Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Džon_Admin

Laikraštis ,,15min,,

Rekomenduoti pranešimai

                                                                                              AVARIJA LASVENTURAS-SANFIERO Autostradoje.

                    Pagalbos centras /kviesti 022 2018-02-13 14.30   gauvo  civilių pranešimą  apie baisią avariją Autostrados kelyje Lasventuras-Sanfiero kriptimi. Nuvažiave patruliai ir                   Spec.pajegos pamatė kraupia avarija, todėl pareigūnai greit regavo. Iškvietė i pagalba medikus ir gaisrininkus. Prireikė gaisrininku specialiuju įrankių.

                    Buvo sužeistuju, bet vienam prireikė styprios mediku pagalbos. Gaisrininkai ištraukė nukentėjusi B_V. B_V. gyvybė užgeso mediku mašinoje. 

                   Premier vairuotojas buvo itartinas. Todėl pareigūnai patikrino jo blaivumą. 2.46 iputė Premier (1980m) vairuotojas. Jam atimtos teises ir jis išveštas

                    i policijos dapartamentą.

                  Premier vairuotojui griase baudžiamoji atsakomybė. Teismas jam skyrė 120d kalėjimo. Ivikio aplinkybės tiriamos Policijos, ir Spec.pajegų.

              Įvikio aplinkybių nuotraukos : 

           

gallery17.thumb.jpg.7d4e799962401cb607ea5af9c5313e49.jpg

 

gallery16.jpg

 

 

Pirmas mano kurtas Laikraštis. Labai nesmerkite. Tikiuosi patiko :)

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar reik pasimokyt,nes matau surašytą tai ne kaip paprastam laikraštį.Pati istoriją tai man patiko r3p užmesu,kad netingėjai parašyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Aurimas_Bosas rašė:

Dar reik pasimokyt,nes matau surašytą tai ne kaip paprastam laikraštį.Pati istoriją tai man patiko r3p užmesu,kad netingėjai parašyt.

Ačiū kad patiko šokia tokia mano sukurta  istorija :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Istorija visai ir nieko, manau, kaip pirmam darbui visai neblogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Blemba žmogau... Čia 5 minutės sukurti tokį laikraštį , daugiau laiko skirk aprašymui ir nuotraukoms :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, gerbiu už pastangas. Tik bandydamas gali tobulėti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu neblogai :D O kartais tas "Slaptasis" B_V nėra Black_Vrs?  Neužgeso ta mano širdute tiesiog iš medikų mašinos iššokau, nes pranešė apie narkus laive.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Silpnas, silpnas. Kiti sako "Kaip pirmam neblogai", bet ir pirmas turi būti paruoštas, nesakau, kad jis žiauriai tobulas turėtu būti, bet, kad pirmu truputį sudominti reikia. Na kaip laikraštis galėjai truputį daugiau straipsnių parašyti, ne vieną. Daugiau, įdomiau, bei gali susidomėti ir skaityti. Tas sudėjimas, tema ta nelabai tokia. Na būk protingas, priimk kritiką į gerą ir tobulėk, bandyk. Pasirašęs persižiūrėk. Sėkmės kuryboje!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...