Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 13 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvis_Denreo

LAS-VENTURAS.LT - Viena Didelė Šeima! - 2018

Rekomenduoti pranešimai

 

LAS-VENTURAS.LT - Viena Didelė Šeima! - 2018

 

Sveiki, pristatau savo pirmą susuktą video LAS-VENTURAS.LT serveriui.

Vaizdo įrašė atsispindi las-venturas.lt pristatymas ir dalis mūsų serverio gyvenimo.

Didelis AČIŪ Max_Tosha, kuris padėjo įgyvendinti svarbius kadrus, AČIŪ The_Deus ir Barry_Thorne už kadrus ir palaikymą, visai nemokamų administratorių grupei ir visiems tiems kas sutiko filmuotis ir dabar yra šiame vaizdo įraše.

Per daug nesmerkit, šis vaizdo įrašas yra mano pirmas blynas, žinau, kad yra klaidų, bet gavosi 90% taip, kaip norėjau, kad gautųsi.

Jungiam 1080p HD ir žiūrim. :)

 

 

  • Patinka 16
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir vel tos kerzus uzpuola bbz /kluzdaryti gal ? + geras video +rep

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opa žvejai šiandien kimba maladas +rep

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu gražu, nesustok kurti, ponas Denreo

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus video, Edvinai :o lauksim daugiau tokių!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu kaip pirmas tikrai neblogas tik, kad daugiau kadru galėjo būt diena nes atrodo kaip naktimis gyvenimas. Mldc 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Liux liux i da kart liox, gražūs kadrai, manau stengėis, o jeigu viska atmestinai dariai ir taip išejo tai turi talenta xDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėjosi pamatyti daugiau veiklos iš serverio žaidėjų pusės, efektų bei pačios muzikos priderinimo prie vaizdo įrašo, na, bet kaip pirmas darbas manau vertinčiau teigiamai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražus video man labai patiko,sėkmės Edvi toliau kurt tokius gražius video:rolleyes:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), James_Harden rašė:

ir vel tos kerzus uzpuola bbz /kluzdaryti gal ? + geras video +rep

tu mažiau auxielna laužyk musaras,p.s video neblogas.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

Nu kaip pirmas tikrai neblogas tik, kad daugiau kadru galėjo būt diena nes atrodo kaip naktimis gyvenimas. Mldc 

Dėkui. Dėl kadrų dieną minėjo ir Tosha man, bet kaip gavosi, taip.

prieš 9 valandas(-ų), Rokas_Codee rašė:

Liux liux i da kart liox, gražūs kadrai, manau stengėis, o jeigu viska atmestinai dariai ir taip išejo tai turi talenta xDD

Dėkui, tikrai kainavo pastangų ir kantrybės. ;)

prieš 8 valandas(-ų), Arvydas_Torres rašė:

Norėjosi pamatyti daugiau veiklos iš serverio žaidėjų pusės, efektų bei pačios muzikos priderinimo prie vaizdo įrašo, na, bet kaip pirmas darbas manau vertinčiau teigiamai.

Dėl veiklos, tai nesiruošiau filmuot kiekvieno darbo, bei kiekvienos sistemos / užsiėmimo atskirai, todėl paėmiau tokius bendrus kadrus, dėl efektų tai iškart sakiau, kad jų nebus , nes man asmeniškai nepatinka kai prideda visokių efektų, mirga marga viskas ir jokio tolko, man žaidimo paprastumas turi išlikti, todėl nebuvo nei jokių modų, nei efektų, stengiaus išryškinti žaidimo originalumą ir sužavėti gerais kadrais, juolab , kad žinau jog nesu profas, ir pridėjęs efektų dar labiau gadinčiau viską. Dėl muzikos irgi skonio reikalas , man jinai tinka. Va ir parašiau, kad viskas gavosi taip, kaip norėjau 90%, visą savo galvotą idėją įgyvendinau, tik pačiam nepatiko pabaiga, todėl galvoju , kad pritrūko to. O šiaip ačiū už teigiamą įvertinimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

matosi, kad pirmas kurtas video :D sako 90 pro. gavosi :D sakyčiau 30 max nėr ką lyginti su kokio Echm'io vidosais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė visapusiška. Na tarkim man trūko to veiksmo vaizdo iraše nežinau, bet tikrai galiu pagirti už bandyma muzika ir žaidėjai ir visa kita gerai atrodo, tik kitą kartą ir dieną pafilmuok. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus vidosas, ypač buvo smagu pamatyti savo kadrą. Nu tikimės daugiau išvysti iš tavęs filmukų, tik kitam kartui galėtum truputi ilgesnį padaryti. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Trumpas, bet geras video. Nenustok tobulėt! Lauksiu kitų video

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Misteris_Smitas rašė:

matosi, kad pirmas kurtas video :D sako 90 pro. gavosi :D sakyčiau 30 max nėr ką lyginti su kokio Echm'io vidosais

Tu tai kaip visada savam pasauly gyveni, sugebi prajuokint. :D Kaip tau, tai paaiškinsiu, kadangi jau komentuoji. 90% pavyko įgyvendint savo iškeltą tikslą kuriant video. Apie kokybę ar montavimo ir kitas klaidas esančias vaizdo įraše nešneku, pats pritariau juk, kad klaidų yra. (kūriau megėjiškai, o ne bandžiau pateikt kaip kažkokį įspūdingą ir korektišką video, dėl to esu patenkintas). O prie ko čia kiši ta ehmį , tai net neįsivaizduoju ,nes nebandžiau su niekuo lygintis ir nesakiau, kad padariau geriau už kažką, tai čia tavo pareiškimas be logikos.  Ai ir dar... Kaip ten? ate lv sw lc? :D Cirkas.

prieš 51 minutes(-čių), Matt_Wooxy rašė:

Mano nuomonė visapusiška. Na tarkim man trūko to veiksmo vaizdo iraše nežinau, bet tikrai galiu pagirti už bandyma muzika ir žaidėjai ir visa kita gerai atrodo, tik kitą kartą ir dieną pafilmuok. :D 

Kokio veiksmo būtent trūko? Dėkui už nuomonę.

prieš 50 minutes(-čių), Corny_Haley rašė:

Gražus vidosas, ypač buvo smagu pamatyti savo kadrą. Nu tikimės daugiau išvysti iš tavęs filmukų, tik kitam kartui galėtum truputi ilgesnį padaryti. Sėkmės!

Ačiū už nuomonę, kitą kartą jei kažką darysiu, pasistengsiu. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Spėju , kad kaip filmavai buvo 20 fps , nes video kadrais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Antonio_Dentico rašė:

Spėju , kad kaip filmavai buvo 20 fps , nes video kadrais.

Jo, su fps kovoju, kai kur matosi pačiam video tas dropas:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...