Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lukas_Psy

Nuomonė Lukas_Psy

Rekomenduoti pranešimai

Nu norėčiau išgirst kitų nuomonę apie mane, laukiu xD

P.S. Rokis su Goldu galit net nerašyt, neidomūs esat ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš pirmo atrodai visai normalus, bendraujantis, yra apie ką pakalbėti . Bet dabar girdėjau, kad ipus žmonių dalini. Tai žinok nusivyliau tokiu poelgiu..Tai susidaręs dviprasmišką nuomone apie tave

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Alergo_Messii rašė:

Iš pirmo atrodai visai normalus, bendraujantis, yra apie ką pakalbėti . Bet dabar girdėjau, kad ipus žmonių dalini. Tai žinok nusivyliau tokiu poelgiu..Tai susidaręs dviprasmišką nuomone apie tave

Apie ip'us kuriuos ale "dalinu" Tadas manau puikiai žino apie ką kalbu, bus pamoka jam..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką galiu pasakyti,buvai normalus(savekas) kol nepradėjai nardyti Irmiui dėl ginklų prekeivių pavo.Pradėkim nuo to kad,pradėjai dalinti mūsų ipus,faceebokus pradėjai rašyti nesamonės per /vch kad ale naudojam aimus ir panašiai poto,pradėjai sakyti tai ką žinojom tik aš,tu,goldas ir dar keli žmonės.Tad,būkit atsargūs šio žmogaus tik tiek pasakysiu nes dėl pavo išduotų  betką,nesvarbu ar draugas ar šeimos narys ar geriausias draugas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu atrodei normalus, kaip TRV buvai, bet huj pariši vėjus seni šneki per tą /vch būčiau tavim patylečiau gausi gėda minsi is čia, kaip gerbiamas - Minde_Jaunėlis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Is pradziu kai susipazinom atrodei tikrai normalus rimtas vyrukas su kuriuo yra apir ka pasneket kuriuo galima pasitiket, taciau laikui begant pasikeitei kaip diena ir naktis. Tapai paslaptingu, tapai visai kitoks asmuo su kuriuo bedravau pries tai. Pradejai nusisukt nuo savu, pradejai kitiems skleisti asmenine yo asmens informacija, su kuria menkinai labiausiai sav. Galiu pasakyt jog esi labai slidus bei tavim dabar butu labai sunku pasitiketi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, nesi man padaręs nieko negatyvaus, visada praeidamas pasisveikini ir kai reikia , kultūringai ir neįkyriai paprašai pagalbos, kurią adekvačiam žmogui suteikti niekada nėra sunku. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Tadas_Crazy rašė:

Nu ką galiu pasakyti,buvai normalus(savekas) kol nepradėjai nardyti Irmiui dėl ginklų prekeivių pavo.Pradėkim nuo to kad,pradėjai dalinti mūsų ipus,faceebokus pradėjai rašyti nesamonės per /vch kad ale naudojam aimus ir panašiai poto,pradėjai sakyti tai ką žinojom tik aš,tu,goldas ir dar keli žmonės.Tad,būkit atsargūs šio žmogaus tik tiek pasakysiu nes dėl pavo išduotų  betką,nesvarbu ar draugas ar šeimos narys ar geriausias draugas.

Aš nardau???? Tu gal nebejuokink xDD Niekas man jokio pavo neduos. Ir jūsų ip nedalinau tik tavo, nes pats viešinai zdz, apie tave galiu pasakyt ČYTAS. Tiesiog tave pamokiau, kad niekam nepatinka kai viešini IP adresus.

 

prieš 5 valandas(-ų), Matt_Wooxy rašė:

Nu atrodei normalus, kaip TRV buvai, bet huj pariši vėjus seni šneki per tą /vch būčiau tavim patylečiau gausi gėda minsi is čia, kaip gerbiamas - Minde_Jaunėlis.

Oki neparašysiu nesamonių per /vch xDD

prieš 2 valandas(-ų), Edvis_Denreo rašė:

Sveikas, nesi man padaręs nieko negatyvaus, visada praeidamas pasisveikini ir kai reikia , kultūringai ir neįkyriai paprašai pagalbos, kurią adekvačiam žmogui suteikti niekada nėra sunku. 

Ačiū už nuomone ;)

prieš 5 valandas(-ų), Smoky_Dust rašė:

Is pradziu kai susipazinom atrodei tikrai normalus rimtas vyrukas su kuriuo yra apir ka pasneket kuriuo galima pasitiket, taciau laikui begant pasikeitei kaip diena ir naktis. Tapai paslaptingu, tapai visai kitoks asmuo su kuriuo bedravau pries tai. Pradejai nusisukt nuo savu, pradejai kitiems skleisti asmenine yo asmens informacija, su kuria menkinai labiausiai sav. Galiu pasakyt jog esi labai slidus bei tavim dabar butu labai sunku pasitiketi

Kaip it minėjau pats tadas viešino kitų IP nesvarbu, kad saviem, bet vistiek negražu- KARMA IS BITCH. "Kitiems" aš nieko neviešinau, tik viemam žmogui, ta pripažystu ir iš dalies esu kalts, bet užteks čia man kažką aiškint...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu normalus atrodai, bet per radiją nesąmones leidi :D

O čia tu verksnių mažiau klausyk ir mažiau imk į galvą ką jie čia rašinėja:D :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kažkoks randominis išvis, dar pamenu kai lošiau kai visokias pievas i chata rašydavai, ką žinau kai paprastas žaidėjas gal ir px, bet tikrai ne dpi. Matos ką jaunas esi neatlaikysi spaudimo ir viskas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...