Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Famous_John

Peikiu Spikes_Piegel

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Famous_John
2. Administratoriaus slapyvardis: Spikes_Piegel
3. Administratoriaus nusižengimas: Na pradėkime nuo to , kad žaidėjui kažkaip sumaišiau ir jisai mane pradėjo šaudyti , bet administratorius nesiemė jokių veiksmų , taip pat man grasino buvo tiktais perspėtas žaidėjas ir įžeidžiau žaidėją pavadindamas jį asilų , vėliau mano irgi įžeidė bet galiausiai gavau mute , o kitas žaidėjas nieko negavo , gal ir pasirodysiu kaip sakant "Ožių" , bet nesinorėtų matyti tokių pirktinių administratorių kurie dengia savo pažįstamus arba draugus :) Nepamiršk Spike'ai kad mes visi lygus esame tai visiem tokios taisyklės. Ačiū dievui kad atsirado geras adminas kuris atsišaukė į mano poke ir padarė tai už Spike'ą :) glhf
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/V52Cy

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Famous_John rašė:

1. Jūsų slapyvardis: Famous_John
2. Administratoriaus slapyvardis: Spikes_Piegel
3. Administratoriaus nusižengimas: Na pradėkime nuo to , kad žaidėjui kažkaip sumaišiau ir jisai mane pradėjo šaudyti , bet administratorius nesiemė jokių veiksmų , taip pat man grasino buvo tiktais perspėtas žaidėjas ir įžeidžiau žaidėją pavadindamas jį asilų , vėliau mano irgi įžeidė bet galiausiai gavau mute , o kitas žaidėjas nieko negavo , gal ir pasirodysiu kaip sakant "Ožių" , bet nesinorėtų matyti tokių pirktinių administratorių kurie dengia savo pažįstamus arba draugus :) Nepamiršk Spike'ai kad mes visi lygus esame tai visiem tokios taisyklės. Ačiū dievui kad atsirado geras adminas kuris atsišaukė į mano poke ir padarė tai už Spike'ą :) glhf
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/V52Cy

Na akivaizdziai matosi, kad pats isprovakavai pati pasnekova ir taip sulaukei atsako. O, dabar rasai tokius bereiksmius papeikimus. So Sad.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Splkes_Plegel rašė:

Na akivaizdziai matosi, kad pats isprovakavai pati pasnekova ir taip sulaukei atsako. O, dabar rasai tokius bereiksmius papeikimus. So Sad.. :)

O grasinti tai yra gražu ? Tuo labiau , aš neprovakavau jo šaudyti arba grasinti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Famous_John rašė:

O grasinti tai yra gražu ? Tuo labiau , aš neprovakavau jo šaudyti arba grasinti :)

Nematau, kad jis tave saudytu. O, uz grasinimus buvo ispetas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Splkes_Plegel rašė:

Nematau, kad jis tave saudytu. O, uz grasinimus buvo ispetas. :)

Nu va nuo to ir pradėkime šiknos dengimas :) Viskas tuom ir pasakytą . https://imgur.com/a/ZQQw5 Nereikia gi šaudyti atmazus :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Famous_John rašė:

Nu va nuo to ir pradėkime šiknos dengimas :) Viskas tuom ir pasakytą . https://imgur.com/a/ZQQw5 Nereikia gi šaudyti atmazus :) 

Tu man parodyk kur i tave saude? Nes cia su savo tom siknom toli nenueisi. P.S Jei jis i tave nusitaikes nereiskia, kad saudo. Dar su tokiais bereiksmiais papeikimais, kad uzmutinau. Uztildymas buvo teisetas ir su irodymais. Laisvas :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Splkes_Plegel rašė:

Tu man parodyk kur i tave saude? Nes cia su savo tom siknom toli nenueisi. P.S dar su tokiais bereiksmiais papeikimais, kad uzmutinau. Uztildymas buvo teisetas ir su irodymais. Laisvas :)

Atmazai ir vėl atmazai , matosi bijai prarasti savo pirktinį adminą , aš nesakau kad užtildymas buvo neteisėtas , bet ir kitam žaidėjui gi reikėjo dėti už įžeidimus nežiūrint į tai kad aš jį pirmesnis įžeidžiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Famous_John rašė:

Atmazai ir vėl atmazai , matosi bijai prarasti savo pirktinį adminą , aš nesakau kad užtildymas buvo neteisėtas , bet ir kitam žaidėjui gi reikėjo dėti už įžeidimus nežiūrint į tai kad aš jį pirmesnis įžeidžiau.

Deja pats kaltas, kad isprovakavai. Dabar cia nesiskusk ir man tavo tie bereiksmiai papeikimai nieko nereiskia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Splkes_Plegel rašė:

Deja pats kaltas, kad isprovakavai. Dabar cia nesiskusk ir man tavo tie bereiksmiai papeikimai nieko nereiskia.

Na pažiūrėsim "gerieti" bereikšmis ar su reikšme jisai , galima būtų ginčiotys iki menulio ir atgal , bet lauksime Toshos verdikto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Famous_John rašė:

Na pažiūrėsim "gerieti" bereikšmis ar su reikšme jisai , galima būtų ginčiotys iki menulio ir atgal , bet lauksime Toshos verdikto.

Sekmes belaukiant ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. Tavo parašytas žodis ir kito žaidėjo parašytas žodis skiriasi kaip diena ir naktis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...