Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Shawn_Kemp

Atsiliepimas apie serverį! Shawn_Kemp

Rekomenduoti pranešimai

 Las-Venturas, atsiliepimas apie serverį!

Sveikučiai, ačiū, kad skaitote šį atsiliepimą! Taigi į šį projektą pirmą kartą įžengiau savo kojomis 2018.03.16. Įėjęs į serverį iškarto perskaičiau informaciją, iš pradžių atrodė serveris toks kaip ir kiti nieko neišsiskiriantis. Perskaičiau informaciją, peržiūrėjau apmokymus, prasideda žaidimas. Atsiradau kažkokiame pastate, pastebėjau liftą, na galvoju jis dėl vaizdo. O pasirodo jis veikia, čia jau man buvo visai nauja! Tad iškart supratau, kad liksiu šiame serveryje, iškart prie manęs prisistatė administratorius, jis man viską aprodė, pamokė, ir aš tęsiau žaidimą. Serveris išsiskiria savo grožiu, kur tik važiuoju matosi labai daug įvairių dekoracijų, įvairios serverio sistemos mane labai patraukė. Tad nusprendžiau emigruoti, emigravęs gavau xp ir šiek tiek pinigėlių, na bet manau ne tai svarbiausia. Visos serverio sistemos, banko, ir kitų pastatų interjeras mane sužavėjo, buvo tiesiog OSUM! Manau apie šį serverį nereikia daug rašyti, jame reikia žaisti ir žaisti... Nes ne raštas čia svarbiau o žaidėjai :) Tad tiek... ačiū jog skaitėte, manau blogo įspudžio nepadariau, AČIŪ UŽ DĖMESĮ!

 

LAS-VENTURAS, LIKS MANO ŠIRDYJE!

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...