Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Aurimas_Frozen

Cinema 4D // Parašas // LAS-VENTURAS.LT

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, iš neturėjimo ką veikti sugalvojau kažką padaryti ir pasidalinti su jumis Cinema 4D parašu. Jeigu parašas patinka prašome dėkites. Jeigu reikia kitokios spalvos nei yra šiuo metu parašykite man į až. 

08da9d7000aca577ebc870893d6bfa6a652.png

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas parašas nepatiko, kažkaip ir tas tekstas negražiai susižiūri, taip pat ir kokybė atrodo gan prastai. Manau, kad reikėtų pakeisti ar ne taip ryškiai parašyti sub tekstą, o pagrindinį gal išdidinti. Asmeniškai man, ant tavo parašo tikrai gražus darbelis, jeigu tavo kurtas - šaunuolis. Linkiu tobulėt. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš galiu drąsiai teigti jog tai yra perkeistas tekstas iš .psd, nes darbo stilius matytas ir šiaip kampe matosi užrašas INFERNO DESIGNS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atvirai pasakysiu, tavo dabartinis parašas yra žymiai gražesnis už tavo atliktą darbą. Tai parodo tavo galimybes ir pastangas, kurias idėjai į šį darbelį. Tikiuosi pasistengsi labiau kitą kartą ir padirbėsi ties kokybės sritymi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Netinka šriftas ir kažkaip negražiai žiūris, paspausčiau +rep, bet kažkodėl dešinėj apatiniam kampe matau watermarką..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

Pirmas parašas nepatiko, kažkaip ir tas tekstas negražiai susižiūri, taip pat ir kokybė atrodo gan prastai. Manau, kad reikėtų pakeisti ar ne taip ryškiai parašyti sub tekstą, o pagrindinį gal išdidinti. Asmeniškai man, ant tavo parašo tikrai gražus darbelis, jeigu tavo kurtas - šaunuolis. Linkiu tobulėt. :) 

Taip pats kūriau savo parašą idėjau daugiau pastangų. Ačiū už nuomonę.

 

prieš 3 valandas(-ų), Alcapone_Pablito rašė:

Kai kuriems nepatiko, bet man šie parašai atrodo gan gražiai! Tikrai verti mano dėmesio, nepagailėsiu +r3p.

Dėkui.

 

prieš 1 valandą, Lamar_Jack rašė:

Netinka šriftas ir kažkaip negražiai žiūris, paspausčiau +rep, bet kažkodėl dešinėj apatiniam kampe matau watermarką..

Keista bet aš nematau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 54 minutes(-čių), Aurimas_Frozen rašė:

Taip pats kūriau savo parašą idėjau daugiau pastangų. Ačiū už nuomonę.

 

Dėkui.

 

Keista bet aš nematau.

Hmm, stebuklingai dingo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

84b4f15ddede6593a196e4d47c7b8ae2959.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

.psd atsisiunti ir jau dievs esi xDD , nes jei pats darei, netikiu jog būtum dėjęs tokį baisu sub teksta pirmam darbe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oj oj kaip čia niekas nesižiūri :( Fonas visiškai shit atrodo, subtextas irgi juokingai atrodo, per daug tiesiog bold uždėta reikėjo smulku shrifta dėti ir ne tiek jau ryškiai kaip dabar esi padaręs. Pats textas las-venturas.lt visai neblogai atrodo, tik reiktu kitokio fono ir žiūrėtus gražiau. 5/10

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...