Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Danny_Williams

Laimingasis Tiltelis

Rekomenduoti pranešimai

f4486497300876ec0dcb756aa4e9b55c85.png

Šiek tiek informacijos apie klaną:

Po ilgų mastymų nusprendžiau pagaliau sukurti savo klaną. Tai tikriausiai bus pirmas ir paskutinis mano sukurtas klanas šiame serveryje, kadangi kitokių pomėgių serveryje nelabai turiu. Kaip jau tikriausiai pastebėjote iš nuotraukos viršuje tai bus visiškai šviežias žvejybos klanas kuris jau greitai aplankys Las-Venturas.LT apylinkes. Norėčiau, kad šis klanas šiek tiek išsiskirstų iš kitų ir būtų įpatingas todėl stengsiuosi daryti tai, kas išsiskirtų iš kitų panašaus tipo klanų. Galiu iškarto jums visiem pasakyti, kad šis klanas nebus paprastas klanas. Jis galima sakyti bus darbas su pakvietimu kuriame galėsite siekti kažko. O ko tikriausiai visi mes sužinosime ateityje. Nenoriu užsibrėžti didelių tikslų, bet stengiuosi po truputį judėti į priekį su klano ateitimi.

Istorija:

Gryždamas į serverį serveryje neradau labai įdomumo dirbant serverio darbus todėl ieškojau kito hobio kuris užimtų mane šiame serveryje. Gavosi taip, kad kartu su manimi pradėjo žaisti mano senas bičiulis Fred_Ronghetti kuris pasakė ir papasakojo man apie žvejybą. Jau tą pačia dieną turėjom žvejo žiedus ir pasinėrėm į žvejo pasaulį. Mėnesis po mėnesio atiduota žvejybai davė vaisų kadangi buvo pagauta beveik 200 lagaminų ir taipogi pasiekti žvejybos topai. Po prasidėjusios žvejybos manijos atsirado keli žvejybos klanai kurie tikrai šauniai gyvuoja iki dabar. Pradžia buvo paprasta, bet tolimas kelias atrodo įdomesnis ir jis bus aprašytas šioje pastraipoje ateityje. Todėl nenustebkite, kai gale metų istorija teks skaityti kaip knygos puslapį.

Kur mes randamės:

Vieta kuria dauguma žinote, kadangi per pastaruosius keletą mėnesių kartais pastebėjote kelis žmones žvejojant už Las-Venturas.LT kapinių kuriose galima iškasti lobį. Šiek tiek paėjus toliau rasite apleistą kaimelį ir didelį neveikiantį malūną už kurio slypi tas paslaptingas laimingasis tiltelis. Kodėl laimingasis? Teks patekti į klaną ir sužinoti kodėl mes jį praminėm laiminguoju tilteliu.

Kaip patekti į klaną:

Susisiekti žaidime arba užpildyti anketą į klaną atrankoje (Jeigu ji tuo metu egzistuoja)

Klano valdžia:

Klano valdžia: Danny_Williams ir Fred_Ronghetti.

Klano pinigų užsidirbimo sistemos:

Sistema paprasta. Šioje temoje savaitės gale t.y pirmadienį turėsite sukelti visas perlų pagavimo nuotraukas. Algų sistemą veiks taip: Jeigu pagaunate perlą kurio vertė 2411 eurų jūs gausite paskutinius 3 numerius nuo perlo t.y 411 į galutinę savaitės algą. Visas nuotraukas reikės sukelti į imgur puslapį, kad eitų lengviau patikrinti man. Algą kiekvieną sekmadienį gausite iš manęs tiesiai į rankas. Jeigu pasitaikys taip, kad nebūsiu sekmadienį pasistengsiu su jumis susisiekti pirmadienį. Jeigu kils klausimų dėl algų sistemos prašau pasiteiraukite plačiau žaidime arba forume asmeninėje žinutėje. Svarbu žinote: Nuotraukas sukelti į imgur, būtinai turi būti /timestamp ir matytis šiandienos data.

Klano taisyklės:

1. Gerbti klano valdžia, bei kitus klaniškius.

2. Nešaudyti be priežasties (Išimtis pašaliniai klano bazėje)

3. Likti klano nariu, kol klano valdžia paprašys jūsų palikti klaną arba jeigu turėsite gerą priežastį paliekant klaną.

4. Bet kokiu atveju bandyti dalyvauti klano veikloje.

5. Būtų pasiruošusiam atiduoti laiko ir pinigų klanui.

6. Bandyti laimėti kuo daugiau žvejybos varžybų (Platinant klano populiaruma).

7. Klausyti klano valdžios nurodymų, bei patarimų.

8. Nestumdyti kolegų transportų į vandenį.

9. Nesivesti pašalinių arba draugų prie klano tilto pažvejoti (Klanas yra uždaras)

10. Turėti TS programą (Būtina klausyti, bet nekalbėti)

Klano Nariai:

1. Danny_Williams [Klano vadovas]

2. Fred_Ronghetti [Klano pavaduotojas]

3. Xeon_Legal [Žvejys ekspertas]

4. Tomas_Demon [Žvejys ekspertas]

5. Auris_Gasolis [Žvejys ekspertas]

6. Danny_Shawn [Žvejys ekspertas]

7. Vardas_Pavardė [Žvejys ekspertas]

8. Vardas_Pavardė [Žvejys ekspertas]

9. Vardas_Pavardė [Žvejys ekspertas]

10. Vardas_Pavardė [Žvejys ekspertas]

11. Vardas_Pavardė [Žvejys ekspertas]

12. Vardas_Pavardė [Žvejys ekspertas]

13. Vardas_Pavardė [Žvejys profesonalas - Žvejys ekspertas]

14. Vardas_Pavardė [Žvejys profesonalas - Žvejys ekspertas]

15. Vardas_Pavardė [Žvejys profesonalas - Žvejys ekspertas]

16. Vardas_Pavardė [Žvejys profesonalas - Žvejys ekspertas]

17. Vardas_Pavardė [Žvejys profesonalas - Žvejys ekspertas]

18. Vardas_Pavardė [Žvejys profesonalas - Žvejys ekspertas]

19. Vardas_Pavardė [Žvejys profesonalas - Žvejys ekspertas]

20. Vardas_Pavardė [Žvejys profesonalas - Žvejys ekspertas]

 

Pasiruošti klanui galite padėti aukodami pinigėlius vyriausybėje. Už aukas būsime labai dėkingi ir stengsimės jums žaidimą ir žvejybą padaryti įdomesnį. Ačiū, kad skaitėte tikiuosi ateityje tapsite vienas iš mūsų klano žvejų :)

 

 

 

  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nusimato labai geras žvejybos klanas! Kol kas galiu palinkėti tik sėkmės, o vėliau matysime kas gausis :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikiuosi kaip ir pavadinimas bent kiek atneš klanui sėkmės žvejyboje. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki tema bei klanas, gražiai išdėliotos mintys. Sudomino mane, linkiu sėkmės.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka galiu tik palinkėti! SEKMėS! Gražiai viska išdeliojai, tikiuosi bus gera ateitis! ;)

 

P.S O šiaip jau ateičiau jei nebučiau bane : D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės pacane mano , trūksta tik seno squado gitkos :(

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, dar vienas žvejybos klanas mūsų projekte, išties labai nustebino, jog klaną norėsite padaryti, kaip firmą, nes šiuo metu nedažnas klanas imasi tokių sistemų. Pačios mintys bei įdėjos man patiko, galiu palinkėti tik sėkmės su klanu ;) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geros idėjos, geras ir klanas, bet aš nepaminetas :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus aprašymas, mane net sudomino ir perskaičiau iki paskutinio sakinio, matyt tikrai išsiskirsit iš kitų žvejų klano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sim_Gint

  2. Nuotrauka su jūsų /zvejyba informacija (Turi matytis parašytas jūsų V_P čhate): https://imgur.com/a/BUjc6

  3. Kiek laiko skiriate žvejybai kiekvieną dieną: Nuo dienos priklauso, nu apie 30min

  4. Ar esate laimėje žvejybos varžybas? (Jei taip apie kiek kartų): 1 kartą laba seniai

  5. Kodėl norite būtent į klaną Laimingasis Tiltelis: Nes liutkos klan

  6. Ką manote apie dabartine klano valdžia?: Puse velnio

  7. Kokių veiklų tikitės iš šio klano?: Pirmas pagavęs [kažką] gaus [kažką]

  8. Ar esate pasiruoše atsiduoti klanui, taip pat kaip atsiduotumėt serverio darbui?: čj

  9. Jums direktorius liepia dirbti, bet klanui vyksta veikla. Koki jūsų veiksmai?: Kadangi man bšk pk and darbo tai į veiklą

  10. Ar pasirašote, kad liksite klane ilgam laikui (Išėjimas be geros priežasties - BLIST): Ją

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketa:

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ignaz_Lucchese.
  • Nuotrauka su jūsų /zvejyba informacija (Turi matytis parašytas jūsų V_P čhate):
    Spoiler

    MeWnKKK.jpg

  • Kiek laiko skiriate žvejybai kiekvieną dieną: Kiek reikės, dabar praleidžiu apie valandą, dvi.
  • Ar esate laimėje žvejybos varžybas? (Jei taip apie kiek kartų): Taip, esu. Laimėjęs tikrai daug kartų, vien iš žvejybos varžybų esu užsirbęs apie ~500 kreditų.
  • Kodėl norite būtent į klaną Laimingasis Tiltelis: Mano pomėgis serveryje yra žvejoti, o vienam liūdna. Sudomino klano aprašymas ir
  • Ką manote apie dabartine klano valdžia?: Patyrę žvejai, draugiški asmenys.
  • Kokių veiklų tikitės iš šio klano?: Net neįsivaizduoju, man viskas kas susiję su žvejyba - įdomu.
  • Ar esate pasiruošę atsiduoti klanui, taip pat kaip atsiduotumėt serverio darbui?: Taip.
  • Jums direktorius liepia dirbti, bet klanui vyksta veikla. Koki jūsų veiksmai?: Reikės tartis su direktoriumi, kad leistų pažvejoti, arba galų gale eisiu dirbti.
  • Ar pasirašote, kad liksite klane ilgam laikui (Išėjimas be geros priežasties - BLIST): Taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketa:

 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dominykas_Miguel

  2. Nuotrauka su jūsų /zvejyba informacija (Turi matytis parašytas jūsų V_P čhate): https://i.imgur.com/UHAUbxf.jpg

  3. Kiek laiko skiriate žvejybai kiekvieną dieną: Apie 1 valandą, tai mano laisvalaikis. 

  4. Ar esate laimėje žvejybos varžybas? (Jei taip apie kiek kartų): 3-4 kartus.

  5. Kodėl norite būtent į klaną Laimingasis Tiltelis: Vos pradėjęs žaisti serveryje, iškart mane sužavėjo žvejyba. Šiuo metu priklausau taip pat laisvalaikio žvejybos klanui, bet tenai nėra kažkokios veiklos, kuri mane sudomintų. Perskaitęs visą informaciją temoje, supratau, kad čia gali būti mano vieta. 

  6. Ką manote apie dabartine klano valdžia?:

    Vadas Danny_Williams - padeda bet kokiais klausimais, patyręs žvejys ir draugiškas žmogus (tik gaila, kad nemėgsta „buvusių kaimiečių“ :lol: )
    Vado pavaduotojas Fred_Ronghetti - netenka dažnai sutikti serveryje, bet iš temos supratau, kad taip pat patyręs žvejys, tikiuosi susidarysiu platesnę nuomonę.

  7. Kokių veiklų tikitės iš šio klano?: Įvairių trumpučių renginių, kaip „Pagauk lagaminą“, „Pagauk n kg žuvį“, „Laimėk žvejybos varžybas“.

  8. Ar esate pasiruoše atsiduoti klanui, taip pat kaip atsiduotumėt serverio darbui?: Pasiruošęs, bet prisipažįstu, kad klanas nebus prioritetu.

  9. Jums direktorius liepia dirbti, bet klanui vyksta veikla. Koki jūsų veiksmai?: Bandysiu susitarti, jeigu nepavyks, būsiu priverstas palikti klano veiklą.

  10. Ar pasirašote, kad liksite klane ilgam laikui (Išėjimas be geros priežasties - BLIST): Pasirašau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Demon

  2. Nuotrauka su jūsų /zvejyba informacija (Turi matytis parašytas jūsų V_P čhate): https://imgur.com/a/iJUGQ

  3. Kiek laiko skiriate žvejybai kiekvieną dieną: Iki 80 minučių, priklauso nuo dienos, būna ir daugiau.

  4. Ar esate laimėje žvejybos varžybas? (Jei taip apie kiek kartų): Esu laimėjęs porą kartų.

  5. Kodėl norite būtent į klaną Laimingasis Tiltelis: Nes tik čia yra profesionalus žvejai, puiki valdžia, iš aprašymo nusimato rimtas klanas, tai kodėl neatėjus.

  6. Ką manote apie dabartine klano valdžia?: Klano valdžia puiki, visi žinomi, profesionalūs žvejai!

  7. Kokių veiklų tikitės iš šio klano?: Įvairiu, svarbu, kad veiklos būtų ir tiek.

  8. Ar esate pasiruošę atsiduoti klanui, taip pat kaip atsiduotumėt serverio darbui?: Taip.

  9. Jums direktorius liepia dirbti, bet klanui vyksta veikla. Koki jūsų veiksmai?: Vykdysiu klano veikla.

  10. Ar pasirašote, kad liksite klane ilgam laikui (Išėjimas be geros priežasties - BLIST): Taip.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...