Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ignaz_Lucchese

Čytas Night_Invision.

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Night_Invision.
2. Kuom jį kaltinate?: Aim (silpnas) ; auto-cbug arba double damage - kažkuris iš šių.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašai, Nuotraukos):

Žiūrėkite sulėtinai 0:26 (iššauna kulka ir iškart išsišauna antroji, jeigu būtų cbug - rodytų animaciją).

Žiūrekitė sulėtinai 1:12 (iššauna kulka, antrosios nesimato bet gyvybės nusiima, jeigu btų cbug - rodytų animaciją).

Ir šiaip aplamai keistai slidinėja, daugiau medžiagos apie jį, šioje temoje -

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Night_Invision.
2. Kuom jį kaltinate?: Aim (silpnas) ; auto-cbug arba double damage - kažkuris iš šių.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašai, Nuotraukos):

Žiūrėkite sulėtinai 0:26 (iššauna kulka ir iškart išsišauna antroji, jeigu būtų cbug - rodytų animaciją).

Žiūrekitė sulėtinai 1:12 (iššauna kulka, antrosios nesimato bet gyvybės nusiima, jeigu btų cbug - rodytų animaciją).

Ir šiaip aplamai keistai slidinėja, daugiau medžiagos apie jį, šioje temoje -

 

 pridedu ten ant pačio galo žiurėt reik sulėtintai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu pats palengvinai visą situaciją. Matosi jog žaidi su macro (auto-cbug), kadangi jeigu nerodo animacijų tai ir durnam aišku jog auto-cbug, daug kas paliūdyt gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Ignaz_Lucchese rašė:

Tu pats palengvinai visą situaciją. Matosi jog žaidi su macro (auto-cbug), kadangi jeigu nerodo animacijų tai ir durnam aišku jog auto-cbug, daug kas paliūdyt gali.

Atsiprašant žmogau,tu *Myliu Las-Venturas.lt* ar tik apsimeti? Jeigu ir su makro c-bug sedėčiau visados taip pat kapočiau(C-buginčiau) ir jeigu pasižiurėtai į mano įrodymus,aš visados kaip rapidas nešaudau o būna taip kad kartais greičiau kartais lėčiau.Ir jeigu būtų makro,taip nepataikyčiau aš į tavę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Night_Invision rašė:

Atsiprašant žmogau,tu *Myliu Las-Venturas.lt* ar tik apsimeti? Jeigu ir su makro c-bug sedėčiau visados taip pat kapočiau(C-buginčiau) ir jeigu pasižiurėtai į mano įrodymus,aš visados kaip rapidas nešaudau o būna taip kad kartais greičiau kartais lėčiau.Ir jeigu būtų makro,taip nepataikyčiau aš į tavę :)

Ko, ko, bet manęs tu neapgausi. Aš daugiau čytų matęs, nei tu dabar naudojai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 valandas(-ų), Ignaz_Lucchese rašė:

Ko, ko, bet manęs tu neapgausi. Aš daugiau čytų matęs, nei tu dabar naudojai.

Jie gal irgi čytai? - 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai Night gana čia tau atmazink, jei jau taip pasigauni, tai prisipažink. Atsimenu tu dar man pats siūlei atsiųst savo visokius aim ir t.t, tai gal nebeatmazink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 valandas(-ų), JuanTap rašė:

Gerai Night gana čia tau atmazink, jei jau taip pasigauni, tai prisipažink. Atsimenu tu dar man pats siūlei atsiųst savo visokius aim ir t.t, tai gal nebeatmazink.

Gerai,prisipažinu kad aš nieko nenaudojau ir galite daryti kompiuterio patikrą :)

Juanai ar gražu "kaziolinti" savus nors phj,vistiek bus tema atmesta nebent bus free primta.

Nors ir apie aimus ir visus kitus š net nebuvo kalbos nors,pamenu kaip sakei ką čia įsirašyti kad taikliau šaudyčiau.Po kokių 30min pats parašiai kad įsirašiai /master silent aimą ir einam patestuoti į šratą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjas Night_Invision sėkmingai nubaustas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...