Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Draw

[SERVERIS] Pamoka dėl - Sa:mp Freeze

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, ko gero daugelis susiduriate su SA:MP Freeze tik įjungiant žaidimą . Ir vienintelė išeitis ką galite padaryti tai tik parestart'tuoti kompiuterį, o dar jeigu neturite SSD tai tikriausiai užtruks labai ilgą laiko tarpą, kol persikraus kompiuteris ir jo išjungti net su "Task manager" užduočių tvarkytuvų nėra galimybės. Taigi, turiu jums atrastą simple dalykėlį .

 

PROBLEMOS SPRENDIMAS TIK WINDOWS 10

 

 

  • Įjungiat žaidimą ir gaunat freeze.
  • Turintiems ant klaviatūros greitajį mygtuką "fn" galite užmigdyti kompiuterį (tiems kas turi nešiojamus kompiuterius), jei ne galite paspausti "Power" mygtuką (nelaikyti ilgai, tiesiog spustelėti)
  • Įjungiate vėl kompiuterį suvedate slaptažodį jei turite
  • Įsijungiate Užduočių tvarkytuvą (Task manager)
  • Išjungiate GTA Sa procesą
  • VUOLIA !

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

omg gera pamoka, aciu tau matt_draw uz sia gera pamoka, kadangi labai daug freeze gaudavau, dekui tau praverte man pravers ir kitiems!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arba dar galima spausti ctrl + alt + delete. Po to atsijungiate nuo vartotojo ir prisijungiate. Ir bus viskas lyg būtu perkrautas kompiuteris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Sim_Gint rašė:

Arba dar galima spausti ctrl + alt + delete. Po to atsijungiate nuo vartotojo ir prisijungiate. Ir bus viskas lyg būtu perkrautas kompiuteris.

Šitą bandžiau, bent man tai neveikė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man šis variantas niekada neveikė, už tai visada turiu pasileidęs GTA_PK (GTA SA process killer) killerį. Nusistatote kokiais mygtukais išjungti GTA SA processa ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...