Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Rosewood

LV, kas vyksta?

Rekomenduoti pranešimai

LV, kas vyksta?

Na, jo... manau dauguma mane pažįstate iš seno projekto (iš ten kur Tosha atklydo). Tai, šioje temoje, šiandieną, papasakosiu šiek tiek apie save paskui stengsiuosi papasakoti kaip atradau LV projektą, tai pat kažką kitą! Tai kaip ir visi manau matėte mano ankstesnius blogus, Na iš pirmo blogo pavyko susilaukti šiek tiek dėmesio, tad stengsiuosi rašyti išsamiai, kad ir šis blogas jums patiktų!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kas aš? - x1

Esu Gedas, kitaip žinomas kaip Matt_Rosewood. Aš esu 14 -metis. Laisvalaikio laiką leidžiu sporto salėje ar šiaip bendraudamas su draugais. Esu atsakingas - viską darau apgalvodamas kokios gali būti paskui pasėkmės ar padariniai. Esu kategoriškas / griežtas - mėgstu drausmę, o be griežtumo, jos net neįsivaizduoju. Dažniausiai ši savybė pasižymi tik tada kai esu piktas arba nervuotas. Esu pareigingas - kiekvieną duotą užduotį stengiuosi atlikti iki pat gali, išspausti maksimumą. Stiprybės - esu sunkiai išblaškomas, pastabus. Silpnybės - mėgstu konkuruoti, sakyti viską tiesiai šviesiai.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaip atradau LV? - x2

Tai serveris, kurio techininė raida vis vyksta, tačiau čia yra žaidėjai, žmonės, kurie niekada nestovi vietoj ir keičiasi. Būtent tie asmenys kurie čia žaidžia, jų kvailos klaidos, *Myliu Las-Venturas.lt* ir tuo pačiu žavingas mąstymas, geri draugai, bei šaunūs mastytojai, jie kurią tą atmosferą, dėl kurios jautiesi kažkuo, žinai, kad čia Tave pažins bent vienas asmuo ir pasiūlys pavežėti, nes esi savas. Nežinau, neįmanoma nupasakot to jausmo kuris yra žaidžiant čia, o galbūt tik vaidenantis forume ir reiškiant savo pasiektą tikslą. Juk būtent čia aš pats surandu tuos žmones kurie mane palaiko, kurie praskraidina nuotaiką, leidžia atsipalaiduoti po dienos darbų ir tiesiog smagiai praleisti laiką. Tiesiog čia, čia yra žmonės, tie žmonės kurių reikia, jie padaro tokį žaidimą kuris yra įdomus.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaip sugalvojau šį slapyvardį? - x3

Taigi mano pirmasis serverio slapyvardis buvo, Gedas_Smith. Tai laikui bėgant norėjau kažko originalaus. Tiesiog nueidavau į Google, susirasdavau nick`ų temas ir žiūrėdavau. Labiausiai iš tų nick patiko tik Matt (Vardas). Tad, o pavardę susigalvojau sunkiai, kadangi dauguma jau tokių "gerų" žodžių buvo užimti. Tad lankiausi po projektus, ieškojau ko nors naujo, kaip sakiau, originalaus... Tai ir sutikau, viename projekte tokį narį, Jeremy_Redwood (ar koks jis ten). Tai patiko ta pavardė - Redwood. Tai ėmiau žaisti su šiuo slapyvardžiu, Matt_Redwood. Laikui bėgant truputį pasitobulinau ir gavau žodį Rosewood. Kuris labiau man buvo prie širdies, tai ir iki šiol su juo žaidžiu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tęsinys..

Pagarbiai - Matt_Rosewood

P.S. - Tesinį sukursiu kai susilauksiu su šiuo blogu daugiau dėmesio, Like ❤️

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bbž neužpiso kiekvienam projekte ta pati bbs rašyt? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...