Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.7


Enjoy_Game

Atsiliepimas apie LAS-VENTURAS.LT serverį!

Rekomenduoti pranešimai

Atsiliepimas apie serverį

Labas vakaras visiems, kurie įsijungė pasiskaityti šią temą. Taigi, pradėsiu nuo to, kad šiame serveryje esu pradedantysis (naujokas). Serveryje esu pasivadinęs Enjoy_Game slapyvardžiu. Norėčiau iš karto padėkoti žmogui - The_Deus, kuris mane taip šiltai sutiko šiame serveryje. Jis man padėjo apsiprasti šiame serveryje, apvežiojo į būtiniausias serverio vietas, ir kaip sakoma nepaliko ant ledo. Iš tikrųjų pamatęs tokį mandagumą sutinkant naujokus šiame serveryje labai nustebau, kadangi neesu dar buvęs serveryje, kuriame būtų taip šiltai sutinkami serverio naujokai, ir tai man iš ties paliko labai didelį įspūdį. Truputį pasikalbėjom su šiuo žmogumi, jis paklausė koks pirmas įspūdis apie šį serverį, ir aš iš karto pasakiau, kad puikus. Kodėl? Didžiausias pliusas šio serverio yra tai, kad visas veiksmas vyksta LAS-VENTURAS mieste, antrasis pliusas šio serverio sistemos. Sistemos man tikrai nėra matytos, labiausiai patiko telefono, žvejybos, bei kazino sistemos. Tada man buvo pasiūlyta emigruoti į šį serverį, ir aš tuo labai susidomėjau, bei nedelsdamas ėjau užpildyti emigracijos anketą. Ilgai laukti rezultatų nereikėjo, kas buvo labai gerai, ir ilgai netrunkant gavau šiokį tokį atlygį. Iš ties, labai džiaugiuosi, kad radau šį projektą, nors jis jau kiek girdėjau gyvuoja apie 6 metus, kas yra tikrai nemažai. Atvirai kalbant, jau būvau sumąstęs baigti su SA:MP žaidimu, bet kadangi radau šį serverį, nusprendžiau toliau žaisti ir mėgautis šiuo serveriu. Galbūt šiame serveryje ko nors pasieksiu, nesėdėsiu tuščiomis rankomis.

Pirmieji 100.000€

Turbūt kaip ir kiekvienam atėjusiam naujokui trūksta serverio pinigų, visi nori jų kuo greičiau gauti. Man iš ties ilgai laukti nereikėjo. Vieną vakarą, žaidžiau serveryje, ir pamačiau, jog yra rengiamas eventas, kurio prizas buvo 80.000€ o kitą pusę pinigų turėjau pats. Net nesitikėjau, kad man yra šansas laimėti eventą, bet aš jį laimėjau. Evento pabaigoje būvau likęs su kitu serverio žaidėju, kurį realiai visi šaudė, gaudė, nes evento tikslas buvo būtent toks, išgyventi ar kažkas tokio. Aš būvau nušautas, bet pasirodo, kad kitas dalyvis šiek tiek sukčiavo, ir savaime aišku, kad prizas atiteko būtent man. Iš tikrųjų labai apsidžiaugiau gavęs 80.000€ nes tai šiame serveryje man yra nemaži pinigai. Gavęs pinigus, skubėjau pasidėti juos į banką, ką turėtų daryti manau kiekvienas serverio naujokas.

Apie serverio žaidėjus

Tikrai, bent jau kol kas negalėčiau pasakyti nė vieno blogo žodžio, apie serverio žaidėjus. Visi serveryje yra draugiški, bendraujantys. Atėjęs į serverį tai iš karto pajutau. Taip, galbūt šiame serveryje žaidžia nelabai didelis žaidėjų kiekis, bet man tas ir patinka, kad nėra jokių išsišokėlių, kurie viską aiškina, ar bando kaip nors pakenkti. Čia yra visi kaip ir minėjau draugiški, bei vieningi. Mačiau kelis žaidėjus, kurie pykosi, barėsi ir panašiai, bet juk mes kiekvienas kažkuo nepasidalinam ar ne? Kiekvienas savyje turime pykčio, kurį anksčiau, ar vėliau išliejame, bet tai yra manau tik laikina. Taigi, mano nuomonė apie serverio žaidėjus, tikrai labai gera.

Tai trumpai aprašiau atsiliepimą apie serverį. Norėčiau pridurti, kad atsiliepimą per visą SA:MP karjerą rašau pirmą kartą, tad nenustebkite jai būsiu prirašęs nesąmonių. Ačiū visiems kurie nepatingėjote ir perskaitėt!

  • Patinka 11
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų žaidimo kokybė - Mūsų prioritetas

Labai įdomiai aprašytas atsiliepimas, smagu, kad kiekviena diena užsuka nauji žaidėjai, ir lieka čia žaisti!

Jeigu prireiktu bet kokios pagalbos - kreipkis. :) 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražus bei įdomus atsiliepimas. Sekmės tau serveryje. Jeigu reikės pagalbos kreipkis i administratorius arba mane (stengsiuosi padėti)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas! Parašyk man AŽ, sutarsime laiką kada prisijungčiau ir duočiau tau 500.000€ apsiprasti serveryje.

Kodėl? nes nu pirmą kartą pamačiau tokį gerą atsiliepimą apie šį serverį, ir būtent tau juos duoti tikrai man nebus gaila.

Taipogi padarysiu Proginio Sandking Giveaway naujokams, tai bandyk šansą galbūt laimėsi :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, pirmas blynas neprisvilęs :D, sakiau, kad gerą parašysi :P. Sėkmės žaidime.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū visiems už jūsų komentarus :) Tikrai labai malonu, kad yra tokių draugiškų žmonių kaip jūs!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras atsiliepimas. Skaitėsi visai neblogai ir patiko. Sėkmės projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs!
Labai geras atsiliepimas iš naujoko apie LV serverį, patiko tavo mintys, taip pat ir aš galiu pridurti jog serveryje tikrai draugiški bei tolerantiški žaidėjai, tikėkimės tai ir išsilaikys visados. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, išsamus ir įdomus atsiliepimas. Sėkmės projekte, jei reiks pagalbos tai kreipkis į adminus, visada sulauksi pagalbos.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkojam tau už tokį puikų atsiliepimąSekmės žaidime,pasieksi tikrai daug jei tik pats norėsi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, viskas labai puiku ir žiauriai geras aprašymas tikrai malonu serverio administracijai jog puikūs aciliepimai nuo severio žaidėjų sekmės tau visur ir visada jei ka kreipkis

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...