Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Katinukas_Murklys

Atsiimu.

Rekomenduoti pranešimai

Atsiimu papeikima.

 

P.S. Jamesai gryzk i srw plz.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Manes tau nepavyko nuversti https://imgur.com/a/Lcbli

2. Tai buvo ne del to kad atsisakiai pavaduotojo o jog sakai kad daugiau uzsiemu su gauja ne gu su firma.

3. Kam pavaduotojas skirtas? Ogi pats prasei manes kad priskirciau i pavaduotojus maldavai t.t, suteikiau sansa ir taip atsidekoji?

4. https://imgur.com/a/osIuj ale mazdaug pats irgi izeidinejai mane, tai kodel neturejau teises tau kaska atgal pasakyti?

5. https://imgur.com/a/bKKAO pirmas pradejei parases slyst man.

Padariau klaida tave paskirdamas i pavaduotojus, maniau busi vertas bet pasirodo ne.

 

 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dirbu pas josh'ą ir būna dažnai taip, kad reikia atsisakyti kas įdomiau (kalbant apie klanų veiklą) ir eiti į veiklą kurią rengia jis su savo mechanikais. Kažkaip mano nuomone, labai supykai kai buvai užbanintas dėl nemokėjimo elgtis a. k., kuomet norėjai paprikolint iš Remygos, nes galvojai, kad nebanins niekas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papirkimas buvo kaip prikolas, kadangi tu visiem paprikolu skelbei kad mane nusalinsi, o cia buvo kaip atsakas. Izeidinet ir grasint pirmas pradejai, taip kad nebeatsimazinsi. Laukiam Tonito sprendimo. Baigiau

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

Dirbu pas josh'ą ir būna dažnai taip, kad reikia atsisakyti kas įdomiau (kalbant apie klanų veiklą) ir eiti į veiklą kurią rengia jis su savo mechanikais. Kažkaip mano nuomone, labai supykai kai buvai užbanintas dėl nemokėjimo elgtis a. k., kuomet norėjai paprikolint iš Remygos, nes galvojai, kad nebanins niekas.

Jau tik nereikia.. Atsisako jis mat klanu veiklos :D Tik kad kas antra diena ima neaktyvumus... Del to bano as isvis nepykstu, supratau kad cia buvo mano klaida nes neisigilinau i baudimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Katinukas_Murklys rašė:

Jau tik nereikia.. Atsisako jis mat klanu veiklos :D Tik kad kas antra diena ima neaktyvumus... Del to bano as isvis nepykstu, supratau kad cia buvo mano klaida nes neisigilinau i baudimus.

Okey.. Imu neaktyvumus kas antra diena bet ar tu mane matai serveryje kai pasiiemu neaktyvuma?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Katinukas_Murklys rašė:

Papirkimas buvo kaip prikolas, kadangi tu visiem paprikolu skelbei kad mane nusalinsi, o cia buvo kaip atsakas. Izeidinet ir grasint pirmas pradejai, taip kad nebeatsimazinsi. Laukiam Tonito sprendimo. Baigiau

 

Paprikolu papirkinet? nebespank tu cia, buciau pasakes taip jau butum papeikimus rases kadangi nesu *Myliu Las-Venturas.lt* ir nerasiau , beto dar direktoriaus prarasti nenoriu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 24 minutes(-čių), Josh_Excite rašė:

Okey.. Imu neaktyvumus kas antra diena bet ar tu mane matai serveryje kai pasiiemu neaktyvuma?

 

Beveik visus kartus ant vakaro 22h buni prisijunges ir varot su acabais narku...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Katinukas_Murklys rašė:

Beveik visus kartus ant vakaro 22h buni prisijunges ir varot su acabais narku...

Tu man neaiskink, kada noresiu tada darysiu ta veikla.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Josh_Excite rašė:

Tu man neaiskink, kada noresiu tada darysiu ta veikla.

 

Tu supranti, kad man nebeįdomus esi? Tyliai lauk tonito sprendimo ir vsio. Prisidirbes esi iki kaklo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Katinukas_Murklys rašė:

Tu supranti, kad man nebeįdomus esi? Tyliai lauk tonito sprendimo ir vsio. Prisidirbes esi iki kaklo. :)

Tu tuo labiau kad bandai papirkti.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš Katinuko pusės to nesitikėjau, avigalvis kažkoks. Tu Joshui bent atsidėkotum, jog suteikė šansą pasireikšti pavaduotojo pareigose, o iš tavęs jokios padėkos nesulauksi. Papeikimas turėtų būti atmestas, vien dėl to, kad pats išprovokavai ir taip gavosi... KATINUKAS YRA RANDOMAS

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), James_Sorreno rašė:

Iš Katinuko pusės to nesitikėjau, avigalvis kažkoks. Tu Joshui bent atsidėkotum, jog suteikė šansą pasireikšti pavaduotojo pareigose, o iš tavęs jokios padėkos nesulauksi. Papeikimas turėtų būti atmestas, vien dėl to, kad pats išprovokavai ir taip gavosi... KATINUKAS YRA RANDOMAS

Visiškai sutinku su Jamesu. 

P.s Kada i serva sugryši ? :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), James_Sorreno rašė:

Iš Katinuko pusės to nesitikėjau, avigalvis kažkoks. Tu Joshui bent atsidėkotum, jog suteikė šansą pasireikšti pavaduotojo pareigose, o iš tavęs jokios padėkos nesulauksi. Papeikimas turėtų būti atmestas, vien dėl to, kad pats išprovokavai ir taip gavosi... KATINUKAS YRA RANDOMAS

Sutinku!!!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš vienos pusės Katinukai esi pats kaltas, ir labai. Ką galiu pasakyti gavai šansą pasireikšti tokiuose pareigose, ne kiekvienas tokias pareigas šias laikais gauną kaip (Pavaduotojas). O tu kaip mažas vaikas imi, ir taip atsidėkoju už tau suteikta šansą. Kitas dalykas kiek mane esi provokavęs tam pačiam TeamSpeak. Kas kad aš tau esu priešas?. buvai pavaduotojas net manęs nenorėjai į darbą apklausti, ir dar pasiuntiai *Myliu Las-Venturas.lt*. Ką galiu pasakyti šitas papeikimas yra tikrai beviltiškas iš vienos pusės, nes esi ir pats kaltas. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 48 minutes(-čių), James_Sorreno rašė:

Iš Katinuko pusės to nesitikėjau, avigalvis kažkoks. Tu Joshui bent atsidėkotum, jog suteikė šansą pasireikšti pavaduotojo pareigose, o iš tavęs jokios padėkos nesulauksi. Papeikimas turėtų būti atmestas, vien dėl to, kad pats išprovokavai ir taip gavosi... KATINUKAS YRA RANDOMAS

Nematei situacijos, kadangi leavinai, tai nesakyk nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Just_Remix rašė:

Iš vienos pusės Katinukai esi pats kaltas, ir labai. Ką galiu pasakyti gavai šansą pasireikšti tokiuose pareigose, ne kiekvienas tokias pareigas šias laikais gauną kaip (Pavaduotojas). O tu kaip mažas vaikas imi, ir taip atsidėkoju už tau suteikta šansą. Kitas dalykas kiek mane esi provokavęs tam pačiam TeamSpeak. Kas kad aš tau esu priešas?. buvai pavaduotojas net manęs nenorėjai į darbą apklausti, ir dar pasiuntiai *Myliu Las-Venturas.lt*. Ką galiu pasakyti šitas papeikimas yra tikrai beviltiškas iš vienos pusės, nes esi ir pats kaltas. 

Tik nereikia vaidinti aukos, tu tuo metu turejai sutarti, bei buvai pats pasakojes pries kelias minutes teamspeake kaip issidirbinejai PD atrankoje ir pats pasakei kad is savo darbo greitu metu neiseisi. Todel ir pasiunciau, nes trukdei susikaupti atrankoje, tai padaryti tikrai nera lengva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Katinukas_Murklys rašė:

Tik nereikia vaidinti aukos, tu tuo metu turejai sutarti, bei buvai pats pasakojes pries kelias minutes teamspeake kaip issidirbinejai PD atrankoje ir pats pasakei kad is savo darbo greitu metu neiseisi. Todel ir pasiunciau, nes trukdei susikaupti atrankoje, tai padaryti tikrai nera lengva.

Žiek Žiek. Pavaduotojas-Turi rodyti pavyzdi visiems žaidėjams. Reikėjo pasakyti, išeik iš atrankos,nes dirbi kitame darbe. O ne pasiusti ant keliu raidžiu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Just_Remix rašė:

Žiek Žiek. Pavaduotojas-Turi rodyti pavyzdi visiems žaidėjams. Reikėjo pasakyti, išeik iš atrankos,nes dirbi kitame darbe. O ne pasiusti ant keliu raidžiu.

As tau sakiau :D Bet tu is principo knisai prota, rekavai teamspeake. Nebetrink cia kad as tipo paemiau iskart is oro ir pasiunciau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Katinukas_Murklys rašė:

As tau sakiau :D Bet tu is principo knisai prota, rekavai teamspeake. Nebetrink cia kad as tipo paemiau iskart is oro ir pasiunciau...

Nebetrupink makaronu, vis tiek tu jau nebe pavas. Ir gali patekti į Blista, tai linksiu tau sėkmes kad patektum ten greičiau. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Just_Remix rašė:

Nebetrupink makaronu, vis tiek tu jau nebe pavas. Ir gali patekti į Blista, tai linksiu tau sėkmes kad patektum ten greičiau. 

Nebefreepostink, aciu. Pateksiu, tai pateksiu. Kazkaip dzin jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...