Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aim_Name

Atsiliepimas apie Las-Venturas.LT serveri

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kuriu tema apie šį projekta. Ką mačiau, ko trūko, ir kas labai puiku šiame projekte. 

Pradėkime nuo registracijos, ji gana lengva ir nesudetinga, tai nėra gerai nuo SAMP naujoku kurie nelabai supranta kaip kas. Prisiregistravau, pamačiau įstorija.. Kokia tai istorija jeigu jinai tikrai yra neidomi. Atsiradau oro uoste paskui lektuve o galiausiai pamačiau tai kad iš meksikos skrendu. Mano nuomone tai prasta idėja pradedant žaisti. Man nepatiko ši registracijos dalis. Einame toliau, atsiradau su bomžo skinu, tai nelabai man patiko, galėtu pradedant duoti tam tikra skina ringtis, na bet viska ištaiso kai pamatai jog yra serverio pagalba, parodo kur yra VM, Picerija, ten kur nusipirkti telefona, darbą kuris buvo pakrantės apsauga, dar žvejyba, su šiuo pasidomėsiu ar įdomu ir ar apsimoka. Prisiregistravęs pilnai pamačiau liftai, tai man patiko nes tai kažkas unikalaus ko neesu matęs kitur, na gal ir esu bet ne taip kaip čia, čia buvo įdomu. 

Pradžia buvo lengva, bent jau man, nežinau kodėl pagalvojau apie /misijos - /misija ir iškart pamačiau misija kuri buvo labai lengva, atrasti piramide, aš žinojau kur ji yra tad masija pradžiai jau šis tas. Pažaidęs dar pora minučių pamačiau The_Deus kaip duoda naujokam 10.000€ Kaip man tik prisiregistravus tai yra daug, į /adminams paklausiau kaip gauti šią suma. Mane atgetino bei į /ats paraše The_Deus kad sutikčiau t.y. /sutinku. Jis man davė šia sumą bei parodė kur yra parduotuvę kur nusipirkau skin'a kuris man patiko. Netyčia pavogiau iš jo mašina tai nuvžiavau ir jis mane išspyrė iš mašinos :D Soriukas, buvau netoli EPi t.y. Elektoroninių prekių parduotuvės, ten nusipirkau telefona, GPS bei radija, įvėjas labai nustebau nes labai gražus mapp darbas (interjieras) labai gražus ir patiko. Galiausiai iš ten mane paimė The_Deus ir mes nuvažiavom iki kitos drabužiu parduotvės, kur nusipirkau Akinius, juodus nes man labiausiai patiko. Prašiau jo jog pavežtu iki VM bet sako nespėju o mes buvom priepat tai išlipau ir nubėgau pats. Nuvykęs ten labai lengvai viską radau ir man patiko. Iš pirmo karto išlaikiau teorija 12/15, 3 klaidęlės nėra tiek daug, tikėjausi neišlaikyti bet bet tekto. Išėjau į lauka ir pamačiau mašinas su kuriomis reikia laikyti teisęs, išlaikiau Lengvuju ir sunkiujų teisęs, buvo labai lengva bet gaila kad kelias kartojosi. Nors nebuvo labai lengva, du kart toje pačioj vietoj sukliuvau ir prašiau The_Deus Fixiuko kuris man davė ir didelis ačiū jam ;) ta vieta buvo čia, nes už borto vis užkliūdavau :D - https://imgur.com/Fw5y1eG 

Na šį kartą tiek apie šį projekta, aišku radau buga kuris mane sumaišė ir sudomino kas čia, o gi čia seniau buvo VM o dabar nėra bet naujokai vis tiek gauna € už atvikyma į senaja vietą - https://imgur.com/Cptv5Iu

Su šiuo būgų ir pasiūlymas kad padaryti jog gutum šiuos XP bei € naujoje VM kad viskas būtų tvarkoje.

Su jumis buvo @Aim_Name dėkui jog skaitėt ;)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas , džiugu , kad patinka serveris. Sėkmės žaidime! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...