Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vytautas_Hunt

Prisitatau Vytautas_Hunt

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Vytautas

2. Kiek jums metų?:15

3. Jūsų gyvenamoji šalis:Lietuva :D

4. Jūsų gyvenamasis miestas:Plungė :*

5. Kelintoje klasėje mokotės?:8

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai):Nieko neseniai teko palikti futbolą dėl kojos traumos o seniau dar ir boxa lankiau bet 1 metus buvau nes buvo irgi rankos trauma :/

7. Jūsų zodiako ženklas:Dvynys

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?:Anglija,Norvegija

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?:NE

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką:Neturiu

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:Koviniai;Tikru į vikiu Patinkantis filmai:Bojką 2 dalis iki 4 ir nematoma pusė

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai):Russu kalba būna kad ir anglu

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje:Anglu

14. Jūsų gyvenimo tikslas:Nebeturiu to tikslo nes viską sugriovę traumos :>

15. Apibūdinkite savo charakterį:Esu kartais nervotas, bet esu išmokęs valdyti nes suvokiau kad reikę juos apvaldyti daugiau neturiu tokiu blogų savybiniu o geros tai kad galiu labai greitai tam žmoguj atleisti nes nesu labai pykstantis žmogus

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės):Gerbiu tokius kurie sugeba nemeluoti ir sakyti tiesa ir pripažįstą savo kalte o nebando įsisukti.

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):Kurie labai meluoja ir vis tiek sužinojęs tiesa jie dar toliau tau meluoja

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?:Pokolkas mokaus naujoko apžiūras žiūrių dėl ko sudomino serveris bandysiu filmuoti ką veiksiu serveri ir siekti ko auščiau nuo vipo iki admino nuo admino iki drk

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)https://imgur.com/a/bYX9K

 

2446ab46273943137270c652648075f3198.gifGyvenimas ne gyvybe o išsuki♥

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Vytautai ! Sėkmės tau serveryje bei realiame gyvenime.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...