Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Delcas_Samp

[Atblokuotas] Delcas_Samp ban Nico_Nivelis

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė:  Delcas_Samp

Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Nico_Nivelis

Užblokavimo priežastis: Čytas, per mašina gali kiaurai lakstyti + noss control arba ALT su sobu, matosi ant pačio galo kaip tik.

Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

VALENTINAI tau nepamoina free banint? Kurioje vietoje aš kiaurai mašina pralėkiau? Visą laiką kurį tau trukdžiau, prie pat tavo priekio staiga užsukdavau vairą, o viskas pasidarydavo nuo greičio genijau tu, tavo įrodymuose viskas normaliai, bet banini tiesiog už nieką, tu toks nurautas, kad aš b*bį dėjau...

Man užtenka kada tu su kvadratine mašina privažiuoti prie tavo mašinos dugno ir tu neatsiversi genijau, noss'ą turiu įsimetęs pačiame sandkinge, ką tu čia svaigsti? Ir realiai tavo video visai kitaip rodo negu pas mane, kadangi aš važinėjau į priekį/atgal, taip mėgindamas apversti tavo vairuojamą fūra :)

Ir dar vienas svarbus dalykas, tu pas mane rask bent vieną čytą, nebelošiu tam LV, Tadas Crazy iš lempos piso baną, 1 dieną premiumo prapisau, dabar tas, tai būk malonus ir nupirk tą vipą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu daune, kur čia čytinimas? *Myliu Las-Venturas.lt* esi, tik tiek aš galiu pasakyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu bet tu Vale ir duodi vaizdų :D , freebanint ir nahaliavai dirkus gaut ir temoki. Atsiribok tu pora mėnesių nuo sampo ir skirk mokslam ar kam ir gal suprasi , kad free banini :D. Pailsėk nuo donorizmo ir pataupyk ant kažko gero nes ne piniguos sampe laime. Ir ką tau reiškia sąvoką laisvalaikis? :D loš sampą ir donorizuot :D?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žiūriu, bet čytų kaip nematau, taip nematau :D 

trumpai tariant banina todėl, kad netrugdytum :D o čia admin isp turėtų gaut nes čia vpš įrodymai tai lempiniai :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

minskas vasara cbugint kulkos issaut nemokedavo :) db pisa kai mafas su rapidu

  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Atmesta!

Žaidėjas atblokuojamas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...