Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vorv_Zakone

Pasiūlymas dėl žvejybos

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vorv_Zakone

  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: dėl žvejybos
  • Kodėl tai yra naudinga?: daug geriau būtu tiek man tiek serverio žaidėjams.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 

    1. padaryti kad greičiau kiltu žvejybos XP/LYGiS.
    2. Kuom didesnis lygis didesnę
    tikimybę pagauti daugiau žuvų ar lagaminą.
    3. kad tarp kai kurių vietų kyptu gan labiau geriau .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As uz, ir galima pvz padaryt kad jurose kibtu didesnes didesnes zuvys, o pruduose, mazuose vandens telkiniuose kibtu mazesnes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiskai uz, nes kai esu zvejys, tai visai praleidziu nemaza laiko zvejodamas, bet kai nera lagaminu tai nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Tomas_Dirt rašė:

Visiskai uz, nes kai esu zvejys, tai visai praleidziu nemaza laiko zvejodamas, bet kai nera lagaminu tai nera.

šiaip ne vien dėl lagiminų ir dėl žuvų daug kas žvejoja (manau aš :DD ) , ir šiaip kažkokia paleva iš pat pradžių užmetęs gali ištraukti kokius x3 lydekas , ir paskui nekimba žuvys kokius 30 metimu tai chujznai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai , nes tą lagaminą pagauti šansas ne iš didžiausių, o ir žuvys bent jau man nelabai kimba, net ir su žvejo žiedu, ir XP nekyla per greičiausiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Senieji serverio žaidėjai kurie daug laiko žvejojo pasikėlė žvejo XP ir niekam nebuvo sunku , tai manau tikrai nereikia keisti greitesnio XP kėlimosi , kalbant dėl lagaminų čia manau jau sėkmės reikalas , vienas žmogus gali pagauti kelis lagaminus į dieną o kitas gali iš viso nepagauti , jeigu daug laiko skirsite žvejybai ji tikrai atsipirks už tą brangų laiką.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vargu ar ši idėja naudinga... Prisiminus senus laikus galiu pasakyti, jog mums visiems buvo sunku pasikelti žvejybos lygį, jog įgytume pranašumą, tačiau jei tai įmanoma kodėl nepabandžius ir tau? Pasiūlyčiau tau aktyviau dalyvauti žvejybos varžybose, kadangi jei neklystu ten už laimėtas varžybas gali gauti žvejybos patirties taškų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš visiškai prieš idėja su xp... Jeigu norėsi tai ir pasiikelsi tuos xp, nes aš pvz mėnesį vargau kol pasikėliau 12k žvejybos xp ir man tas yra įdomu kad lėtai kyla, o čia ateina naujokėliai ir nori per 3 dienas pasikelti tiek kiek Liutka turi... mažiau verkit daugiau žvejokit ;) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, kadangi kaip ir minėjo vienas iš žaidėjo tai senbuviai ir pasikėle ta lygi, kaip sakant per kančias į žvaigždes :D kaip tik gerai kad kyla ne greit, kad ir žvejojau 9valandas ir gavau keleta lagaminu, taip pripažystu užknisantis dalykas, bet manau susitaikyti galima, kaip tik malonu jog tu randi užsiemima ilgai žvejoji ir pagauni ta lagamina ar ten daug žuvų toks hype. Manau reikia palikti viskas kaip yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu prieš visoms trims idėjoms, t.y. 1 ir 3, nes manau, kad 2 taip ir yra padaryta. Ties 1 idėja tai nesutinku, manau, kad ir taip lengvai gan keliasi, o seniems žaidėjams būtų minusas. Ties trečia, tai manau, kad visi tada žvejotų ten, kur geriau kimba ir mažesni tvenkiniai nebūtų išnaudojami taip, kaip jūros. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, nejuokinkit su pagreitinimu gera ta sistema yra, tik aišku buvo parašyta apie patobulinima pačios sistemos. Įdėk laiko į žvejyba ir nusipirk žvejo žiedą. Pamatysi kaip tada kibs, o dėl lagaminų iškarto pasakau, kad čia laimės reikalas su jais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...