Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Rosewood

Matt_Rosewood // blogas

Rekomenduoti pranešimai

2018/02/04

 

Sveiki visi! Kaip ir matot esu naujasis projekto narys. Ir neturėdamas ką veikti nusprendžiau sukurti savo pirmąjį blogą! Tai tiesiog čia supažindisniu jus su manimi, paskui stengsiuosi kuo daugiau papasakoti mano pasiekimus, dar paskui papasakosiu apie savo planus šiam projekte ir visą kitą ką veikiu gyvenime!

 

PRISISTATYMAS - X1

Dar kartelį sakau Sveikučiai. Mano tikrasis vardas - Gedas, projekte būsiu žinomas kaip - Matt_Rosewood. Tai pat man yra 14 metų. Laisvalaikio laiką bandau leisti sporto salėje, ar šiaip pabendraudamas su draugais, bei pažaisti kompiuterinius žaidimus. Esu atsakingas - viską darau apgalvodamas kokios gali būti paskui pasėkmės ar padariniai. Esu kategoriškas/griežtas - mėgstu drausmę, o be griežtumo jos net neįsivaizduoju. Dažniausiai ši savybė pasižymi kai esu piktas arba nervuotas. Pareigingas - duotą darbą stengiuosi atlikti iki pat galo, išspausti maksimumą. Stiprybės - sunkiai išblaškomas, pastabus. Silpnybės - mėgstu konkuruoti, sakyti viską tiesiai šviesiai! 

 

MANO LAISVALAIKIO UŽSIĖMIMAI - X2

Taigi kaip ir sakiau laisvalaikio laiką leidžiu sporto salėje, bendraudamas su draugais, ar žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Tai pat laisvalaikio laiką mėgstu praleisti programuodamas, bei kurdamas grafikos darbus. Tai pat turiu šiose srityse ir patirties, nes užsiemu su jais jau apie ~1 metus. Bandau retkarčiais mokintis ir Mappint. Sekasi gan normaliai, ateityje gal įkelsiu kokių nors darbų. Mėgstu tai pat dirbti su video, tai būtų editinti.

 

MANO PASIEKIMAI - X3

Viskas prasidėjo 2014 metais kai buvau 11 -metis. Tada tik pradėjau žaisti SAMP. Pirmieji metai buvo tik apsiprasti serveryje, suprasti kas kur kaip. Prabėgant pirmiems metams aš norėjau kažkokio tai veiksmo. Tai pat turėjau patirties darbuose. Po kelių dienų tada palikau savo pirmąjį projektą. Ir nusprendžiau ieškoti nuotykių kitur. Ėjau per projektus, ir tiesą pasakius nieko gero nebuvo. Kadangi visi tarsi matėsi bus "vienadieniai" projektai. Tai nusprendžiau nueiti į tą "vienadienį" projektą ir gal kažką pasieksiu tenai. Tai nuėjas radau atranką į direktorių ir užpildžiau. Tai sulaukęs analizės jau buvo aišku, patekau. Patekęs susikūriau darbo temas ir ėjau daryti veiksmo serveryje. Prisijungus pirmą kartą į serverį tai net galvojau atsijungti, bugų, klaidų serveryje milijonas. Bet laikui bėgant susitvarkė. Ir po kelių dienų pardavė kažkokiam kitam žaidėjui projektą. Tad su nauja projekto valdžia ne kaip sutarėme tai teko palikti pareigas ir išėjau iš projekto. Na dar turėjau tūkstančius istorijų kai tapau direktoriumi, prižiūrėtoju, moderatorius. Na, bet manau jums atsibos skaityti, tai žodžiu galiu pasakyti, kad tris kartus buvau moderatorius, vieną kartą prižiūrėtojas ir devyndevynis kartus direktorius. 

 

MANO PLANAI ŠIAME PROJEKTE - X4

Taigi kaip ir sakiau esu buvęs direktoriumi, moderatoriumi ir net prižiūrėtoju. Tai ir būnant tose pareigose labiausiai patiko direktorius, nes forume turiu veiklos, serveryje tai pat turiu veiklos ir TeamSpeak programoje turiu veiklos. Tai štai ką norėčiau dar kartelį. Na aišku smagu buvo kai buvau ir prižiūrėtojas, kadangi tai pat turiu visur veiklos. Bet gaila aš dar tam per jaunas. Dar nesuprantu kur kas kaip. Bet ir aišku smagu būtų būti jūsų projekto komandoje! Tai vienu žodžiu išsikeliu sau tikslą, kad sieksiu direktoriaus!

 

KREPŠINIS, KAIP JUO SUSIDOMĖJAU? - X5

Viskas nutiko kai buvau 7 -erių metų. Tada buvau dar vaikas, nieko beveik apie tokias sporto šakas dar nežinojau. Bet vieną kartą kai beveik kiekvienais metais vasarą rodo krepšinį. Tada teko pažiūrėti. Iškart nepadarė jokio įspūdžio. Bet teko ir pačiam pirmą kartą pažaisti tą krepšinį. Tai tiesą pasakius, nelabai kaip ir patiko iš pradžių. Tada pažaidęs grįžau namo. Įsijungiau YouTube ir žiūrėdavau tą krepšinį. Tai ir kas kart kai bežiūrėdavau mane motyvavo žaisti, bei gal net ir pasieksiu kažką pamasčiau. Tai ir iki šiol tebe patinka krepšinis!

 

MUZIKA - X6

Tai kaip ir visi laisvalaikio laiką skiriame muzikai. Tai taip ir aš skiriu daugelį dalį muzikai. O su muzika susipažinau jau seniai. Tiesiog būdavo tokie kaip laidos "Lietuvos talentai" "X faktorius" " Lietuvos balsas" ir t.t. Tai ir labai mėgau žiūrėti Lietuvos talentus. Ir kartą buvo kažkoks žmogus kuris išsireiškė apie muzika. Tai taip ir susipažinau su tuo to Hip Hop`u REP`u ir visais kitais muzikos stiliais!

 

PIRMA TOLIMOJI KELIONĖ? - X7

Na taip, gerai supratote. Kadaise teko ir man keliauti. Keliauvau į Turkija. Kodėl? Nes mokslai buvo pasibaigę, o vasaros dienos šiurkščios, lietingos. Ir namuose taigi visą vasarą neprasedėsi. Tai ir nusprendžiau, kad reikia išvykti. Ir šovė į galva tokia mintis, į Turkiją. Kadangi tėvai dirbo negalėjo kartu važiuoti tai mane išleido vieną. Manau nebūtų išleide jei ne Turkijos orouoste nebūtų pasitikęs manęs krikštatėvis. Tai ir manęs pasitiko tas krikštatėvis ir Turkijoje prabuvau kone visą vasarą. Įspūdžiai buvo puikūs, namo grįžau su šypseną biggrin.png

KALĖDOS? - X8

Na kalėdos 2017 metais buvo man nerealios. Kadangi tėvai sumąstė padaryti siurprizą. Tai buvo šuolis parašiutu ir slidinėjimo trasa. Kai jau reikėjo šokti iš lėktuvo su parašiutu aš net nedrįsau šokti. Na aukštis atrodė nerealus atrodė, kad galva apsvaiks. Bet mane padrasino toks žmogus tai ir iššokau iš lėktuvo,klykiau lyg ne savo balsu. Bet AČIŪ Dievui viskas gerai pasibaigė. Antras tėvų siurprizas buvo slidinėjimo trasa. Tiesą pasakius gyvenime iki tada nebuvau nei kartelio slidinėjas. Tai nuvykome tenai ir buvo toks kalnas, aukštis ~400 metrų. Iš pradžių atrodė nebaisu. Bet kai leidausi nuo kalno atrodė, kad užsimušiu biggrin.png Baisu buvo leistis kai nemoki dar net valdyti. Bet antrą syk jau įveikiau baime ir instruktorius parodė kaip valdyti ir visą kitą!

 

NAUJIEJI METAI? - X9

Naujuosius metus pasitikau namuose, švesdamas. Na ką įdomaus jums čia galiu pasakyti, kad nerealūs nuotykiai buvo. 22 valandą žaidėm palėpėje. Kai jau buvo tamsu biggrin.png Mes tenais kvietėme dvasias biggrin.png Kai pasakėme žodžius tada kažkas subildėjo tenais. Visi pradėjo žvengt. Paskui dar kartą bandėme ir tiesą sakau langas atsidarė nors niekas nebuvo priėjas prie lango. Tai visi pabėgom iš tenai. Tikrai labai gerai įsimintinas įvykis tada nutiko. Ir dar geras buvo su fejerverkais. Kai draugai norėjo paleisti fejerverką. Padėjom ant tokio kalno uždegėm ir jis nuvirto ir tiesiai šūviai buvo į mašina biggrin.png tai tik langas įskilo normaliai ir viskas biggrin.png

 

PAGARBIAI - Matt_Rosewood

P.S. - Norint dar daugiau tokių istorijų? Uždėkit +Like ant šios temos wink.png Tikiuosi patiko

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, blogas tai nuostabus, išdėstytos mintys gražiai, tačiau kodėl kur rašytas fonas yra tamsesnis nei įprastas, ar tik nevogtas blogas? :huh:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blogas tikrai įdomus, išsamus, bet tik klausimas ar jis tavo, nes įtarimus kelia tas pilkas fonas už teksto. Tad tiek, jei kursi dar laukiu, tik kurk savo! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, labai patiko tavo kalėdine dovana. Pats tikrai niekas neišdrįščiau išokti iš lėktuvo, nebent būtų priverstinė situacija. :D Daugiau už mane jau esi padaręs gyvenime, o tau dar tik 14, kas yra labai įspūdinga. Turiu klausimą. Kaip pro oro uostą praėjai Lietuvoje, nes reikia žmogaus kuris už tave būtų atsakingas, kad galėtum skristi į kitą šalį neturint 18 metų? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

Sveikas, labai patiko tavo kalėdine dovana. Pats tikrai niekas neišdrįščiau išokti iš lėktuvo, nebent būtų priverstinė situacija. :D Daugiau už mane jau esi padaręs gyvenime, o tau dar tik 14, kas yra labai įspūdinga. Turiu klausimą. Kaip pro oro uostą praėjai Lietuvoje, nes reikia žmogaus kuris už tave būtų atsakingas, kad galėtum skristi į kitą šalį neturint 18 metų? 

Man atrodo, kad su tėvų raštišku leidimu gali praeiti, tik nežinau nuo 14 ar nuo 16.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Ignaz_Lucchese rašė:

Wow, blogas tai nuostabus, išdėstytos mintys gražiai, tačiau kodėl kur rašytas fonas yra tamsesnis nei įprastas, ar tik nevogtas blogas? :huh:

Pats tikrai kuriau.

Danny_Williams - tiesiog mane palidejo tevai iki pat oro uosto :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus blogas visas savi mintis išdėstei jei neklystu xd daugiau pasiekęs už mane esi xdd šaunu ką galiu pasakyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viską perskaičiau ir tikrai dauguma hobių susikerta tarp mūsų. Koks tavo horoskopo ženklas ir ar žiūri NBA? Jei taip, tai koks mėgstamiausias žaidėjas? Mano Stephenas Curry.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...