Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


SenasaccJosh_Excite

Peikiu Tomas_Dirt (Spec)

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų V_PJosh_Excite

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Vezem banko seifa, jisai pamane pabus protingas ir iskickins mane is serverio Free ir susprogdings fura.

Noreciau gauti paiiskinima.

 

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas)Direktorius

4. Įrodymai:https://imgur.com/a/DgSSE

Tokia siuksle salint.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tonito už tokias nesąmones galėtum ir griežčiau nubausti, nes dabar klanas per jo tokius veiksmus patyrė tiek pinigų, tiek ginklų nuostolį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikutis, kaip matai furos nesunaikinom jinai pradingo kai nivelis mire. + suklydau ida turejau iskikinti edga_super 54id bet parasiau tik 5 jis gali pasakyti tapati.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 46 minutes(-čių), Tomas_Dirt rašė:

Sveikutis, kaip matai furos nesunaikinom jinai pradingo kai nivelis mire. + suklydau ida turejau iskikinti edga_super 54id bet parasiau tik 5 jis gali pasakyti tapati.

Sveikutis ir tau, fūrą jūs sunaikinot ir jau nesimazink, kokiais būdais gale jūs važiuodami galit mane sušaudyt, būtent mane, o ne pony, mechanika iškickino ir tikrai nešaudė, jeigu toks malonus tai atlygink patirtus nuostolius, minimaliai reikalaujam 600k. Ir jau tikrai idus sumaišei, kai iš paskos visi važiavot. :D:D:D:D:D geros atmaskes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Tomas_Dirt rašė:

Sveikutis, kaip matai furos nesunaikinom jinai pradingo kai nivelis mire. + suklydau ida turejau iskikinti edga_super 54id bet parasiau tik 5 jis gali pasakyti tapati.

Nebeatsimazink tu cia, matosi kad tai padariai tycia ir cia nekviesk tu savo "darbuotoju" nes kiek zinau tavo tie sunys tai tikrai uz tave eis.

Fura dingo kadangi tu mane iskickinai ir nivellis mire , tai kitaip fura negalejo sprogt tai padaret jus susaudydami.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

,,kai iš paskos visi važiavot.'' manes tenai nebuvo nes neturejau vipo iki /tpdarbas tai stovejau kazkur prie banko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Tomas_Dirt rašė:

,,kai iš paskos visi važiavot.'' manes tenai nebuvo nes neturejau vipo iki /tpdarbas tai stovejau kazkur prie banko.

Ponis buvo sunaikintas arba atlyginsi patirtus nuostolius, arba būk baudžiamas kaip ir visi :)
Dabar mes per tavo klaidas turime prarasti gan nemažą sumą pinigų bei naudoti ginklus, kuriuos patys užsidirbame/perkame, pamąstyk truputį. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

REIKIA ŠALINTI, ŠIS DIREKTORIUS NIEKO VERTAS!!! P.S: akivaizdžiai matosi, kaip Nivellis veža pony ir sėdi mechanikų direktorius Josh_Excite, taiso jam pony. O jūs kaip ir tyčia norėjot lengvai sunaikint pony, tai sugalvojot iškickint, jog nesitaisytų ponio.

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tomai, noreciau gauti irodymus kad jis tave prase ji iskickinti beto tu buvai prie banko ir tikrai idu nebutum sumaises kadangi visi sedejot teamspeake ir jeigu butu chate parases tikrai nebutum sumaises.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Edga_Super rašė:

jis norejo kikinti mane bet jis suklido as prasiau as buvau 54 jis netycia parase 55 

https://imgur.com/a/Xslfd

Numesk irodymus kad prasei iskickint is serverio.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Edga_Super rašė:

neturiu negalvojau kad to reikės

Tai jau laisvas, gali nebekurt savo tu istoriju tai buvo padaryta tycia.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks mauras turėtu būt nušalintas už tokius išsipisinėjimus...

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Las-Venturase įrodymai yra viskas, jei jis tave iškickino free rašyk Admin papeikimą. Tačiau nematau įrodymų kad jis tai būtų padaręs tyčia, nes nematau kaip jis susprogdino Pony.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...