Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Liepsna_Fire

Pasiūlymas - Video dydis temose

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Forumui
  • Kokia tai sistema?: Dėl video dydžio temose
  • Kodėl tai yra naudinga?: Video neužimtų tiek vietos temoje ir būtų patogiau naudotis keliant video.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Šiuo metu norint įkelti video ir dar taip, kad jis neužimtų daug vietos, tenka kelti jį į "Spoiler" arba susitaikyti su tuo, kad jis užima puse temos. Mano pasiūlymas būtų apriboti video plotį, tarkim, kad jo dydis būtų kaip youtube'i [+ - width: 500px;]. [PAVYZDYS]
    Bei žinoma žemiau bus pavyzdys kaip video įkėlus į temą atrodo dabar.

 

Komentuodami UŽ/PRIEŠ pateikite savo pasirinkimo argumentavimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai gerai taip, kaip yra. 

Bet jeigu vertinus procentais, tai 28% už. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apribojant video dydį sugadintų darbo kokybę, YT ir taip jau atima dalį kokybės kai įkeliamas vaizdo įrašas.

Visiškas prieš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Misha_Morozov rašė:

Apribojant video dydį sugadintų darbo kokybę, YT ir taip jau atima dalį kokybės kai įkeliamas vaizdo įrašas.

Visiškas prieš.

Manau ne taip supratai mano idėją. Video dydžio apribojimas niekaip neįtakotų pačios video kokybės, tai būtų tiesiog dydis kuris vaizdžiai matytųsi forume, tačiau jį visada kaip ir YT galima būtų pasididinti per visą ekraną ir panašiai. Tačiau kaip jau sakiau, pati video kokybė nuo to niekaip nepakistų.

Video kokybė priklauso nuo visai kitokių priežasčių, bet tikrai ne nuo to kiek video vietos užima forume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Liepsna_Fire rašė:

Manau ne taip supratai mano idėją. Video dydžio apribojimas niekaip neįtakotų pačios video kokybės, tai būtų tiesiog dydis kuris vaizdžiai matytųsi forume, tačiau jį visada kaip ir YT galima būtų pasididinti per visą ekraną ir panašiai. Tačiau kaip jau sakiau, pati video kokybė nuo to niekaip nepakistų.

Video kokybė priklauso nuo visai kitokių priežasčių, bet tikrai ne nuo to kiek video vietos užima forume.

Oi patikėk žinau aš, ant senesnio forumo IPB variklio kai savo video įkeldavau į forumą iš manęs pašalino nemenką dalį kokybės. Žiūrint ant įprasto yt dydžio matydavos nevisi pixeliai ir striginėdavo yt playeri's. Dabartinis dydis forume yra pats geriausias, ypač kai galiu rodyti visiems 4K kokybę.

Esmė tokia, kad savo video galiu išrenderinti į tinkančią forumo kokybę, o jei neduok dieve kažkas forume pakis tada pakenks ir mano darbams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš esu už,nes tikrai tie video užima visą ekraną ir tesiog akys ašaroja nuo to,o dėl kokybes Misha nesutinku nes aš ant savo kanalo įkėliau nemažai video bet su kokybe pas mane viskas ok bet filmuoju su 28 fps -_-

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nekėles tų video tai nežinau kaip geriau xd.

Bet už, nes daug vietos užima kaip ir sakei.Daugumai žaidėjų būtų geriau nedaug užimtų vietos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...