Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Zygis_Inferno

Įdėja su naujomis pareigomis

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Žygis_Inferno
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui):  teampseak kanalui , serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Naujos pareigos , kuris būtu atsakingas už lažybų punktą
  • Kodėl tai yra naudinga?: Atgaivintų labiau lažybų punktą, Ir kas domisi sportu eitu dažniau statyti
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:
  • Na , kaip ir minėjau pradžioje reikėtu žmogaus , kuris būtų atsakingas už lažybų punkta "Lažybų prižiūrėtojas"
  • Jis galėtu uždėti statymus ir taip pat nustatyti tų komandų koeficientus. Nes dabar , kaip pastebėjau lažybų punkte statymai būna retai tik per Europos Krepšinio čempionatą Ačiū žaidėjui Iam_Leesin už tai , kad jis darė statymų temas forume šiek tiek pagyvino. Na reikėtų tokio žmogaus , kuris galėtu kiekvieną dieną dėti naujus statymus serverio lažybų punkte įvairiausių sportų tokių kaip: WWE(WORLD WRESTLING ENTERTAINMENT) , NBA , BETSAFE-LKL, EUROLYGA,EUROCUP, BBL , FIBA CHAMPIONS LEAGUE , ACB LIGA ENDESA , TENISO , FUTBOLO , UEFA ,TINKLINIO ,RANKINIO , CROSSFITO , BOKSO, IR KITŲ SPORTO ŠAKŲ. Taip pat dar galėtu ir dėti ir internetinius sportus , kaip cs:go ir dar kai būtų dpi ir būtu jau išrinkti 3 kanditatai į firmos direktoriaus posta būtu ir tarp jų statymas kuris taps direktoriumi. Taip pat galėtu Lažybu prižiūrėtojas turėti savo teamspek kanalą serveryje
  • http://www.part.lt/perziura/2b1c5c1cde49bbba3ff6c08d86126b4d78.png
  • Šuoje nuotraukoje būtu pickupas , kurioje žaidėjai prieitu prie jo ir parašytu kokių statymų jie norėtų. Pamatęs Lažybų prižiūrėtojas parašytus statymus jis juos priema arba atmeta jeigu nori. Taip pat Lažybų prižiūrėtojas turis keletą komandų:
  • /pstatyma - pradėti statymą , kurį įdeta į lažybų punktą
  • /primtstatymą - Lažybų prižiūrėtojas pamatęs žaidėjų siūlomas lažybas su šia komanda įdėta nauja statymą į lažybų punktą 
  • /kofas - Nustato abiejų komandų koeficientus gali pagal save nustatyti arba žiūri pagal tikrus koeficientus lažybų punktose
  • /laimetojams - Pinigai laimėtojams , kurie statė už tą komanda ir ji laimėjo 
  • /lygiosios - Lygiosios abiejuose komandose ir visi serverio žaidėja atgauna pinigus jei baigiasi žaidimas lygiosiomis pavyzdžiui futblo rezultas 0-0 arba cs:go komandų rezultas 16-16 
  • Na nežinau , jei primsite bus gerai , nes tikram gyvenime kiek esu matęs žmonės į lažybų punktą neina vien tik žaisti azartinių žaidimų , jie aišku eina ir statyti už sporto komandas ir dėl to susinervinę visada kieme rūko :D . Na anaiptol jeigu neprimstie būtu gerai , kad lažybų punkte statymai už sporto komandas būtu kuo dažniau 

 

P.S. Savo nuomonę rašykite komentaruose už arba prieš kritikos aš nebijau.

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ įdėti cs go matchus, dabar ateina geras turnyras :D

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdėja gal visai ir nieko, manau tikrai atgaivintų lažybų punktą. Aš !

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gerai ir aiškiai išdėliota idėja man labai patiko! Aš UŽ!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galėtu įdėt statymus, kiek krepšinio, fulės varžybų dabar vyksta, reikia azarto. +++

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš už , kadangi niekas nebežaidžia tai tik pokerį, siūlyčiau padaryti kažko įdomiau INVIS juk skriptina, kas gi jam čia? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UŽ! naujas pragyvenimo šaltinis būtų :D vien iš lolo statymų pragyvenčiau

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aiškiai, konkrečiai išdėliota idėja, kuri manau, kad lažybų punktą tikrai atgaivintų, pradėtų dar daugiau žmonių naudotis. Aš esu už šiai idėjai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su idėja, man patiko. Serveryje gal šiek tiek padėtų ši idėja, bet tam reikėtų aktyvaus asmens.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera ideja visai - už. Tik vienas, BET. Tas "Lažybu Punkto Prižiurėtojas" Gauna kokį atlyginima kai duoda /laimetojams pinigus?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2/25/2018 at 18:02, Augustas_Killeris rašė:

Gera ideja visai - už. Tik vienas, BET. Tas "Lažybu Punkto Prižiurėtojas" Gauna kokį atlyginima kai duoda /laimetojams pinigus?

Atlyginimo nieko negaus , kai daro /laimetojams čia spręs savininkai @Invision_White IR  @Max_Tosha  jie spręs ką daryti ar duoti kreditų į mėnesį ar nieko , tai del šito klausimo ir aš nežinau ir iš viso nežinau ar dar bus tokios pareigos nu su laiku pamatysim :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tikrai už, nes dabar skaičiuko niekas nelošia, kaip ir daugelis minėjo reikėtu įdėti eSport's lažybas t.y CSGO ; LoL'o ir t.t, Toša su Inviu davai pradedat dirbt dėl šito, ar ši skiltis tik laiko švaistymas?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera idėja, bet nemanau, kad šis asmuo turėtu ir priimti statymus. Tiesiog reikia žmogaus, kuris domisi sportu ir e-sportu ir turėtų prieigą prie lažybų koregavimo. Visa techninė dalis dėl pick upo gan lengvai padaroma. Žinoma, reikėtų pasirinkti labai patikimą asmenį, kad nepradėtų infliacijos :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uz, zmogus turintis versla gautu savo papildoma pelna.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėja gera, vėl būtų alternatyva pasikelt pinigų nedirbant darbuose, kur gauni už savaitę algos 30k, nors iš verslo per tą patį laiką gaunu 23 kartus daugiau. O jeigu padarytų kažką panašaus, tai siūlyčiau Iam_Leesin paskirti tuo atsakingu žmogumi, o VIP prižiūrėtojo ieškot iš kitų žaidžiančių projekte, nes jis vienintelis darė kažką panašaus kurdamas klaną ir leisdamas pasipelnyt žaidėjams ne tik iš vargano atlygio darbinėj į minutę. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...