Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rembo_Speed

Pristatau Rembo_Speed

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Armandas

2. Kiek jums metų?: 17

3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva

4. Jūsų gyvenamasis miestas: Šilutė

5. Kelintoje klasėje mokotės?: Gimnazijoje antrokas

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Kaip ir kekvienas mėgstu pažaist sampa šjp tai padetu tėvui prie auto srities mechanikai čia mano specelybe su kuria noriu sieti visą savo gyvenima uždarbiauju pinigus mokausi.

7. Jūsų zodiako ženklas: Šaulys

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Turkija

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Brolį penkiolikos

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Neturiu

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Žanrai visi patinka (CREED)(13 rajonas)(Kirtis dešine)

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): popsas, repas

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Visos 50%50

14. Jūsų gyvenimo tikslas: Pabaigt shule ir eit pagal specialybe

15. Apibūdinkite savo charakterį: Esu žmogus turintis didelį pasitikėjima savimi savo jėgomis kas kart noriu kilti laipteliu aukščiau parodyti savo patirtį norą.

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Kurie nebijo atsiskleist tokie kokie yra nestume už nugaros mldc čiuveliai 

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): nemėgstu čiuvelių kurie paiso nesamonės net neysitikinę nepatinka ir neperšnešu dviveidžių egzomatiškų žmonių ne kokie jie man.

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Kolkas esu paprastas serverio žaidėjas o ateityje matysime.

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą) e4ca9d52d4819fb8f9e25729e3c38f6a758.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,Armandai.Naujas veidas esi šiame projekte tai nelabai pažįstu,manau per laiką susidraugausim.Galiu tau tik palinkėti sekmės projektę ir pasiekti ką nors jame :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...