Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Iam_Leesin

Iam_Leesin banned Belarus_Mafas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Iam_Leesin
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Belarus_Mafas
3. Užblokavimo priežastis: Čytas
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai filmuoji , nusipirk normalų kompa, kuris nedroppintų fps. Važiuodamas apsiverčiau specialiai, kad gulėt tplv ant stogo ir tiek, o tau piso fps droppą. Tavo kompas kaltas, kad šitaip filmuoji dūhiškai. Užpisat. (Kad leesinui lagina galit pažiūrėt pagal spidometrą, kuris jam kimba.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Belarus_Mafas rašė:

Kai filmuoji , nusipirk normalų kompa, kuris nedroppintų fps. Važiuodamas apsiverčiau specialiai, kad gulėt tplv ant stogo ir tiek, o tau piso fps droppą. Tavo kompas kaltas, kad šitaip filmuoji dūhiškai. Užpisat. (Kad leesinui lagina galit pažiūrėt pagal spidometrą, kuris jam kimba.)

Niekas nelagina kaireje pusėje spidometras gerai viska rodo. :/

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Iam_Leesin rašė:

Niekas nelagina kaireje pusėje spidometras gerai viska rodo. :/

 

 

Jei ką čia ne mafas (su kuriuo leesinas sumaišė) , o aš lošiau. Specialiai dar apsiverčiau, važiuodamas, kad neitų tplv hp ir galvojom paprikolinsim ar už tai banins, paprašiau Audi_Fan dar , kad pareportintų. :D O pasirodo šitas su savo mediniu kompu stebėjo visąlaik ir užlagino jam... Leesinai *Myliu Las-Venturas.lt* , nu būk žmogus, nusipirk kitą kompą, arba nebebanink už nieką. Jei tau lagina ir toks video gaunasi, tai kiti nekalti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Edvis_Denreo rašė:

 

Jei ką čia ne mafas (su kuriuo leesinas sumaišė) , o aš lošiau. Specialiai dar apsiverčiau, važiuodamas, kad neitų tplv hp ir galvojom paprikolinsim ar už tai banins, paprašiau Audi_Fan dar , kad pareportintų. :D O pasirodo šitas su savo mediniu kompu stebėjo visąlaik ir užlagino jam... Leesinai *Myliu Las-Venturas.lt* , nu būk žmogus, nusipirk kitą kompą, arba nebebanink už nieką. Jei tau lagina ir toks video gaunasi, tai kiti nekalti.

Kompas viskas normaliai ir man pirmą kartą toks dalykas nutiko filmuojant, tai ir galvojau, kad čytini :) O kam čia žaisti su kitais accountais ir tipo "Prikolinti" ? 

 

P.S Lagynimas nuo kompiuteriu nepriklauso :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Iam_Leesin rašė:

Kompas viskas normaliai ir man pirmą kartą toks dalykas nutiko filmuojant, tai ir galvojau, kad čytini :) O kam čia žaisti su kitais accountais ir tipo "Prikolinti" ? 

 

P.S Lagynimas nuo kompiuteriu nepriklauso :)

 

 

Nu čia mano reikalas, prisijungiau į sena account'ą nesąmonių padaryt, gi nieko neleistino nedariau. Nesu ekspertas, nežinau kas kaltas, bet spėju , kad arba tavo kompiuteris, arba interneto ryšys. Nes matosi, kad dešinėje pusėje net spidometras tau kibo tarpais. Ne mano kaltė, kad vaizdo įrašas tavo nekokybiškas, pats turi tuo pasirūpinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patikek manim leesinai cia ne cytai xD tiesiog tau uzkibo man taip buna ne viena syki.

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...