Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domas_Bartkus

Paisiūlymas keisti /baudimai

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Bomas_Dartkus
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: /baudimai koregavimas
  • Kodėl tai yra naudinga?: Daugiau darbo teisėsaugai
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

856cca87c24206e805504bd0304ce7b3992.jpg

 

Su tai įžeidinėjimais siūlau pradėti delioti STAR, o mutinti tik tada kai pareigūnui nubaudūs asmenį, tai kartojasi... Ir jei ten aišku per /vis ar dar kur tai jo.. tada mutint... Bet jei į chata parašo tu *Myliu Las-Venturas.lt* ir už tai mutint tai nelabai matau prasmės, geriau tegul paplonina kišenę

Su melagingu iškvietimu irgi nesąmonė, niekas nemutina, visi važiuoja gaudyt tokių.. Jei gaunat melagingą /kviesti 022 ir atvažiuosim

Va čia tai geriausiais.... Yra policijos pareigūnai kurie gali bausti už masinį DM ir dar daugiau pridėt star ir pasodinti į kalėjimą ilgesniam laikui nei galioja šito baudimo laikas...

 

Labai jau daug administratoriai pasivaizduot nori jog užmutint, užjailint... Juk duokit ir kitiems padirbt.. pvz aš matant numesta mašina ant gatvės iškart iškviečiu mechanikus jei tokių yra ir jie nutempia. Nes tas darbas toks monotoniškas Ačiū už dėmesį.

 

 

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai patiko man, kaip paminėjai, kad duoti pasireiškti Policijos Departamentui. Sutinku su tavim dėl administratorių, kaip pasakius per daug - ''Show off''. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl to jailo už civilių šaudymą, tai jau ilgą laiką dauguma sako, kad reikia keisti, bet niekam neįdomu, nes "sąžiningieji" serverio žaidėjai turi per didelę įtaką būtiniems sprendimams, kurie jiems nepatinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras pasiūlymas. Pilnai sutinku su tavo išreikšta nuomone, nes dabartiniai baudimai atbaido kitus žaidėjus išvis žaisti šiame projekte. Mano nuomonę turėtų pakeist baudimų nuobaudas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...