Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ereboser_Sir

Atsiliepimas apie LAS-VENTURAS.LT serverį!

Rekomenduoti pranešimai

EREBOSER SIR ATSILIEPIMAS APIE Las-Venturas.LT PROJEKTĄ !

Taigi pradėsiu nuo paprasčiausio dalyko tai būtų įžangas. Noriu pradėt nuo to jog šiame projekte nebuvau nei sykio atėjęs pažaisti ( visgi žaidžiau sename projekte - iš kurio atėjo Max_Tosha ) labai džiaugiuosi jog Max_Tosha paliko buvusį projektą ir visgi atėjo čia ( Ir parodė jog čia šimtu kartų geriau negu ) sename projekte. Noriu pasakyti jog čia pražaidus vieną ( 1 ) dieną jau matau jog čia yra tikrai unikalus SA-MP projektas čia jautiesi tikrai labai gerai, nematytos sistemos, dažni atnaujinimai, bendruomenės bendravimas, komandos narai, ir visa kita tiesiog yra tobula, dar tokių dalykų nesu matęs jog visi noriai nori tau padėti SA-MP'e, pala, pala SA-MP'o serverį kažkas nori tau padėt? Pirma sykį matau jog taip yra, galiu tikrai teigti jog tokią bendruomenę surinkt, turi būt sunku. Dabar rašant šį tekstą yra labai sunku viską apibūdinti nes nesu pratęs rašyti jau labai didelių litanijų, nors ir buvusiame projekte rašyt reikdavo daug jog nustebintai naujokus ir jog jie ateitų, šiame projekte naujokai turėtų patys rinktis visgi tokio projekto nebuvau matęs jog kur eini ten tau siūlo svarbią kaip naujokui pagalbą. Daugiau prakalbus apie projektą tai pamačiau labai daug ir net nereikėjo žaisti 1 savaitę ar 2 savaites, visgi mano atsiliepimas yra labai puikus, jis tikrai yra svarus, ir galiu garantuoti jog šiame projekte ilgai žaisiu. Ammm noriu pasakyt tai jog atėjus į šį projektą buvo labai keista visgi visą laiką žaidžiau kaimeliuose, dabar atėjus į šį projektą veiksmas prasideda jau kitur t.y LV meiste, prasidėjo naujas gyvenimas, naujos sistemos, ir t.t. Mane labai nustebino, visgi kaip žinote jog esu iš to nelemto projekto kur vienas atnaujinimas žadėtas vos ne 2-3 metus, o visgi atėjus čia pamačiau tai jog atnaujinimai daromi wow, wow, wow negaliu atsigaut. Taigi manau užtenka šią įžangą rašyti, smagaus skaitymo kitose mano mintyse !

ATSILIEPIMAS APIE Las-Venturas.LT PROJEKTO - BENDRUOMENĘ !

Taigi galiu teigti jog šiame projekte sutikau labai daug pažįstamų veidų, apie projektą patį žinojau bet visgi nežinojau jog jis turi tokią fantastišką bendruomenę kuri tiesiog yra 4 skiemenimis apsakoma a hu ie na  noriu pasakyti tai jog projektas yra kaip projektas, bendruomenė kaip bendruomenė ( labai išskirtinė ). Galiu pasakyti jog suradau tikrai labai daug bendraujančių žaidėjų, linksmų žaidėjų, paslaugių žaidėjų ( noriu pasakyt tai jog paslaugių žaidėjų tikrai yra labai labai labai mažai tokių, o šiame projekte galiu teigti tai jog projekte yra visi žaidėjai vos ne paslaugūs ) šis projektas tikra yra vertas dėmesio ir iš jo turėtų imti pavyzdį kiti projektai. Galu sakyti jog nesvarbu kiek jam metų 12, 13, 14, 15, 16, ar 27 bet šiame projekte visi visi žaidėjai yra lygūs, nesvarbu ar jis turi pareigas, ar jis neturi jis vistiek sako jog jis esa lygus kaip ir neturintis, taip tai yra tiesa aš galiu teigti jog šitas projektas yra fantastika dar taip nėra buvę, valio kad dar tokiu projektų yra. Šiame projekte tikrai yra fantastika žaisti. Žmonės kurie man padėjo kaip man buvo sunku ir kuriuose labai gerai žinau : @Domas_Bartkus - @Dominykas_Miguel - @Karolis_Slimis - @Einaras_Bmw - @Max_Tosha - @The_Deus - @Iam_Leesin - @Liepsna_Fire ir t.t. Galiu pasakyti visiems kurie man padėjo, su kuriais iki dabar bendrauju ar bendravau didelis didelis DĖKUI jums !

 

PROJEKTAS YRA TIKRAI PUIKUS ! 

Einant laikui gal bus pildomas šis išrašas bet galiu teigti jog projektas yra nuostabus :P 

 

 

  • Patinka 8
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai malonu jog atėjai į šį serverį, bei gražus atsiliepimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išsamiai aprašyta , patiko. Šaunu, kad gerai atsiliepi apie serverį !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu tave matyti čia , smagu kad džiaugiesi serveriu , viskas išsamu , taip kaip turi būtis. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...