Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edvis_Denreo

Peikiu Iam_Leesin

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardisPonas_Dencero
2. Administratoriaus slapyvardisIam_Leesin
3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute (neįžeidžiau) . Gana jam čia karaliaut ir tvarkdarį vaidint, jei nesugeba pirktu adminu naudotis, jam jo išvis nereik.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:

 

1f15ece5050ef4a423d5e3439fd58d68975.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Edvis_Denreo rašė:

1. Jūsų slapyvardisPonas_Dencero
2. Administratoriaus slapyvardisIam_Leesin
3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute (neįžeidžiau) . Gana jam čia karaliaut ir tvarkdarį vaidint, jei nesugeba pirktu adminu naudotis, jam jo išvis nereik.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:

 

1f15ece5050ef4a423d5e3439fd58d68975.png

Labas.

Turėjai nemokamą adminą, tai buvo geras berniukas, o dabar atsisakei ir parodei savo tikrajį veidą, štai įrodymai:

def75887fe6f6bb0bbfd76bb054c0712824.bmp

Mano veidas ne kreivas, o su pasakymu "Čiulpia jis tegu pimpalą" mane vadini "Gėjumi", sorry neduosiu numerio tau savo. Sėkmės žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Labas.

Turėjai nemokamą adminą, tai buvo geras berniukas, o dabar atsisakei ir parodei savo tikrajį veidą, štai įrodymai:

def75887fe6f6bb0bbfd76bb054c0712824.bmp

Mano veidas ne kreivas, o su pasakymu "Čiulpia jis tegu pimpalą" mane vadini "Gėjumi", sorry neduosiu numerio tau savo. Sėkmės žaidime :)

 

Nekišk savo snukio, kur jis nesipaišo. Jei neskiri kur įžeidimas, kur ne , tai tavo bėdos, nepasakiau jokio įžeidžiančio žodžio. Man asmeniškai dzin, bet nenoriu žiūrėt kaip su savo mediniu kompu vadini baudėją banindamas nekaltus žmones ir už nieką dedi mute. Tave peiksiu ant kiekvieno žingsnio, nes tau leist tvarkytis su administratoriaus pareigom (kad ir pirktom) yra pavojinga dėl tavo neprognozuojamo elgesio.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 minutes(-čių), Edvis_Denreo rašė:

 

Nekišk savo snukio, kur jis nesipaišo. Jei neskiri kur įžeidimas, kur ne , tai tavo bėdos, nepasakiau jokio įžeidžiančio žodžio. Man asmeniškai dzin, bet nenoriu žiūrėt kaip su savo mediniu kompu vadini baudėją banindamas nekaltus žmones ir už nieką dedi mute. Tave peiksiu ant kiekvieno žingsnio, nes tau leist tvarkytis su administratoriaus pareigom (kad ir pirktom) yra pavojinga dėl tavo neprognozuojamo elgesio.

 

94592414aee27a0dec22d3ed67cdbc9f502.jpg

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia tik tarp kitko. ;) Visada sakiau ir sakysiu. Tavo nuomonė be argumentų yra nulinė ir žemiau nulio. Jei perki adminą ir mutini - turi protiškai suvokt už ką baudi. Parodžiau postą kolegom, jie irgi čia nemato jokio įžeidžiančio žodžio. Nuo 2013 iki dabar bausdavo už tiesiogiai pasakytą įžeidimą, o kadangi tu sukūrei savo taisykles, tai keep going, degink ir toliau LV, nes panašu , jog tavo tikslas mažint žaidėjų skaičių serve, apgailėtina žiūrėt kai tik kenki žmonėm, o jei tai būna naujokas, išvis auč. Beje šioje situacijoje visi matė kodėl mane sunervinai (Įlipai į mašiną ir be jokio klausimo perdažei spalvą į rožinę, o senos id buvau primiršęs), taip, kad nustok žmonėm daryt tyčia ir vaidint tvarkdarį ir jie elgsis su tavim taip, kaip tu nori. Dėl to, kad tu tiesiog užsigeidei, nesiruošiu kentėt kaskart 60min kai mutini už nieką. Tai tiek.

giphy.gif

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įspėsiu žodžiu. Negražiai šnekėjote, tai manau gal ir galėjo įsižeisti, bet geriau mutinti tik už įžeidžiančius žodžius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...