasidaryk pats :)

Sveikas sugryzes, beto Arvydai su aprasymu pataikei tiesiai i desimtuka.. ^^

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Prajuokino šiek tiek šitas atsiliepimas, gražiai čia sudėliojai apie tuos riešutus, minecraft. :D Sėkmės tau šiame serveryje :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar vienas smagus atsiliepimas, jauku ir smagu skaityti, kai yra giriamas serveris. Kitam kartui galėtum labiau išplėtoti savo argumentus, bet pati esmė patiko!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagus atsiliepimas , prajuokino apie riešutus ir minecraft. Kita syk galetum labiau argumentuoti , sėkmės tau žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...