Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Misha_Morozov

Las-Venturas.lt - 6 Gimtadienis!

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiaaaaaaaaaaiiiiiiiii!
Deja, dėl didelių techninių klaidų video negalėjau užbaigti savo viziją. Susidarė daug klaidų kurių nebeleido man programa ištaisyti ir teko savo paskutinį darbą įkelti.
Žiūrime aukščiausią kokybę 4K!
 
 
 
 
 
 
 
Redaguota nario Misha_Morozov
  • Patinka 25
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai gerai sumontuota! Matosi jog iš peties plušėjai prie šio vaizdo įrašo, kokybiškas nepjauna akies, spaudžiu stipru laijka!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas šauniai sumontuota, gražiai padaryta, muzika tinka. Tik aptikau mažą rašybos klaidelę, parašyta ne metai, bet meta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video kaip kiekvienais metais nuostabus, tik gal galėtu būti truputėli ilgesnis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Outside_Junior rašė:

Viskas šauniai sumontuota, gražiai padaryta, muzika tinka. Tik aptikau mažą rašybos klaidelę, parašyta ne metai, bet meta.

Taip ir maniau, kad tai sakysit :D.

Specialiai taip padariau, kad susijungtų šauktukas su I raide, kad gražiau atrodytų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus video, save net per daug mačiau, RIMČIAUSIAS 2.13sec. DM event -5 ir teama ištempta :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naiss,gaila jog neteko dalyvauti šiais metais eh.. Bet gerai padaryta,mldc ;) spaudžiu ŽALIA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka čia ir bepridursi.. Nesveiko grožio filmukas ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turbūt pirmas SAMP video kuris man nuoširdžiai patiko, nors ir nepripažįstu radistų muzikos. (Ehmetai ir kiti creatoriai neįsižeiskit, aš ir pats kurdavau tokius video ir man pačiam nepatiko, nes šito žaidimo contentas labai skurdus video kūrimui)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na video iš ties yra ahujienas, sumontuota ahujienai, geriausia akimirka tai kur @Gang_Robis wankina :D:D , spaudžiu dešinę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias video.Full raiška gražu net žiūrėt matos jog stengiais.R3p numesu 😉

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražiai sumontuotas filmukas, patiko tie perėjimai tokie, kur yra 2 minutėje vaizdo įrašo. Iš tikrųjų pats GTA atrodo stulbinančiai, todėl tikrai traukia akį žiūrėti filmuką. Labai išmokęs gražiai skraidyti, toks 'braižas' labai geras, patiko. Na, tačiau man nelabai patiko tai, kad beveik minutę užėmė laive tie vaizdai, tada dar maždaug pusė ar daugiau minutės lenktynės. Man norėtųsi daugiau veiksmo arba filmuko trupmesnio. Sėkmės tobulėjant ir kuriant dar gražesnius filmukus:) Beje, tokia raiška, aš gal dar nieko nežėjęs :o:D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Respektosas misha, nepatingėjai pasiknist :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On ‎2018‎-‎03‎-‎19 at 14:06, Einaras_Bmw rašė:

Labai gražiai sumontuotas filmukas, patiko tie perėjimai tokie, kur yra 2 minutėje vaizdo įrašo. Iš tikrųjų pats GTA atrodo stulbinančiai, todėl tikrai traukia akį žiūrėti filmuką. Labai išmokęs gražiai skraidyti, toks 'braižas' labai geras, patiko. Na, tačiau man nelabai patiko tai, kad beveik minutę užėmė laive tie vaizdai, tada dar maždaug pusė ar daugiau minutės lenktynės. Man norėtųsi daugiau veiksmo arba filmuko trupmesnio. Sėkmės tobulėjant ir kuriant dar gražesnius filmukus:) Beje, tokia raiška, aš gal dar nieko nežėjęs :o:D 

Aš ir norėjau daugiau veiksmo, na bet yra kaip yra :D.

Linksmas faktelis, kad iš tikro aš iškirpau maždaug dar 2 min. viso įrašo dėl techninių bėdų. Gaila, bet užtat bus video kaip už kadro viskas sekėsi ir kas ne ;).

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pašalinta.

Redaguota nario Misha_Morozov
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...