Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jimmy_Johns

Atsiliepimas apie serveri iš Jimmy_Johns galvos

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi esu Jimmy_Johns šio puikaus serverio naujokas.

Šis SA-MP serveris mane suviliojo savo puikom sistemom. Darbai turi daug sistemų kurios tikrai žavi. Tekstai, mapp darbai viskas yra labai gražu. Žinoma kaip ir visiems kažkas turėjo blogo ir man nutikti tai pradžiai man buvo sunku laikyti teises nes atsibodo aišteliai važiuoti, ir tik baigęs važiavimą aiktelėją pamačiau kiek man teko važiuoti mieste. Bet ačiū dievui viską išsilaikiau ir dabar turiu teises. Paskui pasižėjau, kad labai mažai pinigu turiu, bet ir xp neperdaugiausiai, bet čia kas gerai, kad daug xp į darbą nereikę todėl šokau iškarto prie darbų. Užsidirbau kelias kapeikas kišenen ir draugas pasiūlė emigruoti sako gausi pinigu xp, aš jam pasakiau kodėl gi ne emigravau kas labai yra nuostabu viską patikrino iškarto ir uždėjo tai pat.

 

Serverio žaidėjai

Šitame projekte tikrai visi žaidėjai yra labai draugiški , visada padeda administracija atsako greitai. Serverio savininkai kiek mačiau serveryje būna dažnai todėl viskas yra labai smagu.

Džiaugiuosi atvykęs į šita serverį ir tikrai ilgai čia žaisti.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykes į serverį. Patarimas, jeigu nori užsidirbti daug pinigu dirbk TRV arba EPI, o jei abu darbai nepatinka tai eik žvejok, ten irgi daug gauni. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykes, smagu matyt naujokus ateinančius į serverį. P.S labai geras atsiliepimas, sekmės tau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs draugeli. Sėkmės tau!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs. Sėkmės tau šiame projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs , parašyta trumpai bet išsamiai. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu girdėti, kad jums šis serveris patinka, tikimės, jog ir toliau atrasit naujų bei jums patinkančių sistemų. Pats atsiliepimas išties sužavėjo, ypač teksto nuoseklumas. Taigi belieka palinkėti sėkmės projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...