Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Adidas_Ricka

Peikiu Matt_Draw (Spec. pajėgų direktorius)

Rekomenduoti pranešimai

 

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Adidas_Ricka
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Matt_Draw
3. Jūsų kaltinimai: 1.
Netinkamas darbo laikas.

*2018-03-20* 2. Iskart po papeikimo, buvo sukurta diskriminuojanti taisykle, ,,18. Versti direktorių nuo pareigų, eiliniais papeikimais, norėdamas tik pakenkti".  Ir negana to, jisai sukurdamas neregetas taisykles, dar ir baudzia darbuotoja, nors taisykle sukurta tik siandien(2018-03-20) o taisykle pazeista 2018-03-19 diena. PATS Direktoriu priziuretojas rase, kad pirmoje eileje turetu but papeikimas, ir jisai yra visada linkes, kad butu papeikimas.

3. Nepagarba darbuotojui


4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

1. https://imgur.com/a/BPiQ1

2. Vakar buvau Komandoras, siandien buvo pazemintas laipsnis- https://imgur.com/a/ta8wb

Direktoriaus pasiteisinimai, ir darbuotojo pazeminimas- https://imgur.com/a/vCvl1

Sena Komandoro laipsni atgavau nes buvo palzues serveris, ir ,,rollbacko" deka buvo grazintas laipsnis.

Pagal mane tai keturi nusizengimai, 0.5 ispejimo, ar zodinio manau neuzteks jam.

Redaguota nario Adidas_Ricka
dingo nuotraukos is imgur
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma, sveiki ponas Spec.Pajėgų darbuotojau, turbūt sunku visiem tikėtis, kad peikiate savo direktorių, o ne padedant jam kaip pozityvus darbuotojas ir neprimenate , kad nėra įdėtos petraukos. Atsiprašau savo darbuotojų, į darbo laiką įdėta pertrauka Nuo pirmadienio iki Šeštadienio 13:00-14:00. Gerbiu savo darbuotojus, kad neivienam iš jų neprireikė nei vienos pertraukos, nepaisant to atsiklausdami manęs pailsėdavo, tai parodo , kad Spec.Pajėgų darbuotojai yra stropus. Keisdamas laiką pamiršau įdėti petrauką, na o tau Adidas_Ricka, linkiu sekmės darbe, kadangi pasitikėjimas visiškai nukrito tiek iš mano pusės, tiek iš teisėsaugos darbuotojų, kurie nesupranta tavo sprendimo. 

  • Patinka 4
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Matt_Draw rašė:

Visų pirma, sveiki ponas Spec.Pajėgų darbuotojau, turbūt sunku visiem tikėtis, kad peikiate savo direktorių, o ne padedant jam kaip pozityvus darbuotojas ir neprimenate , kad nėra įdėtos petraukos. Atsiprašau savo darbuotojų, į darbo laiką įdėta pertrauka Nuo pirmadienio iki Šeštadienio 13:00-14:00. Gerbiu savo darbuotojus, kad neivienam iš jų neprireikė nei vienos pertraukos, nepaisant to atsiklausdami manęs pailsėdavo, tai parodo , kad Spec.Pajėgų darbuotojai yra stropus. Keisdamas laiką pamiršau įdėti petrauką, na o tau Adidas_Ricka, linkiu sekmės darbe, kadangi pasitikėjimas visiškai nukrito tiek iš mano pusės, tiek iš teisėsaugos darbuotojų, kurie nesupranta tavo sprendimo. 

 

 

Petraukos gaudavo darbuotojai kurie atidirbdavo 120minuciu, tai pertrauka gaut pas tave buvo sunku, ir apie kokia pagarba galima rasyti? Pasitikejimo i mano puse ir nebuvo, tu gerbiamasis gi tautistas, pats pries rinkimus mane zeminai, ir grasinai darbo racijoje. Kaip saukei, taip ir atsisaukiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip taisyklė atsirado, bet ar aš tave išmečiau ?? :D Laipsnis visų pirma tau buvo pakeltas gerai pasirodant treniruotėje, bet kadangi, direktoriui nenori gero, o atvirkščiai blogo, turi būti pažemintas rangas ir čia pagal mano nutarimą vykstą laipsnio proceso aukštinimas ar žeminimas, įžedimų nematau. Laukiu Direktorių prižiūrėtojo leidimo išmesti šį darbuotoja už akivaizdų vertimą nuo posto.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Matt_Draw rašė:

Taip taisyklė atsirado, bet ar aš tave išmečiau ?? :D Laipsnis visų pirma tau buvo pakeltas gerai pasirodant treniruotėje, bet kadangi, direktoriui nenori gero, o atvirkščiai blogo, turi būti pažemintas rangas ir čia pagal mano nutarimą vykstą laipsnio proceso aukštinimas ar žeminimas, įžedimų nematau. Laukiu Direktorių prižiūrėtojo leidimo išmesti šį darbuotoja už akivaizdų vertimą nuo posto.

 

Taip neismetei, bet buvau nubaustas uz tai, tai pazeminai laipsni.

Ka tu rasai, koks ismetimas, as aiskiai parasiau, kad pats direktoriu priziuretojas man asmeniskai rase, kad pirmoje eileje turetu buti papeikimas, ir jisai yra linkes, kad butu papeikimas.

Tai nori pasakyt, kad ir cia tu pazeminimo nematai? - https://imgur.com/a/gbCr1 Kaip po tokiu zodziu i mane ziures kolegos? Kai direktorius taip raso savo darbuotojui, tu gi jiem autoritetas, ir jie darys ta pati, ka tu darai, rodai bloga pavyzdi.

Redaguota nario Adidas_Ricka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Adidas_Ricka rašė:

 

Taip neismetei, bet buvau nubaustas uz tai, tai pazeminai laipsni.

Ka tu rasai, koks ismetimas, as aiskiai parasiau, kad pats direktoriu priziuretojas man asmeniskai rase, kad pirmoje eileje turetu buti papeikimas, ir jisai yra linkes, kad butu papeikimas.

Tai nori pasakyt, kad ir cia tu pazeminimo nematai? - https://imgur.com/a/gbCr1 Kaip po tokiu zodziu i mane ziures kolegos? Kai direktorius taip raso savo darbuotojui, tu gi jiem autoritetas, ir jie darys ta pati, ka tu darai, rodai bloga pavyzdi.

Žmogau, tu matau nežinai kas yra įžeidimas . Antra visi kolegos nesupranta ką tu vis dar veiki šiame darbe, taip , kad nepradėk išsigalvot kažko .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 valandas(-ų), Matt_Draw rašė:

Žmogau, tu matau nežinai kas yra įžeidimas . Antra visi kolegos nesupranta ką tu vis dar veiki šiame darbe, taip , kad nepradėk išsigalvot kažko .

Aš esu linkęs į Adidas_Ricka pusę, kaip darbuotojui jaustis kai tu varai ant jo visais galais? Tu pažiurėk, jei toj vietoj būtum tu? Manau nelabai patiktu :)

Nedėk ispejimo, pasakiau ka norėjau.

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Matt_Draw rašė:

Žmogau, tu matau nežinai kas yra įžeidimas . Antra visi kolegos nesupranta ką tu vis dar veiki šiame darbe, taip , kad nepradėk išsigalvot kažko .

 

Ka as veikiu siame darbe? Sunkus klausimas, keista, kad tu direktoriu gavai. Paaiskink ka as sau isigalvoju privaciai. Jei atsisakysi, tai prasyciau nieko neberasyt absoliuciai, nes tavo zodziose vien isgalvotos nesamones ir melas.

Nezinau kas yra izeidimas? Tai jei as tave pradesiu vadint gyvunu kokiu nors, tai tau patiks? Kai tave lygins su kazkokiu gyvunu?

Tas zodis yra izeidimas, nors DP yra neistikines, bet daznai sitas zodis traktuojamas kaip izeidimas-  https://imgur.com/a/TVSpc

 

 

Manau pokalbi testi sioje temoje yra beprasmiska, tu stovi uz save, as uz save. Jei nori isiaiskinti rasyk privacia zinute, jei ne, neatsakinek i si posta.

 

Redaguota nario Adidas_Ricka
aha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta.

  • Dėl įžeidinėjimo ar rango žeminimo. Manau, šioje situacijoje direktorius pasielgė ganėtinai tikslingai. Direktorius savo komanda ir joje esančiais darbuotojais turėtų pasitikėti. Reti atvejai, kada būna, jog darbuotojas dirbantis pas direktorių rašytų papeikimą direktoriui. Blogiausia tai, kad Jūs susiduriate čia su interesų konfliktu, nes buvote Spec. pajėgų direktoriaus kandidatas. Todėl pagrįstai suprantu direktoriaus galimą pyktį, savotišką jo nepagarbą ir rango nužeminimą. Ar ta taisyklė yra būtina? Tikrai ne ir siūlyčiau ją pašalinti. Kas dėl konkrečių įžeidinėjimų, visados laikiausi nuostatos, kad 3 įžeidinėjimai = 1 įspėjimas.
     
  • Dėl darbo laiko. Visiška tiesa, kad esu visados linkęs, jog asmuo rašytų papeikimą. Todėl, kad man niekados ir jokiais atvejais nepatiks, kada asmenys kreipsis privačiai ir pranešinės asmenų klaidas, nes šiuo principu nėra paliekama gynybos teisė - sureaguoti į papeikimą ir pasiteisinti. Dėl to visada aš už skaidrumą ir viešumą. Darbo laiko nenurodymas dėl pertraukų - labai blogai, tai išties gana šiurkštu. Tačiau tikrai įspėti dėl tokios nuostatos nesilaikymo, galbūt nevertėtų :? Direktorius visgi kaip suprantu suteikdavo galimybę išeiti darbuotojams į pertrauką. Ir gal šioje situacijoje, kai yra dirbama darbe ir esi pastabus, tai manau, kad turėtum būti suinteresuotas, jog direktorius taisytų klaidas, siektų gerovės darbui ir darbuotojams. Tad, galbūt ir pranešti tereikėjo asmeniškai, o ne viską ekstraordinariniu principu pažvelgti..?
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...