Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


John_Fralin

Idėja policijai (Komendanto valanda)

Rekomenduoti pranešimai

 
Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: John_Fralin
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Komendanto valanda.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Nes nebeliks nesusipratimų.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Dabar serveryje teisėsaugos valdžia gali paskelbti komendanto valandą, tačiau galima šį dalyką palengvinti ir tiesiog padaryti sistema, kuomet direktorius/pavaduotojas paskelbtu komendanto valandą su komandą /komendantas. Sistema automatiškai teisėsaugos darbuotojams neleistu dalinti baudų. Tai padės išvengti įvairių nesusipratimų/nesusikalbėjimų teisėsaugoje.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pries , tu turi pasitiketi savo pakalikais :)

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakau už manau reikalinga idėja teisėsaugos valdžiai paskelbti komendanto valanda. Bet tiktu tik PD/SP firmos valdžioms skelbti komendanto valanda,nes Specai turi per daug įgyvendintu idėju kaip tirti žmogžudyste atimti narkus/ginklus ir t.t. Bet komendanto valanda eitu paskelbti nuo 17-18 į diena. UŽ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už, nes kai dirbdavau anksčiau čia tai paskelbdavo komendanto valandą vistiek visi baudas duodavo (nes šaibos pareidavo) Aš už!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš kažkaip GS primena

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, aš manau UŽ/NE! UŽ - Todėl kad tai tiktu kai direktorius atsijungia valandai. Ir nedalintu baudų.

NE - Turi susitvarkyti savo komanda, jei pamatai - išmeti.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Mantas_Stumikass rašė:

Na, aš manau UŽ/NE! UŽ - Todėl kad tai tiktu kai direktorius atsijungia valandai. Ir nedalintu baudų.

NE - Turi susitvarkyti savo komanda, jei pamatai - išmeti.

 

Patikėk manimi vistiek yra sunku pasakyti darbuotojams buvau PD Direktorius darydavau tas komendanto valandas spec darbuotojai vistiek dalindavo o valdžiai “ P.x “ būdavo, ir galima gi padaryti jog kaip ijungia ta komendanto valanda, po valandos automatiškai išsijungtu. Ir dar turėtu padaryt jog kaip ijungia pvz pd direktorius komendanto valanda spec burys ir spd negalėtu dalinti baudu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

99% prieš! Direktorius/Pavaduotojas turi pats vadovauti be jokiu sistemų, ar yra sunku pranešti per /d jog vyksta komendanto valanda ir baudų nedalijame? Paaiškini darbuotojams ir jie klauso!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne. Galimybė skelbti kažkokias komendanto valandas yra tik nuostatų aspektu. Bent kažkiek žaidimą reikia kurtis patiems, o ne viską palikti už mus ir po to sakyti, kad nėra veiklų. Juolab, tegul ir dalina tas /bauda, valdžios užtikrinimas, kad tokių nesusipratimų nebūtų. Tokiu būdu paliekama erdvė ir korumpuotiems pareigūnams, kas atrodo legit.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš! Jei valdžia nesuvaldo savo darbuotojų, čia tik jų bėda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir kam to reikia? Pasiėmei vieno iš sudėtingiausių darbų vadovo kėdę ir nori, kad viskas paprasta būtų? Surink komanda nrml ir viskas ok bus. Jei to nesugebi, kam drk ėmei iš visa?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...