Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

LV 6.5.2 versijos atnaujinimai

Apklausa dėl administratorių valdymo pulto  

261 nariai balsavo

Ši apklausa yra uždaryta
  1. 1. Ar norėtumėte, kad komanda /pultas būtų panaikinta ir atsirastų išskaidytos komandos, skirtos atlikti tam tikrus administracinius veiksmus?

    • Norėčiau, manau su komandomis būtų patogiau ir greičiau
      193
    • Nenorėčiau (komentaruose paaiškinsiu kodėl)
      68


Rekomenduoti pranešimai

Šauniai Karoli padirbėta, dėl /pultas jaigu jo nebus, kaip tada?Bėje prie /pultas esu pripratęs, ir jaigu jinai dings, tada reikės vėl atprasti prie naujos funckijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai, tai aš už /pultas palikimą serveryje. Labai patogi komanda, į kurią sudėta praktiškai viskas, parašai /pultas ir beveik visos tavo privilegijos tau prieš akis, tik reikia pasirinkti. Vienintelis minusas, tai galbūt, kad kartais būna taip, jog nepasispaudžia kuri nors funkcija bei tas, kad kartais nėra labai toks labai lengvai įskaitomas lentelės tekstas.

Tai iš mano pusės pasiūlymai būtų:

• Atnaujinti lentelę į šiek tiek naujesnę(nereikia tų labai modernių, kaip daugelyje projektų šiais laikais daro) tiesiog padaryt tokią, kad tekstas būtų labai lengvai įskaitomas, aiškus.

• Į lentelę pridėti tokias funkcijas kaip: /respawnvip ; /respawnnuoma , kadangi tai dažnai naudojamos komandos, tai tiesiog per /pultas du kartus paspaudus būtų daug lengviau.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau, tas /pultas netrugdo ištikrųjų. Nusiperka naujas žaidėjas adminą ir iškart gali viską padaryti su viena komanda. Manau reiktų palikti ir /pultas komandą ir padaryti atskiras. nu kaip su /info ir /senainfo. Kas kaip nori, tas taip naudotūsi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maži, bet tikrai gan neblogi atnaujinimai. Šaunu, kad kiekvieną dieną projektas judu tik į priekį spačiu žingsniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...