Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Frankis_Electro

Ar sportuojate?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki skaitytojai, dalyviai, praeiviai. 

Noriu visiems užduoti klausimą » Ar sportuojate? Ir dar norėčiau paklausti vieno klausimo » Ką rinktumėtes kompiuterį ar sportą? Kiek praleidžiate prie kompiuterio ir kokie jūsų mokslų rezultatai? 

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čiut čiut  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne, o kam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Amm.. Iš dalies jo. Rinkčiausi sportą. Dabartinis vidurkis - 8.67, nei labai geras, nei labai blogas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

oj per kaimo balius kaip saskem beldziam atsisede, geriau neklausk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu kaip kada, pavyzdžiui, kai chebra pasiūlo i sporto klubą, o šiaip mankštinuos prie loptopo :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu, o jei rimčiau, aš tai kačialkoj varau, bet ir prie pc nevengiu pasėdėt normaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiuo metu volioju durniu, po vasaros pradėsiu lankyti sporto klubą, prie kompiuterio praleidžiu vis mažiau laiko nes ko toliau to nuobodžiau prie jo sėdėti, todėl renkuosi sportą. Pirma masė o paskui ryškinimas :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 valandas(-ų), Laisvas_Zmogus rašė:

Šiuo metu volioju durniu, po vasaros pradėsiu lankyti sporto klubą, prie kompiuterio praleidžiu vis mažiau laiko nes ko toliau to nuobodžiau prie jo sėdėti, todėl renkuosi sportą. Pirma masė o paskui ryškinimas :D

Masė kurią kurtum sporto klube ir masė kurią kuri sėdėdamas prie kompiuterio yra labai skirtingi dalykai, pasirink tinkamą kelią eit ant masės :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Chill_Pokaldra rašė:

Masė kurią kurtum sporto klube ir masė kurią kuri sėdėdamas prie kompiuterio yra labai skirtingi dalykai, pasirink tinkamą kelią eit ant masės :D

Nemanau, ar tu supratai ką aš turėjau omeny. Aš nesakiau kad ją auginu sedėdamas prie pc, aš turėjau omeny, kad pirma masė o paskui ryškinimas, nes tada ir sudėjimas visai kitoks ir vaizdas visai kitoks, žodžiu tu nesupratai ką norėjau pasakyti...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sportuoju, žaidžiu krepšinį. Prie kompiuterio per dieną 0-2h. Bendras vidurkis ~8. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...