Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ted_James

Atsiliepimas apie LAS-VENTURAS.LT serverį! (Ted_James)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, aš esu Ted_James ir pasidalinsiu savo mintimis apie projektą. Šiame projekte pradėjau žaisti 2018 metų pradžioje, apie jį sužinojau iš draugo. Manau Lasventuras.LT turi vieną labai gerą ir unikalų dalyką, todėl šiame serveryje žaidžia daug žmonių, klausiate koks tas dalykas?  Šis serveris patraukė mane ir disciplina t.y. anti cheat, puikūs moderatoriai, admin, prižiūrėtojai tik su unban prižiurėtoju problėmos. Tikrai visi atlieka savo darbą, kad ir moderatoriai (kai kurie) labai retai prisijungia tad kyla šiokių tokių nusiskundimų, bet šiaip kai prisijungia atlieka savo pareigą ir sutvarko kas nėra sutvarkyta. Gera įdėja yra GPS programėlė, lengva susigaudyti žaidime jei esi naujokas, ar tiesiog neprisimeni kur kas yra. Serveryje tikrai galima prasimušti nedoneitinant. Manau moderatoriai tūrėtų truputį sugriežtinti direktoriaus rinkimus, nes kartais išrenko tokius kurie daro nesamones, gal apseisiu be pavyždžio... Iš tikrūjų dažnai pildo geri kandidatai, bet tiesiog jiem nesiseka su rašyba .Tai nėra geras bruožas tačiau serveryje jie tvarkosi puikiai !!! Tikriausiai šiai problemai nėra sprendimo... Kai kurie žaidėjai nėra draugiški serveryje, bet pasitaiko ir gerų žaidėjų, kurie padeda žaidime. Taigi, jei jūs galvojate taip kaip aš, spauskite "patinka" ir kreipkitės.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs ir sėkmės žaidime! :) Šaunu , kad įžvelgei daug pozityvo ir gerų sistemų. Gerai, kad įvardinai ir minusus iš savo pusės , visada nuomonė naujoko akimis vertinga serveriui tam tikrų pokyčių link! Jeigu iškils kažkokių bėdų, turėsi klausimų, visada rašyk tiek forume , tiek žaidime! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , džiugu kad tau patinka serveris , puikiai išdėstytos mintys. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...