Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Laikraštis "Kas naujo?" #4

Rekomenduoti pranešimai

KAS NAUJO?

"Atėjo laikraštukas, pasakė kažkas naujo" Na tai va atėjo tas laikraštukas "Kas naujo?" jau 4 leidinys. Gaunu įvairių komentarų, tai gerų, tai pamokančių ir t.t. Gavau palikymą iš kelių žaidėjų, nustebau ir gavau motyvacijos. Šiandien LIETUVAI 100'tas metų kaip yra atkurta. Tad bus straipsni apie tai ar net keli. Daug čia nerašysiu, nes ką čia rašau manau niekas neskaito. 

 

Linkėjimai LIETUVAI 

Šiandiena kalbinau žaidėjus, siūliau patekti į laikraštį išsakant linkėjimus LIETUVAI su sukaktimi. Norėjau ko daugiau įtraukti žaidėjų į laikraštį, kiti atsisakė sakyti linkėjimus, kiti norėjo pinigų. 

heG7lREjS8qfHKkKwWXRjg.png

@Darius_Minsk - "Miela Lietuva, sveikinu su šimtmečiu ir prašau padėk man su pokeriu".

n7-t2clfR1Gu1WjZWMXNsg.png

@Nick_Morris - "Linkiu įgyvendinti savo svajones, labiausiai dvigubą pilietybę, taip pat linkiu, kad rusai neužpultu".

GFsjY8QkQF_qZeFQhQ9f0Q.png

@Deimantas_Hygas - "Tegul žmonės Lietuvoje būna vieningi, esant vieningiems gyventojams Lietuva visada judės į priekį".

OeE3fOaxRAaSH0GHrV44LA.png

@Black_Vrs - "100'mečio proga, visiems CBUGERIAMS ištrinti AIMĄ ir pnš.".

0cHuloJ9RMS-9homaOb2xw.png

@Jack_Mouse - "Lietuvai linkėjimai 100'mečio proga!! LTU the best".

eLcfT91GRGqugxGXeIGvIA.png

@The_Deus - "Nu tai palinkėčiau didesnių algų".

5lv7HohNSp_l74xS8CqGwQ.png

@Einaras_Bmw - "Linkiu gražiai gyventi".

-a_OI8FHQUm8AswfYUkOIw.png

@Lil_Pump - "Sveikinu Lietuvą su atkūrimo diena".

-AkSE4tNRM2bub6DSHFoeg.png

@Bmw_Audi - "Sveikinu Lietuvą su Vasario 16 diena. Ši diena yra išskirtinė, nes Lietuvai sukanka 100 metų".

mTO6iPQgQqOEuCFSGmp_Ag.png

@Aleline_Torronto - "Linkiu augti mūsų tautai, daugiau gaudintis ir nebėgti iš tėvynės ir aišku laimės, sėkmės visiems".

Dėkoju jums visiems kurie dalyvavo!!

 

Taksi dirba

VUrY7jUGSRecptSegnP8pw.png

Nors Taksi darbo direktoriaus nėra, bet Taksi vistiek labai gerai dirba. Štai @Rhet_Smith dažnai išvysi Taksi automobilyje, aktyviai dirba, priima iškvietimus. Bet ne jis vienas ir @Iam_Leesin Taksi darbuotojas irgi aktyviai dirba, skiria daug laiko, bei kiti. Tad nelaukit ir /kviesti 1616. Šaunuoliai!

 

Ir serveryje iškelta TRISPALVĖ

XtYHj8N5RCS_mHtbw0gwIw.png

Serveris irgi iškėlę LIETUVOS TRISPALVĘ, labai gražią, didelią. Ją galite pamatyti netoli Medikų darbo. Labai linskmą, bei smagu matyti, kad serveris pamini tokią dieną, nepamirštą ir pasipuošia. Visiems siūlau pamatyti labai gražią vėliavą. Pasidžiaukime ką turime! Paskubėkit, nes vėliavą ilgai nekabės!!

 

Pasipuoškime kartu avatarais

5UFHjxW-Tk6p6L-BmZjLhA.png

Vakar buvo paskelbta tema Vasario 16 dienai AVATARAI. Avatarai labai gražūs, užsidėją avatarą galime pasipuošti šventiškai ir nors taip paminėti ar priminti šią dieną. Padėkokime avatarų savininkui @Einaras_Bmw.

 

 

Trumpas leidinys. Nebūčiau kūręs jei ne tokia diena, labiausiai kūriau dėl to, nes pats norėjau ją paminėti savo laikraštyje. Dėkoju dalyviams. Labiausiai noriu padėkoti @Rhet_Smith, kad paaukojo mano laikraščiui 79k auką, pinigai padės skelbimams skelbinėti apie laikraštį. Labai ačiūūū!

 

  • Patinka 6
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip visai neblogas laikraštis, tik nepatiko, kad visos nuotraukos skirtingo dydžio. Gramatika tikrai pagerėjus stipriai, taip ir toliau, šaunuolis. :) Ačiū, kad paminėjai laikraštį mane.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogas laikraštukas, labiausiai man patiko tavo įdėja dėl sveikinimų. Šaunuolis!

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagus kūrinukas, o tiems kurie prašė pinigų tai didelis ir stambus "..I.."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išties šauni įdėja :D Gaila, kad pats turėjau progą ir nieko nepalinkėjau :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

Šiaip visai neblogas laikraštis, tik nepatiko, kad visos nuotraukos skirtingo dydžio. Gramatika tikrai pagerėjus stipriai, taip ir toliau, šaunuolis. :) Ačiū, kad paminėjai laikraštį mane.

Sveikas. Dėkoju už išsakytus minusus ir pliusus. Šaunu, kad kažkiek patiko! :) Nėra už ką!

prieš 16 valandas(-ų), Corny_Haley rašė:

Neblogas laikraštukas, labiausiai man patiko tavo įdėja dėl sveikinimų. Šaunuolis!

Dėkoju už smagų komentarą, smagu, kad patinka!

prieš 8 valandas(-ų), Nick_Morris rašė:

Smagus kūrinukas, o tiems kurie prašė pinigų tai didelis ir stambus "..I.."

Dėkoju, smagu matyti, kad tau buvo smagus kūrinukas. O prašė pinigų @Senas_Vilkas ar @Senas_Vilkaas nzn koks acc.

prieš 8 valandas(-ų), Mantyas_Nfsw rašė:

Išties šauni įdėja :D Gaila, kad pats turėjau progą ir nieko nepalinkėjau :(

Dėkoju! Gaila, kad norėjote ir nepatekote į kadrą :) . Galbūt nepastebėjote žinutės, nes atrodo visiems prisijungusiems ar nors puse išsiunčiau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauniai tobulėji po žingsnelį į priekį ;) gerai sugalvojai su palinkėjimais patiko man įdomu buvo skaityt r3p nepagailėsu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...