Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rudis

Rudis_Zulikas Tema

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, manau jau daugelis manes nebepazystate nes labai dauk naujoku atejo ir dauk kas pasikeite, 

as esu vis dar tas senas vokietukas . su Zuliku

Taigi as pagalvojau po penkiu metu pertraukos gal vel pradeti zaisti, tesiog as nieko nebeprisimenu.

ta prasme kaip sampa atsisiusti gta ir t.t

beabejo butu saunu savo accounta atgauti jaigu jis dar neistryntas. 

slaptazodi esu pamirses,  butu fainai jaigu kasnors man padetu visa tai atlikti,

prie savo seno skype bandysiu prisijungti, galbut slaptazodi prisiminsiu, dekui is anksto :)

del rasymo klaidu soriukas, vis del to nelietuvis esu :D

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki :P Kaip man san andreas atisiusti ? turite patarimu arba nuorodu ? pas mane windows 10 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas naujokas esu, bet tu turbūt čia veteranas buvai ;D Tuoj numesiu linką įdėsiu atsintimą į mediafire. Redaguosiu tuoj temą.

GTA SAN ANDREAS: 

SA-MP Atsiuntimas. (Manau nereikia aiškinti kaip įsirašyti, bet jeigu reikės susisiek AŽ.)

Nu i va žaijsk į sveikatą :D 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dekui jums , nu jau labai senokai zaidziau, bet kiek pamenu gerai buvom laika praleide, 

labai dauk video clipu turetu buti youtubei dar arba googlei . jai kamnors idomu kas pries penkeris metus cia daresi galite pasiskaityti :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Rudis rašė:

Dekui jums , nu jau labai senokai zaidziau, bet kiek pamenu gerai buvom laika praleide, 

labai dauk video clipu turetu buti youtubei dar arba googlei . jai kamnors idomu kas pries penkeris metus cia daresi galite pasiskaityti :D

Kur pasiskaityti? :D (Ne free post'as)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Youtube / google irasius .:Zulikai:. nenoriu linku cia mesti nes jie per daugelis serveriu ejo anksciau :D  taip dekui vis del to jums visiems manau serverije pasimatysime, siunciuosi jau visus failus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas prisimenu tave iš 2013 metu kaip žaisdavai čia su kitais savo draugužiais. Būtu vėl smagu tave pamatyti serveryje.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Danny_Williams rašė:

Sveikas prisimenu tave iš 2013 metu kaip žaisdavai čia su kitais savo draugužiais. Būtu vėl smagu tave pamatyti serveryje.

tai va manau greit prisijungsiu tik man reikia atgauti accounta man dar atgal neatrase, 

manau gal sendien vakare jau busiu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsminimai iš ryžo kaip buvau mažas ir mane prieme y gauja, išvariau y kiema su draugais ot buvo hype :D visiem prisigyriau :D visi tiesiog apšale :D malonu toki žmogu po tiek laiko pamatyti, gl seniuk.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, atsimenu Tavę iš senu laikų. Jei dar nežinai iš kur Gta San Andreas atsisiųsti, tai į google įrašyk "GTA SA DOWNLOAD" bus antra skiltis, gal net pirma su lietuvišku forumo, ir iš tenais atsisiųsk. Toliau, tau prireiks SAMP versijos, kuria gali atsisiųsti iš SAMP (paspausk, ant SAMP žodžio), pradėk instaliint, Gta San Andreas. Kai jau įsirašys GTA SA, įrašyk SAMP (susirask savo GTA San Andreas aplankalą, ir spausk "instal") Ir, štai sėkmingai turi visa pilna žaidimą, ir gali sėkmingai jungtis į žaidimą. 

Dar perskaičiau, jog norėtum susigražinti sena account'ą šiame projekte? Visada tau padės Las-Venturas administracija. @Max_Tosha arba Invisible_White. Tačiau, siūlyčiau parašyti jiems į GMAILĄ (admin@las-venturas.lt, greitai atrašyneja.), Šaunuolis, jog grįžai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...