Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ice_Kornis

Priristatymas - Ice_Kornis

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Kornelijus

2. Kiek jums metų?: 18 y/o. 1999-10-28

3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva.

4. Jūsų gyvenamasis miestas: Šiauliai.

5. Kelintoje klasėje mokotės?: Dvyliktoje.

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Krepšinis ir dar kartą krepšinis.

7. Jūsų zodiako ženklas: Skorpionas

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Anglija.

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Sesę, 25 metai, žiauriai hot.

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu. Matosi mano pirmoje fotografijoje.

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Romantinės komedijos bei komedijos.

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Klausau labai įvairios muzikos, pagal nuotaiką dažniausiai atsirenku ką klausyti.

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Krepšinis.

14. Jūsų gyvenimo tikslas: Žaisti profesionaliai krepšinį.

15. Apibūdinkite savo charakterį: Šito padaryti tikrai nesugebėsiu, daug paprasčiau būtų pasiklausti žaidėjų, su kuriais bendrauju. Bet didžiausia tikimybė, kad sakys jog esu dx.

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Čia suktas reikalas. Dažniausiai iš žmones sprendžiu iš pirmo žvilgsnio. Jeigu jaučiu, kad žmogus nuoširdžiai ir maloniai bendrauja, aš su juo bendrausiu lygiai taip pat. Labiausiai gerbiu tuos, kuriuos patikrina laikas ir įvairios bėdos, kurie sugeba ištiesti ranką tokiu metu, o tokių aš žinau vos pora.

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Labiausiai atkreipiu dėmesį į tai kaip jis elgiasi pirmose pokalbio akimirkose, jeigu kažką bando primest, nors iš tikro savo ateitį planuoja šveisti tualeto dangčius, tai soz, bet tokiem reiktų praslyst.

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Serveryje tiesiog dirbu, bei esu užkietėjęs žvėjys.

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą) Antroje fotografijoje esu tas aukštai pakilęs.

3852403b718ce5b8eb365258b95cf2a3178.jpg

 

6aef98a8ebab5224b1053adf01655aef912.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zdarova bahuras, matau prisistatymo niekas nekomentuoja. Gražus šuo backgrounde ir šeip kada į NBA draft'us eisi?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Danny_Williams rašė:

Zdarova bahuras, matau prisistatymo niekas nekomentuoja. Gražus šuo backgrounde ir šeip kada į NBA draft'us eisi?

 

Į draftus galėsiu kai būsiu 19, tad dar metelius reikia luktelt :( O nekomentuoja kodėl tai net neįsivaizduoju, nesu jau toks žiauriai pamoinas savo akim <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,malonu susipažinti,sekmės tau čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias

Sveikas Kornelijau malonu susipažinti artimiau 😋 sėkmės žaidime reiks pagalbos kreipkis 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Kornelijau,matos rimtas bachuras esi pagal foto :D ir šeip žinau normaslus žmogus esi,sėkmės tau gyvenime ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu susipažinti Kornelijau, manau, kad visi nesakys, kad tu "dx" , o paleis tiesiog tą soundą:)  Nesuprantu, meluoji tipo, kad užkietėjęs žvejys, bet, kad nieko nepagauni gi. ai tiesa, gražus šuo beje.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki, man taip pat malonu!
Einarai, šiandien du sidabriniai ir auksinis, tai žinai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į  mūsų servery. :)

Žiūri NBA? Jei taip, tai kokia komanda palaikai? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas sekmes zaidime ir gyvenime 😉😉😉😉

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...