Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Senis_Besmegenis_

Pristatau - Freak_Washer

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Matas

2. Kiek jums metų?: Man yra 14 metų. (2003-05-27)

3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva

4. Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius

5. Kelintoje klasėje mokotės?: Aštuntoje klasėje.

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Mėgstu sportą, pakimarint lauke su chėbryte ir pasėdėti prie kompiuterių.

7. Jūsų zodiako ženklas: Dvinys

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Grankanarija.

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Taip, turiu 2 borlius.Vienam 6 metai, o kitam 4 metai.

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką:  Luna ir Lurdas <3 http://www.part.lt/perziura/7f8d8b348e6f8db7600e9f41748d415f877.jpg

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Veiksmo, komedijos, siaubo. Mėgstamiausias filmas - Projektas X

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Repas/Popas

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Inžinerija.

14. Jūsų gyvenimo tikslas: Esu paprastas žmogus, noriu susirasti darbą, susirasti merginą su kuria praleiščiau visą savo gyvenima, susilaukti vaikų (mergaitės ir berniuko) ir nugyventi ramų gyvenimą.

15. Apibūdinkite savo charakterį: Esu paprastas, nepasiduodantis, energingas ir linksmas žmogus.

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Tuos kurie "nemiža į batą" ir nebijo rizikuoti. Kaip sakoma " kas nerizijuoka tas negeria šampano".

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Dviveidžių.

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Kolkas serveryje esu naujokas. Perėjau iš kito projekto, tad bandau apsiprasti.

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)3cec4402c1cc80dc823f7cc2fa70c99f327.jpg

dfef915ae0037664ba6a45ca7934dd87839.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...