Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Bond_Einoras

Įdėja policininkams,medikams,mechanikams

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Bond_Einoras
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Avarijų.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Kad šie trys darbai galėtų pasipelnyti.
    • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Apie sistema tai įvyktų avarija ir į šių trijų darbų racijas praneštų : Operatorius:Įvyko avariją. Ir tada visi 3 žmonės iš tų darbų parašys /važiuoju ir Policininkas turės aptverti teritorija,Medikas išgydyti nukentėjusius,Mechanikas tiesiog nutems mašinas į KMA ir už tai šių trijų darbų fondai pasipildys 5k. Štai tiek apie mano įdėja.
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš, už, bet jeigu praneš apie tikrų žaidėju avariją manau net nebūtų naudos, kaltininkas pabėgtu, sužeistasis kreką suvartotu ar ką. Geriau padaryti, kad tą avariją NPC Botai padarytu už las-venturas miesto, policininkai atvyke pirmi turės aptverti teritoriją, jeigu neaptvers medikams neis gydyti ir t.t tipo rašys: Ši Zona neužtverta ir t.t, aišku jeigu tuo metu nebūtu policijos on, tai galės užtverti ir medikai. Čia tik mano nuomone ;/ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uz, labai idomiai sugalvota, sutinku, kad tai butu naudojama su bot’ais, o ne tikrais zaidejais, nes su tikrais kiltu nesklandumu, nebent padaryti nuobaudas uz pabegima is avarijos pvz 30min kalejimo ir panasiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Medikai jau turi tokia pat realiai sistema. Paimti sužeistą iš SF/LS miesto ir atgabenti į ligoninę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...