Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

LV laikraštis "Kas naujo?" #1

Rekomenduoti pranešimai

a8b237bc24cab60c7a83b3a99cd95162733.png

 

Noriu visiems pristatyti naują serverio laikraštį "Kas naujo?"

 

Naujas serverio laikrašytis "Kas naujo?"

Noriu jums pristatyti naują serverio laikrašytį "Kas naujo?". Keista, laikraštis pats save pristato [jokiuosi]. Laikraščio kurėjas Frankis_Electro, laikraštis kūrimo data 2018/02/09 dieną. Laikraštyje bus rašoma apie serverio naujienas, kitus reikalus, vardadieniai. Laikraščio tikslas - kurti, viešinti savo kūryba kitiems, pralinksminti kitus ir tiesiog noriu turėti laikraštį. Manau užteks čia plepėti apie jį, viską patys pamatysite jo leidiniuose. 

 

Forumo konkurso "Daugiausiai  pranešimų" nugalėtojai 

9X-cuosnQT_hRvv3xtfW0A.png

Trečiadienis 23:12 Buvo išrinkti nauji forumo konkurso "Daugiausiai pranešimų" nugalėtojai. Labai įdomus konkursas, šis konkursas tikrai suaktyvino forumą, nors truputį, bet tas daug ką reiškia. Kokie dalyvių surinkti pranešimų skaičiai WOW!! Per tokį trumpą laiką surinkti tiek ne kiekvienas sugebėtu, rezultatai tikrai mane nustebino, pats dalyvavau, bet dėja užsiregistravau per vėlai. Dalyvių buvo 24 palyginus su serverio žaidėjų skaičių tikrai neblogai. Noriu visus paskatinti aktyvinti forumą, dalyvauti diskusijuose, nepamiršti argumentuoti, kad nebūtų vien dėl pranešimų ir nesigautu FREEPOST. Gražinam, aktyvinam forumą. 

 

EMIGRANTAI 

uzRp0qvuTfituq5Py4vz3g.png

Pastebėjau, kad labai daug EMIGRANTŲ į serverį atkeliauja, per savaitę tikrai didelis skaičius. Per nepilną savaitę ~25-30 emigravo į mūsų serverį. Argi ne didelis skaičius per savaitę kuri dar nesibaigė? Na ir aš esu emigrantas, emigravau į šį serverį šią savaitę, antradienį. Smagu matyti, kad į serverį atvyksta tiek daug emigrantų ir serveris vis labiau didįja žaidėjų skaičiu ir nepasakyčiau, kadserverio Pagr. Administratoriai nesistengia dėl serverio, matosi "Atnaujinimai" skiltyje kuriamos temos su mini atnaujinimais, bet tai parodo, kad serverio savininkas stengiasi ir rūpinasi serveriu. Kaip emigrantas sakau, kad serveris tikrai geras, smagu žaisti. Kviečiu prisijungti kitusprie šio serverio kurie nežaidi čia. 

 

Mirties kupeta

f221ed74ce23a3b43ffb58b6c0a5c4f0920.jpg

Mirites kupeta srveryje vykęs EVENT. Įdomiai skamba, bei pats konkursas yra įdomus. Yra 6 kupetos (nuotraukoje matosi tik 5), dalyviai pasirenkta kupetą ir organizatorius meta kauliuką, koks skaičius iškrenta ir jei kupeta sutampa su skaičiu kupeta yra mirties kupeta ir dalyvis nušaunamas. Taip daroma kol atsiranda laimėtojas. Prizas gražus 40k serverio valiutos, lengvi pinigai, lengvas EVENT. Laimėtojas buvau AŠ (jokiuosi). 

 

78baea3cf58ad9abeea3ba0d3a562612827.jpg

Žvejybą sėkminga

Šiandiena žvejyba buvo sėkminga. Kibo labai gerai, buvo pagauta lideka 11KG, ungurys 5kg ir upėtakis 7kg. Tikrai sėkminga žvejyba, smagiai traukėsi ir karosiukai, bei kitos mažytės žuvelės. Žuvys buvo atiduotos alkaniems katinams, katinai buvo rasti prie šiukšlių dėžių, gavę žuvis matėsi jų linksmumas. Smagu padėti!!

 

 

Viskas, laikraštis pirmasis parašytas, kitas laikraštis bus galbūt platesnis ir įdomesnis. Na vertinkit pirmą laikraštį. Dėkoju kas skaitė!

Laikraščio kūrėjas Frankis_Electro

 

  • Patinka 6
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

MM įdomus labai labai tavo sukurtas :) r3p kurk toliau tokių 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

To ko aš labai senai laukiu iš bandymų kurti laikraščius! VIsus kritikavau ir sakiau jog tos išgalvotos istorijos yra fun ir t.t. bet tikrosios kas ištikrųjų vyksta projekte, dramos vertimai ir t.t. visada bus įdomesnės, tik dabar pasirenkam įdomesnes temas and keep going!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ledas_Competiv rašė:

To ko aš labai senai laukiu iš bandymų kurti laikraščius! VIsus kritikavau ir sakiau jog tos išgalvotos istorijos yra fun ir t.t. bet tikrosios kas ištikrųjų vyksta projekte, dramos vertimai ir t.t. visada bus įdomesnės, tik dabar pasirenkam įdomesnes temas and keep going!

 

prieš 2 minutes(-čių), Aurimas_Bosas rašė:

MM įdomus labai labai tavo sukurtas :) r3p kurk toliau tokių 

Dėkoju jums abie už tokius smagius, gražius komentarus. Lyg parskrietų MOTYVACIJOS bangą į mane. Matant tokius komentarus norisi kurti, kurti ir kurti. Dėkoju!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fainas laikraštukas, galiu pasakyti buvo įdomu skaityti. Linkiu kurti toliau ir lauksim, kuo dar mus nustebinsi ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors jau mačiau, jog darė kažkas laikraščius, bet vistiek įdomiai ir gražiai viską surašiai, keep it up ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu ką žinau, tu pagauk lydeką 11 kilų prie manęs, padovanosiu verslą 71/20 (čia tiek beliko), o taip, tai nereikia nei laikraščio, kad naujienas sužinotum, nebent kas vyksta serveryje, siūlyčiau į tai susikoncentruoti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

nu ką žinau, tu pagauk lydeką 11 kilų prie manęs, padovanosiu verslą 71/20 (čia tiek beliko), o taip, tai nereikia nei laikraščio, kad naujienas sužinotum, nebent kas vyksta serveryje, siūlyčiau į tai susikoncentruoti. :)

Sveiki. Su lydeka biški pafantazavau :). Na naujienas galima ir ne laikraštė, bet laikraštyjeviskas aptariama ir pateikiamai kitokiu kampu naujienos. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Corny_Haley rašė:

Fainas laikraštukas, galiu pasakyti buvo įdomu skaityti. Linkiu kurti toliau ir lauksim, kuo dar mus nustebinsi ;) 

prieš 13 minutes(-čių), Outside_Junior rašė:

Nors jau mačiau, jog darė kažkas laikraščius, bet vistiek įdomiai ir gražiai viską surašiai, keep it up ;)

Dėkoju už jūsų šiltus komentarus. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras laikraštis, įdomi informacija, nemažai nuotrauku. Mano manymu kuo toliau tuo tavo laikraščiai bus geresni (jeigu kursi)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Lukas_Psy rašė:

Geras laikraštis, įdomi informacija, nemažai nuotrauku. Mano manymu kuo toliau tuo tavo laikraščiai bus geresni (jeigu kursi)

Dėkui už smagų komentarą! Tikiuosi kursiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai neblogas, lyginant su tavo kitais, tai tikrai matosi, kad pagerėjo rašyba, bet paskutinė ta su žuvim, tai kažko trūko, šiaip sau toks straipsnis, kiti gan neblogi, norėtųsi gražesnių nuotraukų. Sėkmės kuriant toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Einaras_Bmw rašė:

Visai neblogas, lyginant su tavo kitais, tai tikrai matosi, kad pagerėjo rašyba, bet paskutinė ta su žuvim, tai kažko trūko, šiaip sau toks straipsnis, kiti gan neblogi, norėtųsi gražesnių nuotraukų. Sėkmės kuriant toliau.

O su kokiais lygini jei mano pirmas laikrasti? Jo su žvejyba išsigalvojau. Dėkoju už komentarą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...