Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Rosewood

Pirmoj meilė?^^ blogas? - Matt_Rosewood?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi pasižvalges po blogus, paskaitęs juos. Tai ir labiausiai patiko pasakojimai apie pirmąją meilę, taigi ilgai netempsiu ir pradėsiu rašyti savo pirmosios meilės istorija, punktais.

 

1 (punktas) Susipažinimas

Hmmm, tada buvo man 14 metų (Na ir dabar dar yra), tuo metu labiausiai žaidžiau SA-MP nelabai domėjausi kas vyksta realiame gyvenime, tačiau pagalvojau kodėl visą savo linksmybes matau sedėdamas prie kompiuteri? Atėjo metas būti su draugais, eiti į šokius. Taigi viskas prasidėjo penktadieni tuo metu buvau ukmergėje, bet atbažiavau į kaimą (verpiai) kuriame vyko šokiai, kaip ir eilini kartą visu pirmą susirinkome visi stotelei, ir ėjome į parduotuvę nusipirkti energetiniu gėrimu (tą syki, nepatikėsit, bet pirmą kartą gėriau energetinius gėrimus) Na nuėje, nusipirkome kaip sakiau energetiniu gėrimų žinoma pardavė vyresniems draugams, bet nuėjome prie šokių (koltūrkes) ir už jos gėrėme energetinius gėrimus. Na žinoma viskas proto ribose, atėjom į šokius pradėjome šokti, linksmintis bet nuo pat atėjimo pamačiau mergina kuri tikrai mane sugundė pirmu žvilgsniu. Na žinoma o kaip gi aš jos nepašogdinsiu... Juk energetiniai gėrimai daro savo... Pradėjome šokti pasiklausiau vardo nors ji pasirodo buvo už mane vyresnė vieneriais metais. (Vardas Gerda). Na ką šokome linksminomės ir viską sugadino kaip baigėsi šokiai nors planavau palydėti ją į namus, bet viskas nutruko kaip prie šokiu atvažiavo mano mama ir išsivežė mane į namus. Taigi pirmuoju punktu tuo ir baigiu <<<Šypt>>>.

 

2 (punktas) 

Taigi, po šokiu  viskas baigėsi, tuo metu namo grįžęs ėjau miegoti, bet prieš tai prisijungiau į fb (facebook) ir ten jau gavau iš jos pakvietimą draugauti, parašė kur dingau ir kaip sveikata. Na nuėjau miegoti, o ryte vėl važiavau į kaimą, galvoju mandagiai pasiūlysiu pasivaikščioti ir pasikalbėti, na žinoma taip atsitiko, pasitikau ją, pasivaikščiojome, ir galvojau, kad viskas bus gerai, kad gausiu per pirmą pasimatymą (šiokį tokį) bent jau bučkį, bet taip nebuvo, nes viska sugadino jos mama kaip paskambino, jog grįžtu namo, tad skubėjome grįžti, o man tai po gi reikėjo važiuoti namo... Susitikome tik per antrus šokius, kuriuos vėl vyko tik penktadieni, pasitikau ją, pasikalbėjom, pašokom, viskas buvo labai gerai. Per tą savaite suartėjome nors kokia meilė gali būti (14 mečio ?^^) tada palydėjau namo, ir tad jau gavau pirmą bučinį (prancūziška), dar dabar prisimeni kaip man skambina draugai, nes jie manęs laukė kol ją palydėsiu o aš su ja bučiuojuosi ir nervuojosi, kad jie man skambina...

 

3 (punktas) Po ilgo bendravimo siūlymas draugauti 

Taigi atėjo laikas siūlyti draugauti mėnesį laiko pabendravom ir kažkaip viskas buvo labai greitai... Tačiau pirmą kartą pasiūliau, draugauti kaip dabar prisimenu prie ežero, bet nieko nepavyko nes susigalvojo, kad viskas per anksti, kad čia turi nuoskauda nuo seno draugi ir pnš... Na galvoju tebūnie, bet po kiek laiko siūlymų bendravimo, pastebėjau jog kažkas ne taip. Kažkas buvo tokio, kad ji nebuvo tokia kokia buvo pačioje pradžioje, bet čia jau 4 punkte...

 

4 (punktas) Sužinojau tiesą kokia ji yra

Taigi vėl šokiai pastebėjau, jog prie tuo metinio DJ ji labai kreipia į jį dėmesį, su juo šoka o man kaip vaikui ką ji vienintelė man... ^^ tačiau nesureikšminau to ir galvojau tiesiog jog jis jai draugas, tačiau taip nebuvo... Po kiek laiko bendravimo parašė žinute jog ji nieko su manimi nenori, nes turi simpatija kita. Ir iškarto supratau kas, nervinausi, pykau galbūt ant savęs. Tačiau pamačiau jog jei labiau rūpi žmogus kuris nekreipė dėmesio tada kada aš susipažinai, o pasirodo, kad jie jau net draugavo prieš man pasakant, jog nieko tarp mūsų nebebus. Tad tokia liūdna istorija, bet čia dar ir nepabaiga, bet... Pabaigos teks palaukti...

Pagarbiai - Matt_Rosewood

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, įdomu skaityti, geras Blogas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užjaučiu tėvuk, nepaėjo, bet ką darysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias

Smagiai buvo paskaityti , taip jau nutinka seniukai. Gerbiu užtai , kad nusprendei kažka pabandyt realybei ne sampe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomus blogas, taip jau gyvenime nutinka, nenusimink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...