Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 17 / 300

Versija: LV 7.3.4

Max_Tosha

Buvę komandos nariai

Rekomenduoti pranešimai

0u2At.png

Las-Venturas.LT projekto komandos buvę nariai


Mister_Tedis [2018/10/28 - 2019/09/01] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Mister_Tedis [2019/07/10 - 2019/09/01] - paliko pareigą (Globalus moderatorius)
Minde_Boss [2019/04/09 - 2019/08/28] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Minde_Boss [2019/07/10 - 2019/08/28] - paliko pareigą (Administracijos prižiūrėtojas)
Mister_Tedis [2019/04/09 - 2019/08/16] - paliko pareigą (Direktorių prižiūrėtojas)
Sim_Gint [2017/12/12 - 2019/08/13] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Sim_Gint [2018/09/24 - 2019/08/13] - paliko pareigą („Skundai“, „Prisistatymai“ Forumo moderatorius)
Edvis_Waro [2017/12/12 - 2019/08/10] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Edvis_Waro [2018/09/24 - 2019/08/10] - nušalintas nuo pareigos („Naujokų atsiliepimai“, „Pamokos“ Forumo moderatorius)

Liepsna_Fire [2018/04/08 - 2019/08/04] - paliko pareigą (IV lygio administratorė)
Liepsna_Fire [2018/12/25 - 2019/08/04] - paliko pareigą (Globali moderatorė)
Liepsna_Fire
[2019/04/09 - 2019/07/10] - paliko pareigą (Administracijos prižiūrėtoja)
Matt_Jace [2019/04/09 - 2019/07/03] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Matt_Jace [2019/04/09 - 2019/07/03] - paliko pareigą (Klanų prižiūrėtojas)
Jack_Stafford [2019/04/09 - 2019/05/18] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius) 
The_Deus [2017/04/21 - 2019/04/28] - paliko pareigą (IV lygio administratorius)
Liepsna_Fire [2019/03/08 - 2019/04/09] - paliko pareigą, perėjo į Administracijos prižiūrėtoją (VIP prižiūrėtoja)
Mister_Tedis [2019/03/08 - 2019/04/09] - paliko pareigą, perėjo į Direktorių prižiūrėtoją (Administracijos prižiūrėtojas)
Tadas_Crazy [2018/12/25 - 2019/04/01] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Tadas_Crazy [2019/03/08 - 2019/04/01] - paliko pareigą (Atsiblokavimų prižiūrėtojas)
Tadas_Crazy [2018/12/25 - 2019/03/08] - paliko pareigą, perėjo į Atsiblokavimų prižiūrėtoją (Klanų prižiūrėtojas)
Mister_Tedis [2018/10/28 - 2019/03/08] - paliko pareigą, perėjo į Administratorių prižiūrėtoją (VIP prižiūrėtojas)
Artis_Gta [2018/02/10 - 2019/02/23] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Artis_Gta [2018/10/06 - 2019/02/23] - nušalintas nuo pareigos (Administracijos prižiūrėtojas)
Hot_Anonymous [2018/07/20 - 2019/02/17] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Hot_Anonymous [2018/09/29 - 2019/02/17] - paliko pareigą (Atsiblokavimo prižiūrėtojas)
Laurynas_Joma [2018/09/24 - 2019/02/09] - paliko pareigą („Skelbimai“ Forumo moderatorius)
Laurynas_Joma [2018/07/20 - 2019/02/09] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Dyglas_Fingeris [2018/12/25 - 2019/01/20] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Matt_Larson [2018/09/24 - 2019/01/09] - paliko pareigą („Skundai“, „Pagalbos“ Forumo moderatorius)
Matt_Larson [2018/07/20 - 2019/01/09] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Einaras_Bmw [2018/11/04 - 2019/01/06] - paliko pareigą (Direktorių prižiūrėtojas)
Einaras_Bmw [2018/07/20 - 2019/01/06] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Josh_Excite [2018/10/15 - 2018/12/25] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Edas_Bmw [2018/09/29 - 2018/12/25] - nušalintas nuo pareigos (Klanų prižiūrėtojas)
Liepsna_Fire [2018/09/24 - 2018/12/25] - paliko pareigą, perėjo į Globalų moderatorių („Apie viską“, „Apklausos“ Forumo moderatorė)
Dominykas_Miguel [2018/09/24 - 2018/11/13] - paliko pareigą (Globalus moderatorius)
Dominykas_Miguel [2018/06/03 - 2018/11/13] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Einaras_Bmw [2018/09/24 - 2018/11/04] - paliko pareigą („Modifikacijos“, „MAP darbai“ Forumo moderatorius)
James_Makar [2018/08/07 - 2018/11/04] - paliko pareigą (Direktorių prižiūrėtojas)
Artis_Gta [2018/08/07 - 2018/10/06] - paliko pareigą, perėjo į Administracijos prižiūrėtoją (VIP prižiūrėtojas)
Karolis_Slimis [2018/03/29 - 2018/09/30] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Karolis_Slimis [2018/06/03 - 2018/09/30] - paliko pareigą (Administracijos prižiūrėtojas)
Hot_Anonymous [2018/07/20 - 2018/09/29] - paliko pareigą, perėjo į Atsiblokavimų prižiūrėtoją (Klanų prižiūrėtojas)
Liepsna_Fire [2018/04/08 - 2018/09/24] - paliko pareigą (Direktorių prižiūrėtoja)
Dominykas_Miguel [2018/06/03 - 2018/09/24] - paliko pareigą, perėjo į Globalų moderatorių („Pagalba“, „Pamokos“ Forumo moderatorius)
Danny_Williams [2018/01/30 - 2018/09/16] - paliko pareigą (Globalus moderatorius)
Danny_Williams [2018/09/12 - 2018/09/16] - paliko pareigą (Atsiblokavimų prižiūrėtojas)
Dede_Buferis [2018/05/04 - 2018/07/18] - nušalintas nuo pareigos (Klanų prižiūrėtojas)
Ledas_Competiv [2018/06/03 - 2018/07/18] - nušalintas nuo pareigos (Modifikacijos, MAP darbai skilčių moderatorius)
Ledas_Competiv [2018/05/04 - 2018/07/18] - nušalintas nuo pareigos (Atsiblokavimo prižiūrėtojas)
Iam_Leesin [2018/05/04 - 2018/07/02] - paliko pareigą (VIP prižiūrėtojas)
Thomas_Smith [2018/02/10 - 2018/06/23] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
The_Deus [2017/09/22 - 2018/06/03] - paliko pareigą (Administracijos prižiūrėtojas)
Lil_Pump [2018/02/10 - 2018/05/31] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Arijus_Inase [2018/03/29 - 2018/04/29] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Kevin_Costner [2018/04/08 - 2018/04/29] - paliko pareigą (Klanų prižiūrėtojas)
Barry_Thorne [2018/02/10 - 2018/04/12] - paliko pareigą (VIP prižiūrėtojas)
Barry_Thorne [2017/12/12 - 2018/04/12] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Super_Mario [2017/11/28 - 2018/04/08] - nušalintas nuo pareigos („Skelbimai“ Forumo moderatorius)
Matt_Evans [2017/03/30 - 2018/04/08] - nušalintas nuo pareigos („Modifikacijos“ Forumo moderatorius)
Evis_Jojo [2018/02/10 - 2018/03/16] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Edvis_Denreo [2018/02/12 - 2018/03/09] - paliko pareigą (Nemokamas administratorius)
Smoky_Dust [2018/02/10 - 2018/02/22] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Domis_Tonito [2017/09/13 - 2018/02/15] - nušalintas nuo pareigos (Globalus moderatorius)
Mantas_Exe [2017/10/19 - 2018/02/10] - nušalintas nuo pareigos (Atsiblokavimo prižiūrėtojas)
Mantas_Exe [2017/10/19 - 2018/02/10] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Domis_Tonito [2017/05/10 - 2018/01/30] - nušalintas nuo pareigos (Direktorių prižiūrėtojas)
Domis_Tonito [2016/11/21 - 2018/01/30] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Mister_Audi [2017/12/12 - 2018/01/30] - nušalintas nuo pareigos (VIP prižiūrėtojas)
Mister_Audi [2017/11/09 - 2018/01/30] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Egidijus_Sultanas [2017/09/27 - 2018/01/30] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Aim_Greg [2017/09/27 - 2018/01/30] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Ell_Johnson [2017/09/27 - 2018/01/30] - nušalintas nuo pareigos (Nemokamas administratorius)
Judita_Low [2017/02/28 - 2018/01/30] - nušalinta nuo pareigos („Prisistatymai“ Forumo moderatorė)
Danny_Williams [2017/03/30 - 2018/01/30] - paliko pareigą, perėjo į Globalų moderatorių („Apie viską“ Forumo moderatorius)
Zygis_Vodka
[2017/02/13 - 2018/01/30] - nušalintas nuo pareigos (Globalus moderatorius)

 

 

Visiems buvusiems komandos nariams esame labai dėkingi už jų pagalbą mūsų projektui!

  • Patinka 27
  • Ačiū! 3
  • Haha 4
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...