Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Aim_Artis

Atsiliepimas apie Las-ventūras.lt projektą.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Esu John_Admin :) Noriu pradėdi nedelsdamas :)  

 Šis serveris yra tikrai gerai giriu visus administratorius. Visi malonus ir t.t Taigi pradėsiu atsiliepimą :)

Kai užsiregistravau pirmiause parašiau /adminams Padekite nusipirkti daiktus. Ir padėjo The_Deus , Black_Vrs, Egidijus_Sultanas, Lukas_Smp

Tikrai geras servas, geri montažai, tekstūros, tikrai rekomenduosiu kitiems savo draugams, artimiesiems kurie domisi žaidimais.

Šiandien tik užsiregistravęs gavau 10.000e iš The_Deus naujoko fondo. Jis ir daug padėjo kai dar nieko beveik nežinojau.

Po to padėjo Black_Vrs ir dar davė 5.000e labai nudžiugau turėjas 25.000e. Labai džiugu kaip naujokuj taip sekmingai pradėti žaisti Las-ventūras.lt

Lukas_Smp ir daug padėjo ir davė pinigu. Todėl giriu ir jį ačiū labai kad stengiesi padėti pradendančiam naujokuj.

 

TAIGI - labai geras šjp serveris. Labai džiugu kad visi padeda naujokams stegėsi padėti kuom gali. Tikrai pradėsiu Las-ventūras.lt karjera.

Tikiuosi daug ko pasiekti per šituos metus kuriuos žadu žaisti.

Ačiū visiems kurie man padeda isižaisti kaip naujokuj. 

P.S Las-ventūras.lt savininkai tikrai dėjo daug darbo i šį serveri. Ačiū jiems :*

Ačiū už dėmesi :) 

  • Ačiū! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykes, jei dar reikės pagalbos prašyk į sveikatą ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, geras atsiliepimas. Sutinku su tavimi - administratoriai tikrai draugiški ir atsakingi, sėkmės serveryje!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sw Johnai, neblogas atsiliepimas apie serverį. Jei prireiks pagalbos iš mano pusės - kreipkis. Sėkmės projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...