Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 57 / 300

Versija: LV 7.4.1

Frankis_Electro

Frankis_Electro atsiliepimas apie projektą!

Rekomenduoti pranešimai

FRANKIS ELECTRO ATSILIEPIMAS

Atėjo laikas, kai per kokias 2-3sav. pražaidęs, pamatęs daug reikia parašyti atsiliepimą. Jį rašyti neskubėjau, norėjau giliau įlysti į serverį, į tą miestą, sistemas, pačius žaidėjus, kad galėčiau plačiau papasakoti savo įspudžius, parašyti gerą atsiliepimą. Manau aš dar esu naujokas, tikiuosi, kad kaip naujoko atsiliepimas bus geras, bus įdomus ir daug ką pasakantis. Norėčiau sulaukti dėmesio (kas jo nenorėtų). Norėčiau, kad komentatoriai būtų perskaitę viską ir aprašytu kaip jis jiems, ko trūko, kokie pliusai ir kitą, kad būtų viskas tvarkinga ir smagu būtų skaityti juos. Nereikia čia tokių "Fainas, smagus atsiliepimas"ar kažko tokio, argumentuokit, papeikit, pralinksminkit. Na žodžiu, suprantu, kad čia nesamonęs malu tai prieisiu prie pačio atsiliepimo. Aprašysiu kas mane nustebino, kad patiko ir t.t. Smagaus skaitymo!

 

Pirmas darbas - Medikai ir apie jį

Pirmasis darbas buvo šiame projekte su pakvietimų tai MEDIKAI, šiame darbe dirbu iki šiol. Šį darbą gerai spėjau pažinti, tad tik apie jį galiu ir parašyti. Labai nustebino sistema ir kas nutinka kai įsėdi į Ambulance mašinos galą. Wow! Žaiuriai geras dalykas, Neesu niekur to matęs, net neesu pagalvojęs apie tokį dalyką, neesu pagalvojęs, kad taip gali būti. Išties tai nustebino ir norėjosi pasidalinti tai su kitais naujokais kas nėra to matę ir aš tai dariau, rodžiau tai savo draugams emigrantams, jų nuomones buvo teigiamos ir geros, buvo nustebę, gaila ne taip kaip aš. 

Medikų reikalingumas serveryje yra labai didelis, kiek pats suprantu, tai, kad be Medikų nepateksi į darbą, medikai suteikia sveikatos pažymas, tai tikrai išties geras dalykas, nes Medikai turi būti rikalingi serveryje, nes Medikai ne tik gydo žaidėjus, o tai įrodo, kad ne. Pagalba naujokams, tai nėra tiesiogine pagalba, bet tas Vaistinelių vežiojimas į tam tikrus punktus tikrai padaro tokią paslaugą, pagalbą naujokui. Mes vežame į punktus vaistineles, mes prisidedame prie naujokų pasveikimo ir likimo gyviems. Medikai išties reikalingi serveryje, yra visokių, kurie to nepastebi ar tas darbas neįdomus jiems. Pilnai suprantu tuos kuriems šitas darbas nėra įdomus, visokių žaidėjų yra, kitiems patinka ginklą rankose laikyti ir šaudyti, kitiems patinka sukinėti varžtus, kitiems laikyti skalperi ir pjaustyti, gydyti žaidėjus. Yra kokie 30-50% žaidėjų (tai mano nuomonę ar mastymas) kurie renkasi darbą tokį kokį norėtų turėti tikrame gyvenime, ar turi. Esu susiduręs su tokiais žaidėjais, pvz: Esu bendravęs su vienu santechniku, jis serveryje yra Mechanikas, panašūs darbai. 

Sužeistų vežiojimas, gelbėjimas. Tai lyg papildomas darbas, jei nėra kokio Medikams jokių iškvietimų ar veiklų, tai lyg papildomas uždarbis Algų sistemai, tai išties geras dalykas. Įsižiūrėjus į visus darbus, pakasinėjęs juose surandi išties šaunių dalykų. Neišskiriu Medikų darbo, nes nežinau kitų, tai pirmasis darbas su direktoriaus pakvietimų. Aš turiu tokį sakinį. "Visi darbai rikalingi serveriui, prisideda prie jo tavrko ir t.t.

 

Lažybų punktas

Lažybų punktą atradau vakar, na kaip čia pasakius atradau, tiesiog būdamas Medikų sutikau kažkokį žaidėją kuris paprašė pavežimo iki Lažybų punkto, tikėjausi tik nuvažiuoti ir toliau dirbti. Užsibuvau ten kažkur 10min. (juokiuosi) tikrai užsibuvau. Lažybų punktas padarė ne tokį didelį įspūdi, bet tikrai paliko galvoje tokį įsimintinumą kokia egra sistema ten. Išties šaunūs žaidimai ten, tą atspėk spalvą damušo įspūdį, dar neesu matęs SA-MP kortų, o čia dar žaidimas su kortomis. Linksmas, įdomus žaidimas. 

Statymai numeriais (201, 202, 101, 302...), tikrai smagus dalykas, bet rizikingas, gali prarasti visus pinigus. Vienas žaidėjas ten prarado 5milus :OOOOO. Apakęs likau kaip pasakę, tokią pinigų sumą prarasti, čia žiauru. Tai va atsargiai, nepaslysk!!

 

SEX parduotuvė :D

Atrodo juokinga, bet ją suradau senokai, važinėdamas tiesiog to serverį. Galbūt kažkam keista atrodys, kad apie tai rašau, bet tikrai nustebino, nesitikėjau tokią parduotuvę rasti seerveryje, neteko ir kitur matyti tokią parduotuvę.  Parduotuvėje esantys žurnalai, atrodo lyg tikra parduotuve. 

 

Žvejyba

Žvejyba serveryje tai čia žiauriai gera. Nežinau ta sistema su rangais, su žvejybos XP tikrai gera. Siekų kasimas manau įeina į tai. Gali ištraukti Lagaminus, perlus, vyksta varžybos. Įdomi sistema, nustebino tie rangai ir XP, ko daugiau XP to didesnia tikimybė pagauti žuvies. Pats žyvies žvejojimas ten mygtukų spaudinėjima yra veiklos, ne taip, kad parašai ir viskas. 

 

Žaidėjų draugiškumas

Serveryje sutikau įvairių žaidėjų, gerų ir blogų. Šeip suradau daug gerų, bendraujančių, linksmų, paslaugių. Smagu sutikti gerų žaidėjų, kurie nori padėti, bendrauti, padėti susipažinti su serveriu. Manau kiekvienam žaidėjui reiktu priimti naujoką taikingai, nesvarbu kiek jam metų. Nes man yra 13 metų, atėjau į TS, buvau pagrindiniam kanale. Pasisveikinau draugiškai su visais ir kažkokie 2 sako ten mink, vaikas ir t.t. Manau koks skirtumas  kiek metų, jugi žaidimas, tai vaikas ir žaidžia. Koks skirtumas kiek metų, eji jam mažai, bet daug sugeba. Na tiesiog daug kur taip yra, manau neturėtų taip būti. O šeip sutikau gerus žaidėjus tai @Misha_Morozov | @Alan_Hill | @The_Deus | @Barry_Thorne | @Domas_Bartkus | @Iam_Leesin | @Sirioza_Rasyja ir daug kitų, bet gaila kai kurių nepamenu, matyt netokie įsimintini man buvo. Ačiū visiems kuriem na padėjo, bendrauja, ar bendravo. Dėkoju!

 

Forumas

Forumas išties gražus, tvarkingas. Šeip smagu, kad nėra žodžių limito, nes yra taip kur tereiia vieno žodžio. Pvz: Direktorius turi GFX su papeikimų priimimu ir atemtimu. Jam tereikia įkelti ją ir viskas, jis negaus įspėjimų, ar tiems patiems prižiūrėtojams. Galbūt forumui trūko aktyvumo, kaip atėjau į serverį, tokio aktyvumo labai nebuvo, bet dabar pasitaisė ir forumas tapo aktyvesnis. Norisi gerų diskusijų, bendravimo irviso kito ko reikia forumui. Tiesiog noriu visiems paakyti, kad nebijokim, kurkim geras, naudingas temas, rašom gražius, argumentuotus pranešimus. Galbūt kažkokiam žaidėjui jūsų komentaras ar tema nepatiks ir pradės jumis ten įžeidinėti. Nekreipkite dėmesio, man taip jau buvo per tokį trumpą laiką, nekreipiau dėmesi į jį ir toliau dariau kas man patinka. 

 

Atnaujinimai

Ateidamas į serverį atkreipiau dėmesį į "Atnaujinimai" skiltį, pažiūrėjau kokie jie dažni. Kol žaidžiu serveryje, per tą laiką įvyko daug atnaujinimu. Jie nėra ten WOW, jie nėra labai legendiniai, bet po biški, po biški prisirinks jų, sistema tobulės, žaidimo kokybė ir bus vis įdomiau ir įdomiau žaisti. Matosi savininko pastangos, neapleidžia serverio, bando, daro kažką, tuo jį gerbiu. Daugelis prajektų yra apleisti, nevyksta niekas toje skiltyje, o čia daro, stengiasi. Tai atsižvelkim į tai. 

 

TeamSpeak3

TS3 išties yra tuščias, nėra ten daug lankytojų, dar atrankos ten nevyksta dažnai, o žaidime per /sms. Man asmeniškai žymiai smagiau žaisti su TS, be TS nelabai būtų įdomu man žaisti, nei kažką geriau sužinočiau iš pačių žaidėjų, nei pabendraučiau gerai, nepažinčiau. Tai gaila matyti,kad TS3 programoje nelabai daug lankytojų ateina. Darbų kanalai tušti, kolegos nesišnekučiuoja smagiai, neduoda patarimus, nekalba balsu. Rašinėjasi per /r. Manau kalbėdamas aiškiau papasakosi, patarsi ir išsipasakosi. Tad siūlau visiems būti TS, bendrauti, tai yra smagu. 

 

Darbai be pakvietimo

Darbai be pakvietimo nėra tokie įdomūs, kaip darbai su pakvietimu. Darbai be pakvietimo nėra naudongi serveriui, tai įsivažiavimas darbe, tai pirma alga. Džiaugiuosi, kad darbai be pakvietimų turi /r, nors taip gali bendrauti ir rašinėtis. O šeip tai kaip nemokamas transportas. Bet šitam serveryje įdomūs darbai be pakvietimo, jie tuir veiklos, bet niekados neatstos darbams su pakviertimu. Darbai su pakvietimu turi didesnią sistemą, užimtumą nei be pakvietimo. Bet drasiai sakau, kad darbai be pakvietimo irgi kaip naujokui yra smagū, įdomu dirbti. Bet patariu neužsisedėti juose ir eiti aukščiau, eiti į darbą su pakvietimu. Pats darbuose be pakvietimo pradirbau gal tik 2, tai Picerija ir pakrantės apsauga. Na gal ten dar 1 kuriame nelabai ką veikiau, stengiausi eiti aukščiau tai į darbą su pakvietimu ir man pavyko. įstojau į Medikų darbą.

 

Pramogos 

Pramogų serveryje nestygsta, yra daug veiklos. Kartingai labai įdomi pramoga, pramogų arena ir t.t. Labiausiai tai patiko kartingai, nes kartingų nelabai kur rasi, o čia gali laisvai važinėtis trasa, gerinti rezultatus ir linksmai pažaisti. Šaunu, kad serveryje yra pramogų, yra sukurta apskritai toks dalykas, nes serveryje, LAS-VENTURAS mieste labai daug dalykų yra, kurių pats labai mažai pastebėjas. 

 

Baigiu savo atsiliepimą, pats esu iš 100% vietų visokių apžiūrėjęs gal 20-30%, galbūt ir daugiau, bet labai daug ir nematęs, daug ko nepažinęs esu, tad labai išplėsti atsilepimą negaliu, nes tiek nepažinęs. Tad stengiuosi kuo labiau pažinti naudodamais komandą /navigacija. Prašau komentatoriams išsakyti minusus, pliusus, patarimus ir t.t. Dėkoju skaitytojams!

 

 

 

 • Patinka 7
 • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmm. Įdomus atsiliepimas, viskas išdėstyta aiškiai bei išsamiai, galbūt vietomis galėjai šiek tiek labiau pasistengti, bet bendrai galiu pasakyti, jog patiko ;) 

 • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs! :)

 • Patinka 1
 • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į serverį. Džiugu, kad patiko tokie dalykai kaip Ambulance interjero sistema, pats  medikų darbas, kuris yra pagyvintas ir prasmingas, pastebėjai tokius dalykus , kuriuos pastebi retas naujokas. Šaunu. Atkreipiau dėmesį į tai, kad TeamSpeak’e buvai priimtas negatyviai dėl savo amžiaus. Nekreipk dėmesio, tokie žaidėjai žemina tik patys save, dar nėra subrendę ir panašu, kad nežino kas yra tolerancija kiekvienam pozityviam žmogui. Visada kreipkis iškilus tam tikrom bėdom, ar sunkumam, padėsim, priimsim. ;)

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Edvis_Denreo rašė:

Sveikas atvykęs į serverį. Džiugu, kad patiko tokie dalykai kaip Ambulance interjero sistema, pats  medikų darbas, kuris yra pagyvintas ir prasmingas, pastebėjai tokius dalykus , kuriuos pastebi retas naujokas. Šaunu. Atkreipiau dėmesį į tai, kad TeamSpeak’e buvai priimtas negatyviai dėl savo amžiaus. Nekreipk dėmesio, tokie žaidėjai žemina tik patys save, dar nėra subrendę ir panašu, kad nežino kas yra tolerancija kiekvienam pozityviam žmogui. Visada kreipkis iškilus tam tikrom bėdom, ar sunkumam, padėsim, priimsim. ;)

WOw! Šaunus komentaras, dėkoju už išsakytus pliusus, už patarimus. Matosi esi suprantantis žmogus. Sėkmės tau. 

prieš 14 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Sveikas atvykęs! :)

Sveikas. 

On 2/16/2018 at 23:15, Corny_Haley rašė:

Hmm. Įdomus atsiliepimas, viskas išdėstyta aiškiai bei išsamiai, galbūt vietomis galėjai šiek tiek labiau pasistengti, bet bendrai galiu pasakyti, jog patiko ;) 

Dėkoju, dėkoju. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Džiugu , kad tau patinka serveris , prajuokino apie sex shopa :D. Sėkmės tau serveryje.

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu! Viskad išakyta, aiškiai, išsamiai!

Sekmės tau projekte :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mhh labaij buvo idomu perskaityti reikes man dar dauk ka pabandyti nes pvz neesu bandes lazybu punkto ;D ir labaij pas tave idomiai viskas surasyta ;D

sekmes projekte seniuk :D

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką pirmą noriu parašyti tai pasveikinti sugrįžus į serverį. Kiek žinau iš seniau esi tikrai geras žaidėjas. Draugiškas, nieko blogo nesakai jaunesniems žaidėjams. Kas ir atspindi tavo tekste. Galėčiau tau labai pritartį dėl Teamspeak (TS). Jis tikrai yra labai tuščias bei trūkstą kas galėtų kalbėtį. Labai šaunų kad parašai savo nuomonę apie serverio vietas. Tikrai retas žmogus rašytų ką nors panašaus. Dar galėtum ilgiau pažaidęs aprašyt daugiau serverio vietų galbūt rašyt apie jas trumpiau, bet aprašyt kuo daugiau vietų. Žinau tą jausmą kai kiti TS naudotojai nepagarbiai kalba su tavim dėl to kad tavo amžius mažas. Esu tai patyręs ne kartą pats.

Tai sekmės Frankį toliau žaidžiant serve.

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...