Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Laikraštis "Kas naujo?" #6

Rekomenduoti pranešimai

da3c7fecfdcc8fa2f5d75794de6eaeaa835.png

Čiki čiki piau. Sveiki visi mano mieli skaitytojai! Wow, sunku pagalvoti, kad tai jau laikraščio 6 leidinys. Esu rašęs laikraštį kitur, ten tik sugebėjau 2 išleisiti leidinius. O čia jau 6'atsis. Tikrai smagu matyti. Šitame laikraštyje nebus labai daug straipsnių, bus ir mano žodis, bus ir klausimų jums ar vertėtu... 

 

Geriausio darbo ir klano RINKIMAI!!

Vakar 2 nakties po buvo paskelbti rinkimai "Geriausias darbas | Geriausias klanas". Rinkimus paskelbė @Iam_Leesin. Rinkimai sulaukė daug dėmesio, prabalsuota net 147 žaidėjų, sulaukė 31 komentarą ir 781 kartų peržiūrėta temą. Išties įdomus rinkimai, kam smagu sudalyvauti, o kas griaužia nagus ir lauke balsų, jugi tokie dideli prizai, tokie dideli prizai. Prizai bus paaukoti į darbo seifą. Iki šiol daugiausiai prabalsavo už Medikų darbą, o iš klanų už Šiandien kimba. Kas čia žino galbūt dar kažkas pasikeis, galbūt tie topai pasivers ir kažkas surinks daugiau už juos. Nėra daug laiko, skubėk atsakyti, prabalsuoti. Apklausa užsidaro 2018.02.19 21:00

Sugalvojau, kad reiktų paimti intervių.

Klanas "Šiandine kimba"

Pašnekovas Ernestas_Mind. Ernestas E raide o aš F

F - Kaip įvertini savo klaną?

E - Mano klanas tikriausiai yra aukščiausia vieta serveryje ką aš galiu pasiekti. Noriu, kad klanas tobulėtų, būtų aukščiausias, kad vis labiau gautų dėmesio iš serverio žaidėjų, kad būtų daugiau žaidėjų jame. Stengiuosi, dedu pastangas, darau taip, kad jis būtų pirmas. 

F - Ar dalyvavote rinkimuose tik dėl balso, prizo ar dėl įrodymo ir smagumo?

E - Beveik visi siūlė dalyvauti dėl prizo, patys manėme, kad galime pasiekti 1 vietą. Bet pats noriu įrodyti klano vertę serveryje, žinoma ir dėl smagumo. Galbūt jei laimėsime, šis klanas bus įvertintas. 

F -Ką darysite jei pralaimėsite ir negausite 1 vietos?

E - Nėra skirtumo, svarbu, kad sudalyvavau, kad gavau balsų. Žaisiu kaip žaidęs, nepasiduosiu. 

 

 

Tema - 

 

Žaidėjų aktyvumas

 

tVlrOvh0T5_xrK7JwoPHxA.png

 

Parašius komandą /varzybos gali akys ant kaktos iššokti. Koks žaidėjų aktyvumas, kiek daug pražaista laiko. Vieni sako "Neturi gyvenimo", kiti "Aš apšalęs", o dar kiti "Nulaiferiai". Ką manote jūs apie tokį aktyvumą, kokios mintys kyla pamačius kiek pražaista, kiek laiko skirta kompiuteriniui žaidimui. Daugiausiai šiandieną pražaidė @Jay_Scream. Jis sako "Nėra šūlės - galima nulaifinti", bei ant galo pridūrė "Jugi rekia vežioti žaidėjus, kas prižiūrės taksi". Yra man sakęs, kad šiandiena jis be miego ir nenori eiti miegoti, toliau žaidžia. 

 

 

Negaliu labai išsiplėsti turiu lėkti. Grįžęs, cituojant komentarus paakysiu daugiau. 

 

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matos, kad laikraštyje kažko trūko, nes pradėjus skaityti viskas skaitosi, kaip ir normaliai, tačiau skaitant toliau net nesupratau, jog čia pabaiga. Taigi kitam kartui manau, geriau jau pilnai padaryk laikraštį, o tik tada skelbk. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Corny_Haley rašė:

Matos, kad laikraštyje kažko trūko, nes pradėjus skaityti viskas skaitosi, kaip ir normaliai, tačiau skaitant toliau net nesupratau, jog čia pabaiga. Taigi kitam kartui manau, geriau jau pilnai padaryk laikraštį, o tik tada skelbk. Sėkmės!

Sveiki. Gaila, gaila. Pasklėbčiau dėl vieno straipsnio taip greit, nes apklausa greit užsirakins, o jau intervių paėmęs buvau, tad turėjau paskelbti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man lyg esu tavo dažnas komentatorius xdd. Kaip visad tobulėji kyli galėtum kokį klaną sukurti kurie prisijungtų ir gal kartu kurtų laikraščius, bet čia tavo reikalas aš tik pasiūlymą tau daviau ;;) , o prie rašymo pačios idėjos kur esi parašęs tai neturiu prie ko prisikabyt tik vis būna rašymo klaidų, bet jas įmanomą suprast :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Aurimas_Bosas rašė:

Man lyg esu tavo dažnas komentatorius xdd. Kaip visad tobulėji kyli galėtum kokį klaną sukurti kurie prisijungtų ir gal kartu kurtų laikraščius, bet čia tavo reikalas aš tik pasiūlymą tau daviau ;;) , o prie rašymo pačios idėjos kur esi parašęs tai neturiu prie ko prisikabyt tik vis būna rašymo klaidų, bet jas įmanomą suprast :D.

Sveiki. Apie klaną esu galvojęs, bet klanas kainuoja. Dėkoju už komentarą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-02-19 at 20:44, Aurimas_Bosas rašė:

Man lyg esu tavo dažnas komentatorius xdd. Kaip visad tobulėji kyli galėtum kokį klaną sukurti kurie prisijungtų ir gal kartu kurtų laikraščius, bet čia tavo reikalas aš tik pasiūlymą tau daviau ;;) , o prie rašymo pačios idėjos kur esi parašęs tai neturiu prie ko prisikabyt tik vis būna rašymo klaidų, bet jas įmanomą suprast :D.

Dėl klano pritariu , tau pačiam būtu daug lengviau su klano pagalba. O dėl laikraščio tai kaip ir viskas ok , skaitosi įdomiai , tik kažko pabaigoje pritrūko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patiko šis laikraštis , daugiau tokių

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 3/5/2018 at 09:14, Matthew_Moreno rašė:

Patiko šis laikraštis , daugiau tokių

Dėkoju labai, galbūt vėl grįšiu prie rašybos. Pagalvosiu...

On 3/5/2018 at 11:20, Project_Ekko rašė:

Labas galėjai lakraštį ir pabaigti, šiaip temos įdomios.

Galėjau, galėjau. Nesuprantu, taip turėjau nueiti nuo pc, bet galėjau vakare dabaigt. 

On 3/4/2018 at 10:07, Don_Montelo rašė:

Dėl klano pritariu , tau pačiam būtu daug lengviau su klano pagalba. O dėl laikraščio tai kaip ir viskas ok , skaitosi įdomiai , tik kažko pabaigoje pritrūko.

Klanui reikia pinigų, bet nelabai mane tai domina. Nebent toliau jei viskas ok bus. Dėkoju už atsakymą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...