Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Auris_Fierro

Nuomonė (Rinkimai DRK)

Rekomenduoti pranešimai

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „hi gif“

Sveiki, norėčiau išdėstyti savo mintis apie direktorių rinkimus, nemanau jog tai turės įtaka, o tuo labiau aš nenoriu kažkokios įtakos ir padaryti, tiesiog išrėšti savo nuomone jog ne tik patyręs direktorius turi didesnių šansu tapti direktoriumi, mano nuomonė jog žmogus kuris siekia posto ir dar negavo pasireikšti nei direktoriaus pareigose nei pavaduotojo ar kažko kito, tačiau mano nuomone jog žmogaus veikla firmoje vadovaujant (žinoma jeigu moka vadovauti firmai) viskas ateina savaime, manau indėlis didesnis žmonių kurie dar nėra tapę direktoriais (naujokai) manau į juos reikia labiausiai kreipti dėmesį, nesžmogus daug kartu tapęs firmos galva jau nebebus toks produktyvus ir aktyvus jog jis jau viską pasiekias bei nėra toks aktyvus kaip naujas veidas, galbūt jis įneš naujas vadovavimo taisykles ir pnš. Šiuo laiku pastebėjau jog jeigu patirties firmoje turi daugiau turi daugiau patirties ir vadovavime viskas jis garantuotai taps firmos veidu jeigu bus aktyvus, tačiau argi ne esmė ir žmogaus parodytas noras ? Galbūt jis dvigubai mažiau praleidžia per diena, tačiau galbūt turi didesne įtaka žmonėms kurie dirbs jo firmoje ir firma gyvuos ilgiau negu senas veidas, kurie darbuotojai jau viską žino apie ji, apie jo darbo metodus, metodika ir pnš.... Manau ar tai neutrali firma ar tai dabartine PD direktorių atranka (ar buvusi nlb žn) tačiau manau jog atsižvelgt į direktorių rinkimus ir leisti pasireikšti žmogui su šviesia ateiti nebūtu prošal. Čia tik mano nuomone, į direktorius nepildau ir pnš, tik stebiu atrankas ir pnš, galvoju apie sugrįžimą, tačiau nieko bendro tai neturi.

 

Čia tik mano nuomone, butu įdomu sužinoti jūsų nuomonę.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdėja gera, bet tai perdaug sunku ją įgyvendinti paskirstant nuomonę tarp kandidatų į direktoriaus postą, manau kiekvienam direktorių prižiūrėtojui yra sunku išrinkti būtent tinkamą direktorių, kadangi vieni turi savų minusų ir savų pliusų ir kiekvienas žaidėjas yra skirtingas veidas, todel pasirinkti būtent tinkamą direktorių yra sunku, turi gerai jį pažinti (žaidėjo elgęsį su kitais žaidėjais, komunikavimą ir visą kitą jo esantį žaidimą serveryje) turi būti tikras , jog direktorius nepaves, o tai yra sunku išgauti iš naujų veidų serveryje, bet manau jog didelis noras įveiktų šį slenkstį, o geriausia manau kilti laiptais naujokui serveryje neskubant pradėti nuo darbuotojo,pavaduotojo ir kai esi susipažinęs su darbo tvarka ir vadovavimu gali ir turi šansą tapti direktorių, tokia mano nuomonė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera tema, geras klausimas.

Direktorių rinkimai tikrai neturėtų apsiriboti tik senais veidais, visada reikia atsižvelgti ir į naujus veidus, tačiau būtina atsižvelgti apskritai į viską. 
Renkant direktorių negalima atmesti net to fakto kiek žmogus turi patirties būtent toje firmoje į kurią pretenduoja, ne dėl to, kad jį nurašyti ar panašiai, tiesiog jeigu žmogus turi ten 10xp to darbo ir asmuo yra tarkim visiškai naujas, ar tikrai jis galės puikiai išsilaikyti? Turiu omenyje, kad tos firmos patirtis nusako ir tai ką žmogus apie tą firmą žino, kaip veikia tos firmos sistemos, ar žino kaip būtent tą firmą išnaudoti tinkamai. Pati vadovavimo patirtis aišku neturėtų nurodyti ar žmogus susitvarkys su firma ar ne, bet jeigu asmuo visiškai neturi vadovavimo patirties, tada reikėtų jį patikrinti ar jis gebės susidoroti su pačiu vadovavimu. Taip pat jeigu tarkim asmuo visą laiką buvęs neutralioje pusėje ir jis kandidatuoja tarkime į Spec. pajėgas, tai čia bent man asmeniškai iš karto kiltu klausimas ar tas asmuo susitvarkys su visiškai kitokia puse nei buvo visada. Na tikiuosi kažkiek supratai apie ką turiu omenyje. Naujokų tikrai nereikia nurašyti, tiesiog patys asmenys kandidatuojantys į tam tikras pareigas, turėtų suprasti ko jie siekia ir ką ketina su tuo daryti, suprasti elementarias darbo sistemas bei jo pobūdį. 

Realiai šia tema galima būtų diskutuoti labai daug, bet kiekvienas turės savo nuomonę, tiesiog pasakysiu tiek: Rinkimai turėtų vykti neutraliai ir tuo pačiu turėtų būti peržiūrėti visi galimi variantai bei galima veiksmų kryptis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su direktorių rinkimais ir direktoriais šiuo metu yra taip:

 

Paskutinius turbūt galima sakyti beveik pilnus dvejus metus projektas neturėjo normalaus ir tinkamo DPi atstovo, prižiūrėtojai dažniausiai nežinodavo kaip motyvuoti pačius direktorius ir/ar nebūdavo nešališki(e.g. Tonito - LSV gali pamiršti drk)(E.g. San - dyglo niekada nerinksiu į direktorius), kas ištikrųjų gaila ir lėmė daugelio žaidėjų palikti serverį nes jame tiesiog nematydavo perspektyvos. Visdėlto manau kad direktorių prižiūrėtojas turi savo kailiu pajausti koks yra jausmas būti valdžioje ar tai teisėsauga ar tai nusikalstamos grupuotės ar ramūs darbai, o gal netgi visi trys. Nes kaip ir minėjau labai senai dėl pagalbininko(pagr.administracija), tai turi būti žmogus kuris pamato serverį iš žaidėjo perspektyvos ir iš komandos perspektyvos. Tas pats yra su direktorių prižiūrėtojumi, jeigu nori palaikyti gerą situaciją visose firmose ir srityse(spoiler alert - PD,spec, ir GP niekada nebus firmos, tai yra sritys ;) ), turi žinoti kaip tokiems dalykams reikia vadovauti, ir ką direktorius patiria vadovaudamas, jeigu tai teisėsaugos direktorius, automatiškai valdžioje turi būti žmogus kuris surinks didelę žmonių grupę bet tuo pačiu bus nešališkas, naujokas šiuo metu netinka, jeigu tai kokie medikai naujokams automatiškai daugiau šansų. Visdėlto mano mastymas apie naujokus yra toks: per greitai viską pasiekdamas, greit viskas atsibos, ir aš manau kad turėtų būti tam tikri kriterijai, ar tai XP skaičius ar pražaistos valandos. Visdėlto projekto kaip verslo tikslas - jus sudominti ir įtraukti, kad toliau leistumėte /paslaugos arba būtumėt projekto dalis, tai naujokui katik atėjus  ir viską davus šiek tiek laužia tam tikras normas. Bet išimčių visada būna, aš asmeniškai žiūriu kaip žmogus bendrauja ir jo istorija praituose projektuose.

 

Kas liečia analizes/apžvalgas:

 

Čia buvo visiškas košmaras šitame projekte su analizėm ir apžvalgom, aš žinau aš @Liepsna_Fire'ai ir @Dominykas_Miguel'iui užknisau sakydamas "čia tau ne 4 kaimai", bet ten šitam dalyke mes esame labai atsilikę. Turbūt geriausios analizės dar buvo grįžtant prie Deimantės_Mielos ir Madd_Dogg laikų, nuo tada viskas ritosi žemyn, tai praktikos jau buvo nereikalingos, tai sugalvota aprašyti tik vieną kandidatą. Ir ištikrųjų gaila, nes mes taip darydami nekeliam direktoriaus kaip posto vertės, visi daro tas pačias klaidas galiausiai būna atmesti, kai jie galėjo būti tikrai gerais kandidatais, ir taip išrenkame blogus atstovus. Bet aš visas viltis dedu į mūsų šefą aka Max_Tosha kad jis išrinks gerą ir tinkamą atstovą, kolkas jo padaryti sprendimai daro gerą paslaugą projektui.

Tai tiek

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 valandas(-ų), Liepsna_Fire rašė:

Gera tema, geras klausimas.

Direktorių rinkimai tikrai neturėtų apsiriboti tik senais veidais, visada reikia atsižvelgti ir į naujus veidus, tačiau būtina atsižvelgti apskritai į viską. 
Renkant direktorių negalima atmesti net to fakto kiek žmogus turi patirties būtent toje firmoje į kurią pretenduoja, ne dėl to, kad jį nurašyti ar panašiai, tiesiog jeigu žmogus turi ten 10xp to darbo ir asmuo yra tarkim visiškai naujas, ar tikrai jis galės puikiai išsilaikyti? Turiu omenyje, kad tos firmos patirtis nusako ir tai ką žmogus apie tą firmą žino, kaip veikia tos firmos sistemos, ar žino kaip būtent tą firmą išnaudoti tinkamai. Pati vadovavimo patirtis aišku neturėtų nurodyti ar žmogus susitvarkys su firma ar ne, bet jeigu asmuo visiškai neturi vadovavimo patirties, tada reikėtų jį patikrinti ar jis gebės susidoroti su pačiu vadovavimu. Taip pat jeigu tarkim asmuo visą laiką buvęs neutralioje pusėje ir jis kandidatuoja tarkime į Spec. pajėgas, tai čia bent man asmeniškai iš karto kiltu klausimas ar tas asmuo susitvarkys su visiškai kitokia puse nei buvo visada. Na tikiuosi kažkiek supratai apie ką turiu omenyje. Naujokų tikrai nereikia nurašyti, tiesiog patys asmenys kandidatuojantys į tam tikras pareigas, turėtų suprasti ko jie siekia ir ką ketina su tuo daryti, suprasti elementarias darbo sistemas bei jo pobūdį. 

Realiai šia tema galima būtų diskutuoti labai daug, bet kiekvienas turės savo nuomonę, tiesiog pasakysiu tiek: Rinkimai turėtų vykti neutraliai ir tuo pačiu turėtų būti peržiūrėti visi galimi variantai bei galima veiksmų kryptis.

Kalbą kaip tikrą buvusi Direktorių prižiūrėtoja. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip jūsų Gerb. Direktorių Prižiūrėtojas galiu stipriai argumentuoti prieš bei už jūsų nuomonę, tad stai mano balansuotas atsakymas jums, publika!

Direktorius, tai asmuo kuris yra tiek lyderis kiek bosas - tai yra du skirtingi aspektai šios nuostabios pareigos. Lyderis yra veidas kuris gali žodžiu užvesti minią ir užžiebti tą motyvacijos bei energijos liepsną kiekvieno širdyse, o turėti šią galią, šią privilegiją - yra didžiausia rizika bei garbė. Asmuo kuris yra kitų akyse kaip tikras lyderis bus tobulas firmos gidas link tobulėjimo bei sekmės, tačiau kalbėdamas tuščiu pilvu ne vien gali firma nuleisti, o dar blogiau žaidėjus. Bosas yra jūsų tipinis prižiūrėtojas, ateis, patikrins, palaikys tvarką ir išeis, jo užduotis yra palaikyti kontrolę ir tvarką savo ribose, jog nebūtų totali betvarkė ar chaosas - be šio aspekto Direktorius negalės susitvarkyti su jam duotomis galiomis ir atsakomybėmis. Taigi, kodėl jums paaiškinau apie šiuos du faktorius? Tai yra būtent dėl to fakto, jog geras Direktorius negali būti vienas ar kitas iš šių, turi rasti tobulą balansą tarp dviejų ir jį stengtis išlaikyti, kad jo firma būtų motyvuota bei jo rankose. Atsižvelgiant į naujoką ir patyrusį žaidėja galima lengvai paaiškinti kodėl būtent patyrę turi didesnius šansus dėvėti šią Direktoriaus karūną. Patyręs žinos kaip kontroliuoti grupę darbuotojų bei susidoroti su savo atsakomybėmis ir iš savo didesnio patirties bagažo sugebės pasinaudoti savo lyderio bruožais dėl savo kolektyvo - o mes būtent ir norime šio balanso! Naujokas neturėjęs patirties ar šanso pasirodyti negali būti vertinamas kaip geresnis pasirinkimas nes jis tiesiog nėra patikimas pasirinkimas nes niekas nežino ar šis asmuo moką susitvarkyti su pareigomis ir ar turi tą, kas yra reikalaujama iš firmos lyderio bei valdytojo. Negalime praleisti to fakto, jog naujesnis, šviežesnis žmogus tikrai turės didesnį pasitenkinimą pasiekęs tokį statusą ir nuo to jo motyvacijas eis per lubas, tačiau ar tik to užtenka? Patirtis yra labai įdomus žaidimo bei gyvenimo aspektas, mes visi išgyvensime daugybę momentų iš kurių sugebėsi ištraukti daleles svarbių pamokų, be praleisto laiko ir įdėtų pastangų - nebus patirties.

 

Nuoširdžiai dėkoju,
Gerb.  

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...