Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mike_Bellic

Mikučio_Bellic nuomonė apie Las-Venturas.lt!

Rekomenduoti pranešimai

Hello!

ūūuuūūu nuomonė apie servuką :oo

Fokin wat? LV 6 metai!? aj dant bilivit

Labas vakaras

Taip, esu kažkada žaidęs Las-Venturas.lt, bet tai buvo laaaabai senai (2013 metai man rodos) ir tai buvo labai trumpa mano pažintis su šiuo serveriu. Ką atsimenu nuo tada ir palyginus su šių dienos serveriu, tai kaip diena ir naktis.

Bet žodžiu ne apie tai. Aš esu čia naujokas, aš ir pasireikšiu :D

Gal trumpai kaip čia atsidūriau?

Žodžiu SA:MP nelošiau normaliai ~2 metus. Prisijungdavau ten iš labai didelio neturėjimo ką veikti, bet toks ir mano ten žaidimas būdavo. Bet kažkaip nesenai kimarindamas šūlėje prisiminiau senus laikus SA:MP'e.. Kiek vandens nubėgo nuo to laiko, kai pradėjau žaist iki šiandienos. SA:MP'ą pradėjau žaist dar du tūkstančiai aštuntais ar devintais metais. Be pertraukos tai būtų 7-8 sąžiningi žaidimo metai. Dabar tie dvylikamečiai, su kuriais žaisdavau tais laikais, galėtu man šnapso šiandien nupirkti. +rep baxūrams. Grįžtant prie mano comeback'o į sampą. Praeitą savaitę, kaip ir sakiau būdamas mokykloj, sugalvojau, kad reik gal vis dėl to pažaist vėl? Grįžęs ieškojau servo ir buvo idėją pabandyt LV.lt. Bandžiau prisijungti su šiuo nick'u. Nepaėjo, slaptiką buvau pamiršęs xd Inviui labai tingėjau rašyti, tai nuėjau kitur žaisti, bet ten nepavyko.. Ir tada parašau Inviui, kad padėtu acc kažkaip susigrąžinti. Tai žodžiu susigrąžinau ir dabar spakainai žaidžiu serveryje.

Taigiiii po šiektiek nesklandumų su accountu ir Invio pagalba šiaip ne taip prisijungiau prie serverio. Ir kas mane nustebino, kad praėjus gerom 10 sekundžių po prisijungimo manęs paklausė 3 adminai "gal kuom padėti?" Iš karto atsirado tokia ironiška šypsena veide ir smagu, nes jau tai pradėjo atremti serverio šūkį "Jūsų žaidimų kokybė - mūsų prioritetas". Matos brandūs ir supratingi žmonės. IRRRRRRRRRRRR pasinaudojau The_Deus pagalba. Labai esu šiam žmogui dėkingas. Aprodė, papasakojo apie serverį ir kas svarbiausia, kad parėmė finansiškai.

Kas labai mane nustebino, kad serveriui greitai bus 6 metai ir tai tik dar didino norą pasilikti, nes tik vienetai serverių gali pasigirti tokiu skaičiumi. 

Okay, Mikutis dabar savarankiškas. Kas toliau?

Išsilaikęs teisęs pamačiau atranką į Medikus. Greitai persiskaičiau kas, kur ir kaip ten nuvykau ir guess what? Patekau xdddd Iš tikro manau tai puikus darbas pradžioje, visgi labiau padės susipažinti su serveriu ir tajp toleu. Dirbdamas mediku nieko labai blatno neveikiu. Pristatinėju vaistinėles, gydau ir viskas. BET. BET! Kas mane nustebino, kad toks dabar nėra pusveltis važinėjimas, kad kapsėtu pinigai kas minutę. Praktiškai vistiek tas važinėjimas yra, bet yra veiklos! Kaip ir sakiau pristatinėju vaistinėles, gelbėju sužeistuosius NPC, tai toks užėmimas iš tikro yra labai smagus, nes nu bent taip greitai neatsibosta :D tai ir vėl paliko įspūdį, kad dirbta prie smulkmenų kas iš tikro šių laikų SA:MP projektuose yra retas reiškinys, kurį praleidžia nors jis yra labai svarbus. 

Pasigyrsiu :P ir lopam sekasi

6dcea5f3c480baa86326434c753cc778268.png

 

Pabaigos sakinukas

Serveryje ketinu pasilikti. Ir manau ilgam. Nors neturiu labai daug laiko žaist, bet kelias h tikrai galiu tam paskirti. Turiu motyvacijos ir noro čia žaisti, nes tikrai čia yra smagus serveris. Eventai dažnai vyksta, darbe nenuobodžiauju, dar visokie mini-eventai.. Žodžiu veiklos netrūksta! Tai pat administratoriai ir net VIP nariai pasiruošę padėti, kad žaidėjas jaustusi čia kuo jaukiau ir noriai žaistu. Aišku niekada nėra viskas taip gerai kaip atrodo (teko susidurti su gaujiniais xd), bet kolkas labai esu pozityvus apie serverį. Tai tiek :D

 

Bėja dėkui The_Deus, už padėtus pagrindus serveryje;

Nepyk Pinkis_Vinkis už tą ryžą, biškeli susigruzinau, kai pralaimėjau eventą. Sori :c

Tai pat visiems kitiems kurie neapleidot ir padėjot man! Ačiū! <3

Labas

 

 

  • Patinka 7
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladec, sėkmės serveryje, tikiu, kad nuveiksi didžių darbų. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, už puikų atsiliepima. Kiek matau, serveryje jau nuo pradžių smagei leidi laika :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas. Buvo smagu paskaityti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uh, linksma buvo paskaityti, vietomis ir nusijuokiau. Šaunu jog grįžai čia žaisti, visokeriopos sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai bei toks iš dalies prajuokinantis atsiliepimas, mldc. Dedu REP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai linksmai ir įdomiai parašytas atsiliepimas, linksmai leidi čia savo dienas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar vienas puikus atsiliepimas, puikiai išdėstytos mintys bei nuomonė. Liuks!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas , parašyta labai linksmai ir įdomiai :D . Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...