Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tuti_Fruti

Tuti_Fruti atsiliepimas apie projektą.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki skaitantieji,

 

esu senas naujokas Tuti_Fruti, sakydamas jog esu senas, čia esu žaidęs ir anksčiau. Bandžiau atsiminti, ką čia nuveikiau, kokia buvo ta mano trumpa pradžia ir kodėl galiausiai aš iš čia pasitraukiau - nepavyko. Ką gerai žinau, kodėl aš vėl čia. Priežastis kodėl grįžau į šį projektą, tai senas draugužis, kuris nesuteikė progų labiau susipažinti. Galbūt jų buvo, gal aš pats to nesugebėjau pamatyti. Vadinu jį savo bičiuliu, nes jis mane dažnai palaikydavo, nepaisant koks būdavau, jis manyje įžvelgė ne tik žaidėjo poziciją. Nenukrypstant nuo temos, grįžtu prie projekto atsiliepimo. Pirmiausia norėčiau paminėti, kad tą darau ne dėl pinigų ar tam, kad įtikt ir įsistatyt save į kiek geresnę poziciją. Aš - ne toks. Tą darau, dėl dviejų žmonių, kurie man suteikė pagalbą, o vienas iš jų paprašė nuomonės apie visumą. Gražu, jog žmonės stengiasi ne dėl pagyrimo, o dėl serverio labo, susidaro didelis pliusas teisingai mąstančiam naujokui, kad žmonės stengiasi ne tik dėl savęs, kas iš tiesų stipriai pagirtina. Nenoriu minėti vardų, gal ir nuliūdinsiu tuos, kurie man padėjo, atsiprašau, bet aš tikrai, tikrai nuoširdžiai jums esu dėkingas. Nors šiandien praleidau mažai laiko, bet per tą trumpą laikotarpį aš ir padariau daug ir pamačiau daug. Susipažinau su žmonėmis - jie kitokie. Skiriasi. Skiriasi bendravimas ir jų pats buvimas nuo kitų projektų, jaučiausi lyg būčiau čia, kur mane galėtų pripažinti, suprasti. O man šito labiausiai ir reikia - supratimo. Likau kiek nustebintas, kad žaidėjai pirma išsiaiškina, kam to tau reikia, kodėl neišsprendus problemos kitu būdų? nei, kad kitur, jie padaro ko prašai ir tave palieka lyg pasiklydusį šūnį. Džiugu, kad pamačiau norą bendravime, buvo lengva prasimesti žodžiais, bus lengva bendrauti ir ateityje, nes savo kely aš rasiu ir daugiau šaunių žmonių, o galbūt jie ras mane. Buvo keista nematyti tarp čhatų, bereikšmių pranešimų, aš žinau, kad be jų neišsiverčia nė vienas, bet čia jų šiandien - nemačiau. Tikriausia maži vaikai jau miegojo, neturiu nieko prieš jaunas asmenybes, tiesiog dauguma jų lyg su tuščia vieta galvoje. Aplamai, dažniausiai matydavau, kad viskas vyksta apie nieką, o čia rodos lyg žmonės būtų susirinkę savo laiką pakeisti į malonumą. Gražu. Man patinka. Kalbant apie vietas/objektus, viskas lyg ir sudėta ten kur reikia, žinoma jei esi kitoje pusėje savo tikslo, tai teks dažniausiai nusivilti ir pradėt pykt, kodėl būtent jis pastatytas ten <juokutis>. Teko susidurti su pora sistemų ir dar kiek sunku draugauti su jomis, bet laikui bėgant įkirsiu viską. Galbūt šioks toks mažas minusas ties teorijos laikymu. Bet manau, kad ten daug dėmesio skirt nereikėtų. Šiam momentui esu stipriai patenkintas savo sugrįžimu čia, didelis pliusas administratoriams, būtent to ir reikia, norint projektą kelti į aukštesnę poziciją. Džiugu. Dar kartą dėkoju už pagalbą, sėkmės visiems nepasiduodant, nepaklystant. Sėkmės visam projektui :)

  • Patinka 11
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas apie projektą. Visada kreipkis pagalbos, kad ir kaip blogai būtų. Sėkmės tau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuoširdžiai dėkoju, bičiuliai :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Projektai keičiasi, o Tutis tas pats - iškalbingas ir nuoširdus. Buvo malonu skaityti, šaunuolis ;) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gan normalus atsiliepimas,gan visai patiko,sėkmės serveryje manau būsi geras žaidėjas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow platus atsiliepimas, tavo atsiliepimai labai įtraukiantys, esu skaitęs ir kitam projekte, laikas nenuėjo veltui skaitant :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gilios mintys, ne pirmą ir turbūt ne paskutinį tavo blogą/atsiliepimą skaitau, visados patiko tavo kūryba, bei mintys:wub:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Projektai keičiasi, o Tutis tas pats - iškalbingas ir nuoširdus. Buvo malonu skaityti, šaunuolis ;) 

Sveikas senas bičiulį, ačiū už pamaloninimą, taip teko blaškytis, taip jau būna. Teko ir kurt naują asmenybę, bet laikui bėgant supratau, kad geriausiai tinkamas asmeniškai, tai tas pats - Tutis.

prieš 3 valandas(-ų), Mickey_Adam rašė:

Gan normalus atsiliepimas,gan visai patiko,sėkmės serveryje manau būsi geras žaidėjas ;)

Dėkingas, Tau taip pat linkiu sėkmės, tikiuosi, stengsiuosi dėl to, kad tokiu būčiau:)

prieš 2 valandas(-ų), Bmw_Drifts rašė:

Gilios mintys, ne pirmą ir turbūt ne paskutinį tavo blogą/atsiliepimą skaitau, visados patiko tavo kūryba, bei mintys:wub:

Esu stipriai dėkingas, kad tai vertini, nuoširdžiai tariu ačiū, norėčiau žinoti, kas Tu, ir iš kur mane žinai, aš turiu spėjima, tik manau, kad jis klaidingas.

prieš 2 valandas(-ų), Ignaz_Lucchese rašė:

Wow platus atsiliepimas, tavo atsiliepimai labai įtraukiantys, esu skaitęs ir kitam projekte, laikas nenuėjo veltui skaitant :D

Labai dėkingas už nuomonę, labai gera girdėt, kad atidavęs laiką man, tu tuo nenusivylei, galbūt ir nedaug tų, bet galiu džiaugtis, kad turiu vienetų, kurie kiek supranta ir vertina mane, dėkoju dar kartą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už gražų atsiliepimą apie mūsų serverį :) Pastebėjau, kad labai gerai dėstai savi mintis, tiek atsiliepimuose, tiek savo bloguose. Jeigu nuspręsi likti šiame serveryje galiu garantuoti, kad nemažai ką pasieksi. Linkiu sėkmės žaidime, taipogi kaip ir forume.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 36 minutes(-čių), Danny_Williams rašė:

Ačiū už gražų atsiliepimą apie mūsų serverį :) Pastebėjau, kad labai gerai dėstai savi mintis, tiek atsiliepimuose, tiek savo bloguose. Jeigu nuspręsi likti šiame serveryje galiu garantuoti, kad nemažai ką pasieksi. Linkiu sėkmės žaidime, taipogi kaip ir forume.

Užtenka blaškytis jūroje, krantas pasiektas, paskutinė stotelė šio vardo, lai būna - čia. Padarysiu maximumą, trauktis nesu pasiruošęs. Parodysim, ką sugebam. Ačiū už nomuonę, Tau didžiausios sėkmės taip pat, draugužį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs pas mus! Tikiuosi, kad galėsi smagiai praleisti laiką ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas! Labai malonus ir nuoširdus atsiliepimas apie mūsų serverį! Linkiu tau sėkmės realiame gyvenime bei šiame žaidime. Reikės pagalbos kreipkis žaidime!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O, ir mano "MCDonaldo" draugelis Tutis čia, nesitikėjau tavęs čia pamatyti. Kad rašyti moki daug ir protingo jau žinau, todėl nenustebau, kad ir šis atisiliepimas puikiai parašytas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Sveikas atvykęs pas mus! Tikiuosi, kad galėsi smagiai praleisti laiką ;)

Laba, laba. Tikiuosi to pačio, turi ir pats stengtis, kad laikas būtų praleistas smagiai, ne visada viską turi atlikti sistemos ar kiti:)

prieš 4 valandas(-ų), Armani_Jeans rašė:

Labas! Labai malonus ir nuoširdus atsiliepimas apie mūsų serverį! Linkiu tau sėkmės realiame gyvenime bei šiame žaidime. Reikės pagalbos kreipkis žaidime!

Labas tau taip pat. Dėkoju už tavo nuomonę, tau linkiu to paties:)

prieš 3 valandas(-ų), Junior rašė:

O, ir mano "MCDonaldo" draugelis Tutis čia, nesitikėjau tavęs čia pamatyti. Kad rašyti moki daug ir protingo jau žinau, todėl nenustebau, kad ir šis atisiliepimas puikiai parašytas. 

AYEEE biče, kaip laikaisi? Dėkui storuliuk už nuomonę, visada laukiamas tu pas mane:)

prieš 1 valandą, Aurimas_Bosas rašė:

Sveikas atvykęs sekmės projekte kažką pasiekti ;)

Aš toks geras, kad net du kartus komentuot reikia ? Eh tu begėdį, mažas freeposterį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 minutes(-čių), Tuti_Fruti rašė:

Laba, laba. Tikiuosi to pačio, turi ir pats stengtis, kad laikas būtų praleistas smagiai, ne visada viską turi atlikti sistemos ar kiti:)

Labas tau taip pat. Dėkoju už tavo nuomonę, tau linkiu to paties:)

AYEEE biče, kaip laikaisi? Dėkui storuliuk už nuomonę, visada laukiamas tu pas mane:)

Aš toks geras, kad net du kartus komentuot reikia ? Eh tu begėdį, mažas freeposterį.

Blemba nemačiau jog pakomentavęs dar žiūrėjau skaičiau chat. Labai atsiprašau 😅

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai šaunus atsiliepimas, įdomu skaityti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2/7/2018 at 09:56, Bass_Boster rašė:

Tikrai šaunus atsiliepimas, įdomu skaityti

Dėkoju už nuomonę:) džiaugiuosi, kad buvo įdomu skaitant:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas, galiu tik pagirti už tavo gražiai išreikštas mintis. Sveikas sugryžęs!

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Corny_Haley rašė:

Šaunus atsiliepimas, galiu tik pagirti už tavo gražiai išreikštas mintis. Sveikas sugryžęs!

Dėkoju už nuomonę, šaunu jog tai įvertinai. Sveikutis.

prieš 6 minutes(-čių), Trevor_Verrosa rašė:

Sveikas atvykęs, mldc kad rašai tokius atsiliepimus.

Laba, dėkingas biče <3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs. Sekmės žaidime siekiant geriausių tikslų.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai platus atsiliepimas, sekmės tau serveryje, jei reiktu pagalbos gali kreiptis į administratorius arba mane ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...