Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Pokemon_Hate

Atsiliepimas apie serverį Pokemon_Hate

Rekomenduoti pranešimai

Tai sveiki,atejes i serveri nustebau liftu :0 gera mintis :)apsiprasti serveryje man padejo administracija.Laikiausi teises kaip pamaciau kad i klana Darbo Partija reikia zmoniu atejau,susibrendravau ir ta pacia diena nusipirkau savo pirmaja masina kadangi buvau emigraves tai uzsimaniau i kazkoki darba maniau i mechanikus eit reiketu ,bet pastebejau kad i medikus atranka todel ir uzsimaniau ir aš.Pirma atranka tikrai buvo sunki :/.Kaip naujas esu labai sunku patekti ,bet po apklausos paziuriu kad mane pakviete,ir pradejau dirbti mediku.Po keliu valandu paziures kvalifikacijos trasas papraciau kad kvalifikatorius pravestu kvalifikacija,Sunkoka buvo bet iveikiau , pasijutau kaip gaves 7 is lietuviu (:D).bet kadangi man neleidzia darbo dienoms kompo tai negaliu dirbti toliau ir turejau uzpildyti aktyvuma.Per tas dienas labai norejau isitraukti kompa ir pazaisti samp'a ,bet negaliu pazeist taisykliu todel sulaukiau penktadienio ir vel pradejau zaisti.Prisijunges pamaciau savo aktyvu direktoriu Misha ir dar viena kolega kuris vaziavo i afk zona :).Tuomet pradejau vel dirbti,bendrautis su kitais zaidejais.

Seip toks serveris man tikrai patinka kadangi cia yra *Myliu Las-Venturas.lt* bet savo draugu nepaviko pakviesti kad pazaistu su manim nes jiems mat cia per sunku yra :( bet kaip dirbi mediku tikrai nebus nenuobodu :)

 

Sekmes naujokams

 

Toks trumpas mano atsiliepimas

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...