Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Einaras_Bmw

Einaro_Bmw žvilgsnis į projektą iš šono

Rekomenduoti pranešimai

j4IPP4O.png

Sveiki, taigi kadangi praleidau serveryje tikrai labai mažai, bet turbūt to ir reikalaujate, pasidalinsiu savo įžvalgomis apie šį projektą. Viską suskirsčiau į tam tikras skiltis, kad būtų paprasta.

SISTEMOS
Kas mane labiausiai sužavėjo, tai serverio sistemos, jų ištobulinimas ir kaip jos veikia. Patyriau tikrai labai mažai ir manau, kad reikia pražaisti kokį mėnesį, kad viską išbandytum, bet ką spėjau išbandyti - man patiko. Išbandžiau žvejojimo bei be pakvietimo apsaugos darbus. Patiko, kad žvejoji lyg realybėje (kol išmokau :D), bet iš tikrųjų labai šauniai, net trys etapai iki kol ištrauki žuvį. O, su apsauga patiko tai, kad kaip nuskendusi žmogų gaudai, viskas pavaizduota, kad skęsta ir panašiai, gražiai atrodo ir visai įdomu.

KAIP ŽIŪRIMA Į NAUJOKĄ
Tik prisiregistravus į žaidimą, manęs jau laukė draugas, patiko tai, kad iš karto nemokamas administratorius atkeldino mane prie savęs, trumpai paaiškino viską, suteikė pinigų, bet kadangi manęs laukė draugas, tai neaprodė nieko (sužavėjo tai, kad labai ryžtingai siūlėsi padėti, draugiškas pasirodė). Patiko tai, kad čia kažkaip ir žaidėjai kitaip žiūro, administracija greit atsako, daug nemokamų dalykų yra, todėl apsiprasti tikrai lengva ir smagu.

MAP DARBAI
Map darbai tikrai traukia akį. Patiko tai, kad daug labai vietų yra sumapp'intų ir gražiai, moderniu stiliumi.

KOMUNIKAVIMAS SU ŽAIDĖJAIS
Iš tikrųjų nepatiko, kad nesinaudojama TeamSpeak3 programa, viskas vyksta dar tokiu senu rėžimu, kas yra labai keista. Manau, kad labai sunku bendrauti, tuo labiau, kad girdėjau, kad atrankos vyksta dar per sms, o tai manau, kad yra net neįdomu, juk įdomiau šnekėtis/žaisti.

ATNAUJINIMAI
Patiko, kad nors ir smulkūs atnaujinimai, bet jie yra labai dažni. Pagr. administracija į žaidėjus žiūro rimtai, jie nori, kad projektas tobulėtų, nestovėtų vietoje, jį tobulina, taip atsižvelgdami į žaidėjų siūlomas idėjas, kad žaidėjų skaičius augtų.

ŠAUDYMAS/VEIKSMAS
Bent jau kol kas, man pritrūko to veiksmo, susišaudymų įvairių ir panašiai. Labai nesigilinau į teisėsaugos ar nusikalstamų puses kaip ten yra, tačiau man pasirodė, kad serveryje per daug ramu, galbūt reikėtų daugiau ginklų duoti, nežinau, bet manau, kad viskas kažkaip apmirę ties šaudymais visokiais.

LOTERIJOS IR MINI EVENT'AI
Labai patiko tas dalykas, kad yra žaidėjams įvairiausi event'ai, todėl, kai yra nuobodu, tiesiog dirbi, visada gali nuveikti kažką įdomaus, pavyzdžiui mačiau kaip vyko pasiek tą vietą event'as, tuomet žvejojimo event'as, tada kažkokio perlo ieškojimas ar ten kažkokių turtų. Smagu, kad tai daro ne žaidėjai ,o sugeneruota pačio serverio, tai pagyvina patį žaidimą.

APIBENDRINIMAS
Iš tikrųjų projektas yra tikrai stipriai prižiūrimas Pagr. administracijos, stengiamasi dėl žaidėjų, to labai trūksta kituose projektuose. Patinka tai, kad Mapp darbai modernūs, sistemos yra išbaigtos iki galo, todėl žaisti yra tikrai labai smagu. VIliuosi, kad šiame serveryje greit pasikeis ir žaidėjų požiūris į TeamSpeak3 programą ir pradės daugiau naudoti ją, tada serveris bus tikrai šaunus.

  • Patinka 9
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arba klystu, maisau su kazkuom kitu, bet tikiuos tu ne tas Dominyko draugas, kuris veliau pries atsijungiant kai ka parase adminams. Dekui uz atsiliepima, sekmes.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

Labas, labai malonu tave matyt čia. Tai ką, #ForumoNariaiVienija? :D 

Žinoma, drauguži. #ForumoNariaiVienija

prieš 3 minutes(-čių), The_Deus rašė:

Arba klystu, maisau su kazkuom kitu, bet tikiuos tu ne tas Dominyko draugas, kuris veliau pries atsijungiant kai ka parase adminams. Dekui uz atsiliepima, sekmes.

Klysti, aš labai geras berniukas :D Ačiū tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oo, kokia žmonės. Nesitikėjau tave cia pamatyti. Tikiuosi čia būsi kitoks nei anam serveryje. Bei neseniai sakei "Eik į LV prašyt savo draugų" :DDDDDD. Linkiu sėkmės naujame serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 59 minutes(-čių), Project_Ekko rašė:

Labas Einarai, atsiliepimą tikrai buvo įdomu skaityti!

Ačiū tau labai!

prieš 55 minutes(-čių), Frankis_Electro rašė:

Oo, kokia žmonės. Nesitikėjau tave cia pamatyti. Tikiuosi čia būsi kitoks nei anam serveryje. Bei neseniai sakei "Eik į LV prašyt savo draugų" :DDDDDD. Linkiu sėkmės naujame serveryje.

Tikrai nebandysiu kažkoks būt išskirtinis ir vaidinti, manau, kad man to tik nereikia. Ačiū tau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į LAS-VENTURAS serverį! Linkiu tau ko nors pasiekti šiame serveryje. Sėkmės.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu va dar vienas žmogelis, kuris tikrai manau pasieks daug. Atsiliepimas šaunus ir pagirtinas, nes asmeniškai man buvo išties malonu skaityti!

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 34 minutes(-čių), Trevor_Verrosa rašė:

WOw, atsiliepimas tikrai geras, Siek ir čia pareigų kokias turėjai ryžine.

 

prieš 41 minutes(-čių), Corny_Haley rašė:

Nu va dar vienas žmogelis, kuris tikrai manau pasieks daug. Atsiliepimas šaunus ir pagirtinas, nes asmeniškai man buvo išties malonu skaityti!

 

prieš 57 minutes(-čių), Enjoy_Game rašė:

Sveikas atvykęs į LAS-VENTURAS serverį! Linkiu tau ko nors pasiekti šiame serveryje. Sėkmės.

Ačiū jums už gražius žodžius ir tokį puikų sutikimą! O, tik laikas parodys kaip viskas bus, atėjau mėgautis žaidimu, kur yra geros sistemos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Po vieną , po antrą visi greit parbėgs čianais , geras atsiliepimas apie serverį manau nemažai sieksi , sėkmės!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 45 minutes(-čių), Famous_John rašė:

Po vieną , po antrą visi greit parbėgs čianais , geras atsiliepimas apie serverį manau nemažai sieksi , sėkmės!

Ačiū už įvertinimą. Kalbant apie parbėgimą, esu už tai, kad kiekvienas asmuo renkasi kur jam geriau būti ir mėgautis žaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

ŠAUDYMAS/VEIKSMAS
Bent jau kol kas, man pritrūko to veiksmo, susišaudymų įvairių ir panašiai. Labai nesigilinau į teisėsaugos ar nusikalstamų puses kaip ten yra, tačiau man pasirodė, kad serveryje per daug ramu, galbūt reikėtų daugiau ginklų duoti, nežinau, bet manau, kad viskas kažkaip apmirę ties šaudymais visokiais.

Na jo.. Serveris dar gyvena su tokiom taisyklėm, kai čia žaisdavo ~400 žaidėjų. Pvz: nušauni civilį - 120min jailo. Na o apie klanus/teisėsauga, tai irgi trūksta to gero veiksmo, į diena keli grobimai ir tuo baigia ;D 

Puikus atsiliepimas, praeitam projekte turėjai gan svarbias pareigas, tai linkiu to paties pasiekti ir čia!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 valandas(-ų), Edas_Minsk rašė:

Na jo.. Serveris dar gyvena su tokiom taisyklėm, kai čia žaisdavo ~400 žaidėjų. Pvz: nušauni civilį - 120min jailo. Na o apie klanus/teisėsauga, tai irgi trūksta to gero veiksmo, į diena keli grobimai ir tuo baigia ;D 

Puikus atsiliepimas, praeitam projekte turėjai gan svarbias pareigas, tai linkiu to paties pasiekti ir čia!

Malonu gauti gražų žodį iš serverio senbuvio! Ačiū tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tas kuris man dažnai free isp dėliojo :DSveikas Einarai, malonu, jog pasirinkai LV. O tavo žvilgsnį įsivaizdavau žymiai kitaip :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Dwayne_Fushion rašė:

tas kuris man dažnai free isp dėliojo :DSveikas Einarai, malonu, jog pasirinkai LV. O tavo žvilgsnį įsivaizdavau žymiai kitaip :D

Ką padarysi :D Reiškia, kad kažką darei ne to :D Ačiū tau, o kalbant apie žvilgsnį, parašiau toks, koks jis buvo tik atėjus į serverį ir prabuvus 1~2 valandas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas , smagu skaityti , ir smagu matyti tave čia , pamenu tave iš kito projekto tenai puikiai atlikdavai savo darba ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Ignas_Infernoo rašė:

Puikus atsiliepimas, malonu Tave čia matyti. (N’V)

 

prieš 8 valandas(-ų), Don_Montelo rašė:

Puikus atsiliepimas , smagu skaityti , ir smagu matyti tave čia , pamenu tave iš kito projekto tenai puikiai atlikdavai savo darba ;)

Ačiū jums už svetingumą :) Malonu, kad patiko, dabar dar daugiau parašyčiau visko.. ;??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...